Şimdi Ara

Hasan Karacadag VS Alper Mestci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hangisini daha basarili buluyorsunuz?

Ben Alper Mestcinin filmlerini daha cok begeniyorum. Heleki siccin serisi tam bir basyapit. Adam filmlerine dram katiyor, korkunun yaninda. ve cok guzel isler cikiyor ortaya.

Hasan Karacadagnin
    Dabbe cin carpmasi süperdi. Öbürlerini fazla begenemedim.

Bu arada yaptigi son filmlerden biri magi'ydi o nasil sacma bir film öyle. Bide amerikada gösterime girdi. Adam silahlan cin kavoliyordu, ve cinlerde kaciyordu

Neyse benim oyum dedigim gibi alpere. Siz kimi neden daha cok begeniyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hasan Karacadağ'ın fersah fersah önde olduğu karşılaştırma.
  • Cast Away kullanıcısına yanıt
    Hasan Karacadağ'ın fersah fersah önde olduğu karşılaştırma.
  • Bu arada hasan karacadağ en son aranıyordu galiba. hâlâ yakalanamadı. sen git yıllarca hatim indirir gibi korku filmleri çek, cinler yerine polis musallat olsun
  • Hasan Karacadağ
  • Arkadaslar kimi ve neden diye sordum. Nedenlerinide söylerseniz. Hasan karacadag diyor herkes ama nedenide söyleyin

• İkisi de çöp. Yaşasın Atıf Yılmaz

• Hasan Karacadağ'ın ilk Dabbe filmlerini hatırlıyorum da çok kötüydü, Bir Cin vakası, ardından Cin çarpması bu ikisi çıtayı çok yükseltti, sonra daha da ilerletti işi

Alper Mestçi'yi 3 Siccin filminde de başarılı buldum, daha da iyi işler çıkartacaktır. Kısacası böyle bir karşılaştırma şu anda yersiz (bence)

• Dabbe 4'den sonra Hasan Karacadağ kendini tekrar etmeye başladı. Her Dabbe filminin gidişatı ve sonları aynı. Dördüncü filmden sonra resmen dibe batıyor. İlk iki film kötüydü ama en azından deneme diyebileceğimiz durumdaydı üçüncü filmde çıtayı yükseltti ve dördüncü filmde harika bir işe imza attı ama sonra yine dediğim gibi kendini tepetakla etti.

Alper Mestçi ise bence çok daha iyi gidiyor özellikle Siccin 3 kesinlikle çok başarılıydı. Alper Mestçi bu yolda devam ederse Türk korku sinemasında çok güzel işlere imza atmaya devam edecektir.
  • Alayı cinle kafayı bozmuş hiç sevmem dini kullanarak korkutan insanları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.