Şimdi Ara

**** HARDCORE Oyuncular Klübü**** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
8
Favori
25.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sectorshootout

quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

quote:

Bi uber operasyonu yapsak bu aksam oguz , fahri. Ne dersiniz

Kaşınıyoruz bence :D

Mp 1-2 gibi girecez haci 10 girecek degilizya :)

1-2 hafta daha craft fln yapiyim mp5 gireriz trifecta amulet bastim bi tane güzel gibi :D simdi tek problem resistler 600-650 arası onu arttirmam lazım

ayrica farm yaparken act3 keylerini tamamlariz simdi key fln da yok pek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3monHunter -- 31 Mart 2013; 22:11:04 >
  • aynı şekilde 60 oldum bende . yardım eden herkese çok teşekküler
  • Bende 1 tane makina bankada duruyor haberiniz ola party olursa gelirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Demonhunter(oguz) dan geçen gece yardım rica ettik 2 arkadaş kırmadı sağolsun bizi. Diabloyu kestik nighmareye geçtik. Biz teşekkür ederken trade ekranımız açıldı ve 1M para geldi. 1m de diğer arkadaşımıza verdi. HC de 1M para yeni başlamışız ilaç gibi geldi. Sağol Oğuz ellerin dert görmesin. Kesene bereket. Lvl 35 e kadar geldik bakalım 60 ollaım kasacaz gibi :))
  • Kazayla us serverından indirmiştim setubı, us serverında takılıyorum mecbur. Ancak bakıyorumda demonhunter nickli arkadaş oldukça yardımcı oluyormuş, eu serverına geçip yeni bir karakter açacağım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Kazayla us serverından indirmiştim setubı, us serverında takılıyorum mecbur. Ancak bakıyorumda demonhunter nickli arkadaş oldukça yardımcı oluyormuş, eu serverına geçip yeni bir karakter açacağım bende

Buyur gel hocam bende oldugu sürece sizdede olur.
  • Çılgın projem var ama neyse, henüz bir şey demiyorum; çünkü henüz tam maliyetine bakamadım; başka bir arkadaş çağırdı oyunu oynadık.
    İlk izlenimlerime göre mümkün; tam olarak bakınca ve karar verirsem son durumu yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 1 Nisan 2013; 3:08:44 >
  • Günaydın herkese varmı hafta sonu karakteri yatıran
    Hardcore grubunun imzasını nasıl yapacaz anlayan varsa yapiversinde koyalım başlığa ben pek anlamıyorum acıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3ddark -- 1 Nisan 2013; 9:54:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Kazayla us serverından indirmiştim setubı, us serverında takılıyorum mecbur. Ancak bakıyorumda demonhunter nickli arkadaş oldukça yardımcı oluyormuş, eu serverına geçip yeni bir karakter açacağım bende

Buyur gel hocam bende oldugu sürece sizdede olur.

Bugün akşamüzeri geliyorum hocam. Şu karakterleri aktarabilsek hoş olacaktı ama olsun. Baştan başlamaya değer.
  • Gunaydin haci. Kasmaya calistiklarimiz yattida :) barbarimiz saglam su anda :)

• Lvl 31 oldum dün HC de monk ile sağolsun arkadaşların yardımı ile. Şu anda Nightmare'deyim hala, normal zorluk gayet kolaydı ama Nightmare ile ufak ufak zorlaşmaya başladı sanki oyun

Bu arada bir arkadaşı da şehit verdik malesef, daemon hunter ile oynuyordu, bi cave'e girdik, arkadan geliyordu o arada bağlantısı koptu sanırım, cave dışında kalmış, biz de geç farkettik..

Bağlantı koptuğunda, ölmeden oyundan düşülürse birşey olmuyor değil mi? Farketseydik de koruyabilseydik kurtarabilir miydik merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhano -- 1 Nisan 2013; 17:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhano

Lvl 31 oldum dün HC de monk ile sağolsun arkadaşların yardımı ile. Şu anda Nightmare'deyim hala, normal zorluk gayet kolaydı ama Nightmare ile ufak ufak zorlaşmaya başladı sanki oyun

Bu arada bir arkadaşı da şehit verdik malesef, daemon hunter ile oynuyordu, bi cave'e girdik, arkadan geliyordu o arada bağlantısı koptu sanırım, cave dışında kalmış, biz de geç farkettik..

Bağlantı koptuğunda, ölmeden oyundan düşülürse birşey olmuyor değil mi? Farketseydik de koruyabilseydik kurtarabilir miydik merak ediyorum.

Olmeden duserse sıkıntı yok kardes

• quote:

quote:

Lvl 31 oldum dün HC de monk ile sağolsun arkadaşların yardımı ile. Şu anda Nightmare'deyim hala, normal zorluk gayet kolaydı ama Nightmare ile ufak ufak zorlaşmaya başladı sanki oyun

Ölmeden düşerse nasıl sıkıntı yok ? Paragon 7 ve 4 2 barbarımı düştüğümden dolayı kaybettim. Sen düşer düşmez oyundan çıkmıyor karakterin 10 sn bekliyor. O 10 sn de yetiyor ölmene zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

quote:

Ölmeden düşerse nasıl sıkıntı yok ? Paragon 7 ve 4 2 barbarımı düştüğümden dolayı kaybettim. Sen düşer düşmez oyundan çıkmıyor karakterin 10 sn bekliyor. O 10 sn de yetiyor ölmene zaten.

Burayi atar meydanimi sandin sen ? Yanlis yazim hatasi olmus olabilir. Daha duzgun soylersen iyi olur. Evet o 10 saniye icinde olmeden duserse sıkınti yok bende bunu demeye calismistim eksik olmus kusura bakma abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAYYAARRSSIIZZ -- 1 Nisan 2013; 18:59:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

quote:

Burayi atar meydanimi sandin sen ? Yazilanlari iyi oku ..

Sıkıntı yok. Atarda yoktu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 1 Nisan 2013; 19:02:06 >

• Aynı şeyi söylemiş zaten, neye itiraz ettin anlamıyorum.

Ölmeden düşersen
    yani ÖLMEDEN internetten düşersen
    ölmedin ve internetten düştün zaten ölmedinse ve internetten zaten düşmüş isen devam eder :D
    burada ölmemek vurgusu var, ölmedikten sonra internet kopsun yansın bişi olmaz 10 sanie sonra char menuye döner...
  • WD'den sonra wiz açayım dedim sıkıcı geldi ve ilerde sıkıntı olur gibi görünüyordu ayakta durmak, monk başladım nasolsa biliyorum karakteri sorun olmaz dedim. laylaylom giderken act 2 de maghdaya giderken gemi var bir tane ordan çıkan lunaticler ne olduğunu anlamadan üzerime patladı,parçam bile kalmadı. 13. levelde telef oldum. işin kötüsü stashdeki bütün rubyleri level 15 olduğumda soketlerim diye çantada taşıyordum onlar da gitti en kötü tarafı bu oldu.

Şimdi barbar açmayı düşünüyorum baştan, bana level 15 olana kadar destek verecek biri olursa sevinirim.
  • Şimdi anlam karmaşası oluştu

Ben ölmeden düştüm. Ben derken reel ben. Karakterim 10 sn boyunca oyunda kalıyor. O ara kim kime dum duma.

Karakter ölmeden düşerse zaten sıkıntı yok soru saçma oluyor ozamanda.
  • Zaten 2 sekilde duser. Baska bi ihtimali bilen varsada soylesin. Ya olur duser dondugunde dead yazar. Yada adam dusene kadar dayanir olmez. Dondugunde yuzunde guller acar :) ben arkadasin sorma sekline gore cvp verdim olay bundan ibaret .

• şimdi oyuncu öldü ama internett koptu fakat karakter ölmedi deli gibi can var o zaman karakter 10 saniye dayanırsa menuye döner, ölmez yani fakat oyuncu öldüğünden geri oyunu açamaz.
    İnternet koptuğu anda karakter ilk 10 saniyenin 3. saniyesinde tek yedi ve öldü (çünki diablo serverinde hayat devam ediyor) ve oyuncu ölmedi ise oyuncu oyuna geri döner fakat karakter öldüğünden tekrar karakter oluşturması gerekir.
    Oyuncu ölmedi karakter de ölmedi fakat internet koptu ise ve kalan 10 saniyede ana serverde süren hayatta da karakter ölmedi ise oyuncuda karakterde oyuna devam eder internet gelene kadar.

pvp de durum biraz daha farklı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.