Şimdi Ara

**** HARDCORE Oyuncular Klübü**** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
8
Favori
25.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Off 42k HP 500AR 4,4k armor ile archon'dayken öldüm inferno'da. =( Sadece blood magic buff ile 26k dps vardı, 3m gold kadar harcama yapmıştım. Duvarcı, arcane, descreator elite fena sıkıştırdı, ne bahtsızım, archon'u teleport rune olmadan seçmek büyük hatam oldu belki de.

:(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, oyun için pek vakit bulamıyorum ama başlangıç seiyesi bir Wizard'ım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellency23

hadi ya yazık olmuş. 60k hp 700 ar yapmadan pek dolaşmamak lazım. çok değişik eliteler gelebiliyor bazen. 2 tane birden frozen, jailer, arcane geldiği zaman dağ gibi paragon 30 üstü herolar telef oluyor. bilmiyorum sen nasıl öldün ama soloyu hiç tavsiye etmem. party en iyisi. dc yerseniz bile kurtulabilirsiniz.

hardcore un en sıkıcı yanı da 0-60 level arası. sırf o anları tekrar yaşamamak için daha dikkatli oynuyorum.

Gereksiz risk aldım, archon-teleport rune ile paşa paşa act1 giderdim, teleport koymadım, etrafıma 4 duvar ördü elite, arcane ve desacreator içinde eridi can. archon form'dayken AR 650 falandır, armor da 5k ama 1-2 saniye sürmedi ki 5 saniye civarı sürdü. Aksilik, kader, gereksiz risk, acelecilik. Hepsi tecrübe olsun diyelim gelecek hatunlara. =)

• Bıraktım uzun bir süre hc oynamayı...

3 charım elektriklerin aniden kesilmesi üzerine öldü (1 kesinti genel bir kesinti idi 2 si sigorta atması bina)
    az önce ise oyun birden bire lag a girdi 35 saniye kadar durdu sonra öldü yazısı çıktı...
    Adım bu hc yüzünden (aslında bağlantı) monk katiline çıktı. Benim yüzümden monklar ateist olacaklar...
    giden itemin hatti hesabı yok zaten...
    Bıraktım oynamyorum...
  • quote:

Off 42k HP 500AR 4,4k armor ile archon'dayken öldüm inferno'da. =( Sadece blood magic buff ile 26k dps vardı, 3m gold kadar harcama yapmıştım. Duvarcı, arcane, descreator elite fena sıkıştırdı, ne bahtsızım, archon'u teleport rune olmadan seçmek büyük hatam oldu belki de.

oyy oyy kötü olmuş geçmiş olsun..
    Şu bir altın kural hc de boşvermeye gelmiyor her saniye ciddi oynamak lazım. Benim monkta boşvermeyle öldü.Kuşları ciddiye almadım halbuki iki tanesinin canı azdı fire chaindi.Ben nasılsa kesiyorum dedim onüme hangisi geldiyse ona daldım hiç birisi ölmedi sonra baktım hp baya düştü kaçayım dedim kaçtıgım yerdede başka bi rare pack çıktı iki pack birden daldı ve indirdi beni.Dikkat etmek lazım.
    Başka monkumdada kaansam bilir hellfire ring vardi 200vita avarage dmg loh vardi yüzükte yatmıyordum hiç bi şekilde.Normal mp5 actım kendim kesiyordum serenity skilinide 3yada 4 numaraya koymustum halbuki serenity e hep sağ clickte oynamaya alışmıştım fellan maniaclarin geldiğini gördüm serenityi basmaya çalıştım ama bulamadım 4 tane fallen üst üste patladı DEAD oldu
    Onun için hc ci arkadaşlara tavsiyem boşvermeyin ölürsünüz dikkat etmek en altın kural.
    Yatan arkadaşlara geçmiş olsun yine kasarız dert etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: 3ddark

quote:

oyy oyy kötü olmuş geçmiş olsun..
    Şu bir altın kural hc de boşvermeye gelmiyor her saniye ciddi oynamak lazım. Benim monkta boşvermeyle öldü.Kuşları ciddiye almadım halbuki iki tanesinin canı azdı fire chaindi.Ben nasılsa kesiyorum dedim onüme hangisi geldiyse ona daldım hiç birisi ölmedi sonra baktım hp baya düştü kaçayım dedim kaçtıgım yerdede başka bi rare pack çıktı iki pack birden daldı ve indirdi beni.Dikkat etmek lazım.
    Başka monkumdada kaansam bilir hellfire ring vardi 200vita avarage dmg loh vardi yüzükte yatmıyordum hiç bi şekilde.Normal mp5 actım kendim kesiyordum serenity skilinide 3yada 4 numaraya koymustum halbuki serenity e hep sağ clickte oynamaya alışmıştım fellan maniaclarin geldiğini gördüm serenityi basmaya çalıştım ama bulamadım 4 tane fallen üst üste patladı DEAD oldu
    Onun için hc ci arkadaşlara tavsiyem boşvermeyin ölürsünüz dikkat etmek en altın kural.
    Yatan arkadaşlara geçmiş olsun yine kasarız dert etmeyin

ahh o helfire , çook büyük kayıp... senden çok üzülmüşümdür. tek atıyordu 1 level char o ringle moblara...

• Yine DH açtım sıfırdan, bu da yatarsa barbar açıcam ilk kez. DH çok güzel kaçıyor bence zor durumdan 8 disc yedekte tutmak yeterli 1 vault için. Hem de 60 sonrası başkalarını DH ile daha kolay kastırabilirim diye düşünüyorum. Büyük düşünüyorum yine, 60 olmadan başkalarını kastırmak. =) Biraz oyundaki DH arkadaşın yolundan, skill ve item diziliminden gidicem, biraz da kendi bildiğimden bir şeyler koymaya çalışıcam, bu sefer olacak inş.

Aslında bu 60 wiz'in yattığına üzüldüm ama biraz da sevindim. Şu bakımdan sakın yazış aşamasında olduğunuz hatun adıyla, onu anımsatacak bir şeyle isim vermeyin, o isimde char açmayın bence. Sonra işler hayatta yolunda gitmezse, oyunda o isim şeysini gördükçe hatırlamak hoş olmuyor. Yattı iyi oldu.

• quote:

Yine DH açtım sıfırdan, bu da yatarsa barbar açıcam ilk kez. DH çok güzel kaçıyor bence zor durumdan 8 disc yedekte tutmak yeterli 1 vault için. Hem de 60 sonrası başkalarını DH ile daha kolay kastırabilirim diye düşünüyorum. Büyük düşünüyorum yine, 60 olmadan başkalarını kastırmak. =) Biraz oyundaki DH arkadaşın yolundan, skill ve item diziliminden gidicem, biraz da kendi bildiğimden bir şeyler koymaya çalışıcam, bu sefer olacak inş.

Aslında bu 60 wiz'in yattığına üzüldüm ama biraz da sevindim. Şu bakımdan sakın yazış aşamasında olduğunuz hatun adıyla, onu anımsatacak bir şeyle isim vermeyin, o isimde char açmayın bence. Sonra işler hayatta yolunda gitmezse, oyunda o isim şeysini gördükçe hatırlamak hoş olmuyor. Yattı iyi oldu.

Aslında ben başından diyecektim sana wizard açma dh aç dh den anlıyorsun wizard para ister diyede lvlin 30+ idi onun için ses etmedim neyse dh daha mantıklı.

• bende dh açmayı planlıyorum uygun bi zamanda. oyunun ilk başlarında nasıl glass cannon yaptıysak aynen öyle yapıcam adrenaline doyucam
  • inferno mp0 da farm icin en az bi 600-700 ar 50-60k hp 7-8k armor gerektigini düsünüyorum ayrica life regen hardcore icin önemli özellikle kaçmak istediginiz durumlarda veya frozen jailerlarda farkini görürsünüz 3k regenle loh olmadan cok rahat idare edebiliyordum barbarla mp0 icin konusuyorum tabi su bir gerçek ki hardcoreda her öldüğünüzde bir tecrübe kazanıyorsunuz bir ders alıyorsunuz aynı hatayı tekrarlamamak lazım dpsden önce ehp gerekiyor baslarda yavas yavas farm yapip item düsürdükce ehp düsürmeden dps arttirmak lazım ve çok sağlam bir karakteriniz yoksa mutlaka bir kaçış planınız (escape route) olmalı teleport,leap,spirit walk gibi son olarakda passivelerde mutlaka wizardlar için blur wdler için jungle fortitude gibi passiveleri kullanın builde göre 1-2 passive kesinlikle gerekli olabilir ama diğerlerini defensivelerden seçmek lazım near death experience vs. daha öncede söylediğim gibi hp'nizin %50 altına indiğini görürseniz hemen oyundan çıkın mutlaka ölürsünüz ya mpx ya da o act size göre değil buildiniz itemlariniz yeterli değil demektir.wd ve wizardlarda shield kullanmak ne kadar dpsi düsürsede cok saglam ehp verdiğini düsünüyorum cogu wizardda wd'de shield görebilirsiniz hatta shieldle 60-80k dps rahat yapilabilir.Şunu da belirtiyim sc'nin aksine hardcoreda 5-10m e sağlam farm yapabilen bir karakter oluşturmak pek mümkün değil o yüzden ilk başlarda farmdan cok hayatta kalmaya yogunlasin zaten dps kendiliginden zaman icinde articak itemlari karşılaştırırken ehp getirilerine daha çok dikkat edin. Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3monHunter -- 29 Mart 2013; 19:03:41 >

• Şöyle saçma bir itemi da 75m'den sattım nasıl olupta satıldığını anlamadım.

**** HARDCORE Oyuncular Klübü****
  • Oguz , ben barbari biraz saglamlastiriyim ubere girelim haci ... Hellfire lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

Şöyle saçma bir itemi da 75m'den sattım nasıl olupta satıldığını anlamadım.

dedim sana onda sprit regen olasaydi barbar tamamdi diye : )

• oyun ilk çıktığında başladığım diablo 3 serüvenine oyunda parayla item satılması muhabbetinden dolayı hardcore'a yönelmiştim. 60 level sağlam bir de barbarım oldu uzun uğraşlar sonucu ama ne yazık ki infernoda pisi pisine ölmüştüm. o moral bozukluğu ile de oyunu bırakmıştım. Şimdi sizi görünce anılarım canlandı oyunu yüklemeye başladım

Battletag: Oha#2835

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Diablo_ -- 29 Mart 2013; 19:43:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Diablo_

oyun ilk çıktığında başladığım diablo 3 serüvenine oyunda parayla item satılması muhabbetinden dolayı hardcore'a yönelmiştim. 60 level sağlam bir de barbarım oldu uzun uğraşlar sonucu ama ne yazık ki infernoda pisi pisine ölmüştüm. o moral bozukluğu ile de oyunu bırakmıştım. Şimdi sizi görünce anılarım canlandı oyunu yüklemeye başladım

Battletag: Oha#2835

nikine bakınca adam diablo diyesi geliyor insanın ama çabuk vazgeçmişsin....

• Arkadaşlar lvl30 vizim var normal lvl ve arkadaşımız 30 lvl barbarı var. Azcık yardıma ihtiyaç var. act 4 ü direk geçip diablo kesmek için yardımcı olabilecek arkadaşlar için tagım Hnr#2503 mümkünse bu gece :))
  • quote:

Amedes,

Cain helm'imde ne gördün ve takas istedin, 0,5 fazla cc ile ah'da 2cc cain olmaması mıdır, nedir merak ettim. Değiştik ne oldu, 2m gold fazla mı kazandın, ya da başka bilmediğimiz bir şey mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 30 Mart 2013; 15:47:45 >
  • Ve mutlu son

• quote:

Orijinalden alıntı: Wtrclmx

Ve mutlu son

Tebrikler : )

• quote:

quote:

Amedes,

Cain helm'imde ne gördün ve takas istedin, 0,5 fazla cc ile ah'da 2cc cain olmaması mıdır, nedir merak ettim. Değiştik ne oldu, 2m gold fazla mı kazandın, ya da başka bilmediğimiz bir şey mi var?

Üstteki benim sana verdiğim cain kafalik alttaki senden aldığım 4k hp ile nm ye geçme diye sana vitası daha yüksek olanı vermek istedim zaten benim cain setle bir işim yok hc'ye başlayan birisi varsa onun kullanması icin veriyorum o yüzden set bozulmasın diye sendekini istedim glove+helm+boot yerine helm+boot+pants kullan diye 2 socketli cain le 40 dex 70 vitali eldiven verdim ayrica sana 2 tane daha ruby craftliyordum helm ve silah icin sen hiç bir şey soylemeden itemlari aldın çıktın ben dün sana whisper atmadan önce daha önce hc'de karakteri olmayan arkadaslarada 1er m para verdim 60 a kadar idare etmesi icin mümkünse bundan sonra benle muhattap olmassan sevinirim rubyler de bende kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3monHunter -- 30 Mart 2013; 19:46:17 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.