Şimdi Ara

**** HARDCORE Oyuncular Klübü****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
8
Favori
25.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Softcore dan sıkıldım düşürdüğüm item para etmiyor sıkıyor artık diyenler hardcore buyrun deneyin daha çok eğleneceğinize eminim.Böyle bir toplanma başlığı yoktu ben açıyorum konunun ilgi göreceğine eminim.Forumdan zaten 5-6 arkadaş HC de oynuyoruz aramızda yardımlaşarak yeni arkadaşlarıda bekleriz.

1-dark#2771
    2-Amedes#2693
    3-ajmet#2138
    4-KissOfDeath#2211
    5-havadakarada#2489
    6-Ankafly#2345
    7-werex23#2612
    8-viper67#2649
    9-mercsteal#2666
    10-Strider#2242
    11-KAANSAM#2508
    12-ayarsiz#2729
    13-barku75#2600
    14-Zeus#2198
    15-Lethalarch#2180
    16-ravaillac#1196
    17-BlackHeart#2693
    18-DarkEternal#2641
    19-Kenpachi#2467
    20-shelby25#2256
    21-AwpElite#2360
    22-Ledox#2339
    23-overlord#2685

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3ddark -- 23 Nisan 2013; 14:02:51 >

• ajmet#2138

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WDCanatan -- 26 Mart 2013; 17:39:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer tutacak bu başlık.
    Sağlam gidiyorum bu seferki hatunda, net kopmazsa 60'ı bulucam artık. Archon da açıldı 30'da oyhş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Bu sefer tutacak bu başlık.
    Sağlam gidiyorum bu seferki hatunda, net kopmazsa 60'ı bulucam artık. Archon da açıldı 30'da oyhş.

Hadi hayirlisi
    Bu sefer wizard kasman iyi olmus.Hem gayet iyi wizard tecruben var hemde uberlerde cok hos oluyor : ) rahat edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WDCanatan

quote:

Hadi hayirlisi
    Bu sefer wizard kasman iyi olmus.Hem gayet iyi wizard tecruben var hemde uberlerde cok hos oluyor : ) rahat edersin.

Offf daha uberi var bunun. Uber'e hangi build ile girsem, cm olmaz ki bu hc'da.
    Neyse önce 60 olayım, akşam kendime ilk iş cain set alayım, cain level'ını geçmişim kendimi kaptırıp.
  • Bana hc de cain set alacak varmi yardim amacli :))

• quote:

Orijinalden alıntı: clabnick

Bana hc de cain set alacak varmi yardim amacli :))

ekle akşam bakarız kolay iş cain set
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WDCanatan

quote:

Hadi hayirlisi

Offf daha uberi var bunun. Uber'e hangi build ile girsem, cm olmaz ki bu hc'da.
    Neyse önce 60 olayım, akşam kendime ilk iş cain set alayım, cain level'ını geçmişim kendimi kaptırıp.

Uber ring yaparız ya ben iki tane yapmıştım ilk seferdeki çok güzel çıkmıştı ikinci yüzüğümde ezik kasmak için harika bişeydi ama yatan charın üstünde gitti 4 tane intihar bombacısı üst üste patladı
    Arkadaşa plan düşürme uğruna amedesi kaybetmiştik orasida ayrı bi olay tabi
  • Ankafly#2345 arada giriyorum

• yaz baba beni de

werex23#2612
  • Beni de ekleyin beyler :)

viper67#2649
  • Lazımdı böyle bir konu
    mercsteal#2666
  • Strider#2242

• Dark ben neden yokum :)
    KAANSAM#2508

• Benide ekle haci ayarsiz#2729

• HC normal levelde monk var. Level atlamaya yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

barku75#2600

http://eu.battle.net/d3/en/profile/barku75-2600/hero/25104512
  • hardcore hell act 3 azmodan kill questine alacak olan varsa ekler misiniz. act 2 den tırstığımdan direk 3 e atlamak istiyorum.
  • Arkadaşlar şimdilik herkesin yardıma ihtiyacı var gördüğüm kadarı ile 60lvl çok az kişi var akşamları bana yazın elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
    Kasmak için güzel yerleri söyleyeyim
    oyuna mp10 da baslayın 1lvl deyken.
    Hedrik görevinden sonraki ormanda dahil oraya kadar mp10 oynayın.Sonra kendinizi en son wpnin oldugu queste aldırın bi arkadaşınız yardımıyla.
    Woods daki iskeletlerin oldugu magara orda 10+ olun
    Ardından leoric manor a gidin orayı seri şekilde kesin cıkın.Güçlendikce mp artırın.
    Burda 17-20 olunca act3 e aldırın kendinizi burda kasın 30a kadar falan
    Her 10 lvlde item takviyesi yapın hp nizi artırın boşverirseniz ölürsünüz
    ACT4 ü bitirmeye çalışmayın kesin yatarsınız geçeceğiniz zaman birisinden yardım isteyin diablo kessin size.
  • Dün 50level oldum, seri bir şekilde bir arkadaş kastırdı saolsun; sonrasında forumdan arkadaşlarla nightmare act3 kastık.
    Hızla boost ile level aldığım için üzerim baya eski kaldı şu an ama yine de sırıtmadığını gördüm diğer arkadaşlarla takılırken, hatta iyi denilebilir destek verdiğimi düşünüyorum kesim işlemine. Yine de level reduce 10 gibi birkaç parça bakıcam akşama, daha bunun hell'i var çünkü...
    Bu gece umarım 60 olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 27 Mart 2013; 10:13:19 >
  • 30 lvl demon hunter 'ım kenarda yatıyor, elimden geldiğince eşlik etmek isterim benide ekleyin lütfen.

Lethalarch#2180
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.