Şimdi Ara

Harici HDD Tavsiyeleri - [ ANA KONU ] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.563
Cevap
51
Favori
526.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 TB demek istediniz hocam muhtemelen?
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Evet yanlış yazmışım

Var mı tavsiye?

• maligezgin kullanıcısına yanıt
    Toshiba Canvio serisi genelde iyi oluyor hocam.
  • Arkadaşlar 4 TB taşınabilir harddisk aldım fakat tv harddiski görmüyor (harddisk NTFS formatında), biraz araştırma sonucunda harddiski MBR ye çevirmem gerektiğini öğrendim ama 4 TB olduğu için MBR ye çeviremiyorum, sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

• Theımam281 T kullanıcısına yanıt
    Televizyon Android TV mi?

en çok satan da bu sanırım

teşekkürler

Maalesef android değil, smart tv olduğu için uygulama kuramıyorum

Marka modele göre desteklediği formatlara bakmanız lazım. Tahminim FAT32'yi %100, ayrıca bir ihtimal exFat formatını destekliyor olabilir. Ntfs desteklememesi normal, Android TV'de bile modele göre sınırlı destek var Ntfs için.

elimde WD ve Samsung marka 2 adet 1 TB Harddisk var onlar da NTFS, herhangi bir sorun olmadan gösteriyor. Ama 4 TB olan açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theımam281 -- 27 Haziran 2022; 19:28:32 >
    Güç yetersiz kalıyor olabilir mi? Y-kablo ile bağlamayı dener misiniz?

Örnek:
     Harici HDD Tavsiyeleri - [ ANA KONU ]

Y kablo ile denemiştim, maalesef o da çözüm getirmedi. Harddiski ilk taktığımda sasdece 200 mb lik sistem için ayrılmış bölüm gözüküyordu, onu silip ayrılan tüm bölümleri birleştirdim ama yine görmedi

• 4 tb bir hdd önerisi alabilirmiyim arkadaşlar.

• Sadece fotoğraf ve video arşivi yapacağım,kaliteli ve bozuldu mu kurtarması kolay olacak bir cihaz önerisi yapabilecek arkadaş var mıdır.

• Arkadaşlar bir yakınım mimarlık kazandı.okuldan laptop istemişler alacak durumda değil.harici harddisk alıp AutoCAD vb. program yuklese okuldaki pc de tak çalıştır yaparak dersleri yapabilir mi? eğer programları kullanabilirse harddisk tavsiye edermisiniz?
  • kimse yok mu?

• serseri___8070 S kullanıcısına yanıt

Program gittiği yerdeki bilgisayara yüklüyse, harici diske çalışılacak dosyaları kaydedip, gittiği bilgisayarda tabi ki açabilir. Programı hariciye yüklemekle program bilgisayarda çalışabildiğini daha önce görmedim. Belki farklı yöntem vardır. 500 GB harici bir SSD tavsiye edilebilir.

• Merhaba, M2 MacBook cihazım için harici 500&1000GB depolamaya sahip harddisk almak istiyorum. Grafik tasarım ile uğraştığım için içinde bir çok görsel ve kendime ait yedeklemeler olucak. Aynı zamanda Baseus'un 7 in 1 hub modelini kullanıyorum. Alacağım cihazda çok fazla yavaşlama yaşarmıyım ? Şimdiden teşekkürler...

• sizce hangisi neden?

WD Elements 14 TB Masaüstü Harici Sabit Sürücü, Usb 3.0 Ve Usb 2.0 İle Uyumlu, Yüksek Aktarım Hızları, Darbeye Dayanıklı, Sağlam Gövde (Siyah) 5000₺

Harici HDD Tavsiyeleri - [ ANA KONU ]
     Harici HDD Tavsiyeleri - [ ANA KONU ]amazon
    WD Elements 14 TB Masaüstü Harici Sabit Sürücü, Usb 3.0 Ve Usb 2.0 İle Uyumlu, Yüksek Aktarım Hızları, Darbeye Dayanıklı, Sağlam Gövde (Siyah)
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Y3KDVZH/ref=ppx_yo_dt_b_asin_image_o04_s00?ie=UTF8&th=1

WD WDBBGB0120HBK-EESN My Book V3 HDD 12TB Bk, Eu 5200₺

• Herkese selamlar arkadaşlar halihazırda kullanan vardır diye sormak istedim yeni aldığım WD Elements (2667) 4 TB WDBU6Y0040BBK 2.5" taşınabilir diskte uyku dinlenme moduna yada aygıtı güvenle kaldır çıkar dediğim zaman Led ışığı tamamen sönüyor elimde hali hazırda kullanmakta olduğum 3 adet daha WD Elements 2.5" taşınabilir disk var ama onlarda uyku dinlenme modunda yada aygıtı güvenle kaldır çıkar dediğim zaman Led ışığı belirli aralıklarla yan sön yapıyorlar acaba bu son üretimlerde mi değişikliğe gidildi yoksa bu bir sorun olduğu anlamına mı geliyor ? yani kafama takılan uyku dinlenme durumuna geçtiğinde Led ışığın tamamen sönmesi hali hazırda aynı model marka WD Elements 2.5" kullanan arkadaşlar duruma açıklık getirirse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Hellslayer_ -- 10 Mayıs 2023; 19:3:18 >
  • Toshiba CANVIO serisinde, BASIC/FLEX ve GAMİNG olmak üzere üç farklı modeli mevcut. Toshiba kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi. Bir de ben sadece fotoğraf ve video arşivim için harddisk lazım . Sizce basit düzeyde  ihtiyaçlarımı karşılayacak bir hdd öneriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.