Şimdi Ara

Harici HDD Tavsiyeleri - [ ANA KONU ]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4.509
Cevap
48
Favori
496.775
Tıklama
Giriş
    1 Not
    kaliteli fyat performans açısından 1 tb 2 tb önerdiğiniz cihazlar var mıdır ?
    |
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Merhabalar eski laptop harddiskimi ps4 ile kullanmak için usb 3.0 hdd kutusu alacağım ama hangisini almalıyım karar veremedim.İki üç ürün var zaten ama seçemedim,başka öneriniz varsa da iyi olur.Yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dark-storex-e29-usb-3-0-2-5-sata-disk-kutusu-dk-ac-dse29_pdp_502362862

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/oem-seagate-usb-3-0-hdd-kutusu-2-5inch_pdp_527026829#icerik-satici-aciklamasi

https://urun.n11.com/dvd-ve-hdd-kasalari/wd-marka-ssd-hdd-25-inc-sata-usb-30-harici-harddisk-kutusu-P237960929

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ihsan -- 16 Mart 2020; 11:32:33 >

• Çavuş
    83 Mesaj

Arkadaşlar, Keenetic Extra DSL yeni modem routerıma bağlayacağım bir USB hardsisk almak isityorum, kişisel bulut yapacağım modem üzerinden, torrent vs çalıştıracağım , dosya paylaşacağız ev halkı olarak, 7/24 çalışacak, sorun çıkarmayacak uzun ömürlü 3TB lik iyi bir USB hardisk önerisi isitiyorum.
    |
    |
    a.ihsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bekliyırum arkadaşalr. pek sakinmiş bu forum...
    |
    |
    MythBuster34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2017 sonunda Seagate expansion 2 tb modelini aldım, garantisi bittikten 3-4 ay sonra bozuldu, oda çok önemli değil, benim için çok önemli yılların emeği olan veriler gitti, daha da seagate markasını almam. Toshiba canvio daha iyi bir seçenek diye düşünüyorum, ama biraz daha pahalıdır. Bence bu hdd ye güvenip önemli verilerinizi yedeklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 27 Nisan 2020; 14:35:20 >
    |
    |
    brkprlk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Laptoptaki fotoğraf ve dosyaları yedeklemek, telefonda biriken fotoğrafları yedeklemek ve çocuklar için indirdiğim videoları, çizgi filmleri tv'ye takıp izletmek maksadıyla 500 Gb'lık bir harici hard disk arıyorum. Maksimum 500gb arıyorum ama 1tb'da olabilir.

Birkaç markaya baktım ama burayı görünce onlardan da vazgeçtim.

Samsung M3 500gb modeli için sadece dışı samsung için seagate ve dışı çok kalitesiz yorumları var.

Seagate'de bozulduğu için içindeki bilgileri alamayanlar var.

Birçoğunda uyku modu olmadığı yazılmış.

Benim kullanım amacım tv'ye usb ile bağlayıp sürekli orada durması, bu amaçla bir marka model önerebilir misiniz?
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,585
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.