Şimdi Ara

**** HARDCORE Oyuncular Klübü**** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
8
Favori
25.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ravaillac#1196 dün akşam başladım kasmaya. Akşamları vakit buldukça girebiliyorum ancak. Her türlü yardıma açığım :). İyi oyunlar.
  • Beni de ekleyin oyun baydı bundan sonra hardcore oynamaya karar verdim.

Edit: BlackHeart#2693

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korn454545 -- 27 Mart 2013; 12:20:49 >
  • hc de 5m gold satılık. normal oyunda 15m istiyorum. maksat birileri item dizsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellency23

hc de 5m gold satılık. normal oyunda 15m istiyorum. maksat birileri item dizsin

Akşam konuşalım. Alırım ben fiyat uygun. Rezerve edersen sevinirim.
  • HC hero ölürse heroyu silip yeni hero açabiliyormuyuz acaba ?? eğer açabiliyorsak bende takıliim biraz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honneur -- 27 Mart 2013; 15:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: honneur

HC hero ölürse heroyu silip yeni hero açabiliyormuyuz acaba ?? eğer açabiliyorsak bende takıliim biraz :)

İster silersin ister arsive koyarsin iksinden birini yaptigin surece 10 tane karakter acabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar bazılarınız beni ''çoçuğum öldü'' başlığından hatırlıyorsunuzdur. Adım oğuz 25 yaşındayım darkla birlikte diablo 2 zamanında gwod2 serverında beraber oynamaıştık diablo 3 ilk çıktığından beri hardcore modunda oynuyorum softcoreda(mecburiyetten)17 lvl wizard kastıktan sonra wd ile blind hc dedigimiz ne cikicagini bilmeden witch doctorun petlerinin yardımıyla 60 oldum inferno da oyunun ilk çıktığı zamanları hatırlayanlar act1 de goblin kesmekten fazla bişi yapamiyorduk bundan sıkılarak 3. elite packde yattım sonrasında monk denedim o da yattı 3. karakterim barbarla uzun süre oynadım o da 47paragon levelde bug kurbanı oldu şu an 45level barbar(yakında60 olur) ve 60 lvl bi wizardım mevcut zaman buldukça boost edebilirim niyetli olanları, ama şu bir gerçek ki hardcore herkese göre değil bu sebepten dolayı boost isteyecek arkadaslarda en azından hcde oynamayı bir süre denesin ayrıca o anki durumumuza bağlı olarak gold , cain set yardımı yaparız mp5 de über de kesiyorduk fakat benim barbar yattıktan sonra şu an pek mümkün değil ama yakın zamanda tekrar mp5 über yapabiliriz.

Dark senden ricam ana başlığa birde ''Hardcore yolunda ölenler'',''Acı kayıplarımız'' gibi bir kısımda oluşturursan sevinirim Battletag-isim-lvl-plvl-seviye-act şeklinde güzel olucağını düşünüyorum.Bu bence hardcoreda karakter kaybetmekten çekinen insanların kendilerine şu soruyu sormalarına sebep olur: ''Manyak mı lan bu adamlar ?''

Lafın kısası kulübümüzün uzun soluklu amacina hizmet etmesi dileğiyle herkese iyi oyunlar dilerim.

• dark'ın hell mp5 desteği ile 60 oldum. 5m gold da sermaye trade yaptım werex ile, bakalım idare eder bir gear dizebilecek miyim inferno için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 28 Mart 2013; 1:03:12 >
  • 5 dakika önce 22m çarpıldım hc gold trade etmek için.Goldunda değilimde insan ayar oluyo böyle seviyesiz hareketlere.

Lafın özü 10m hc golda ihtiyacım var.Takas isteyen arkadaşlar btagınızı özel mesaj atarsanız sevinirim.Hiç olmazsa forumdan olduğunuzu bileyim.mesaj sayım az olmasına rağmen forumu yıllardır takip ederim.yaklaşık 8 aydırda diablo kısmındaki isimlere aşinayım mutlaka giriyorum hergün.

bana buradan btagınızı yolladıktan sonra goldu ilk ben vericem problem değil.Benden yana güven sıkıntınız olmasın yani.

iyi forumlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter
    Dark senden ricam ana başlığa birde ''Hardcore yolunda ölenler'',''Acı kayıplarımız'' gibi bir kısımda oluşturursan sevinirim Battletag-isim-lvl-plvl-seviye-act şeklinde güzel olucağını düşünüyorum.Bu bence hardcoreda karakter kaybetmekten çekinen insanların kendilerine şu soruyu sormalarına sebep olur: ''Manyak mı lan bu adamlar ?''

Lafın kısası kulübümüzün uzun soluklu amacina hizmet etmesi dileğiyle herkese iyi oyunlar dilerim.

Aslında bsait bir excel tablosu ile konudaki kişilerin 60level char'ları, yanlarına paragonları ve son sütunda kayıpları gibi bir şey yapılabilir. Sonra resim alınıp konuya eklenebilir. Zaman bulursam ben bu resmi foruma koymaya çalışırım.
  • Ben de sonunda hardcore a başladım. Ölme korkusuyla oynamak apayrı bir heyecan kattı oyuna. Ayrıca sc da yeni açtığım karakterlerde diğer karakterlerden gelen gold çok avantaj sağlıyordu. Burada şimdi sıfır gold ile başlamakta ayrı bir keyif kattı, her şeyi toplamaya başladım. Bana sanki yeni bir oyun oynuyormuşum hissi verdi. Açıkçası oldukça değişiklik katıyor oyuna sıkılınlar için...
  • Bu aksam beni 60 yapacak olanlar eklesin lutfen :)) 49 lvl suan barbarim :)
    Normal gold ile hc gold takas edecek arkadaslarda eklesin lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrajuh

5 dakika önce 22m çarpıldım hc gold trade etmek için.Goldunda değilimde insan ayar oluyo böyle seviyesiz hareketlere.

Lafın özü 10m hc golda ihtiyacım var.Takas isteyen arkadaşlar btagınızı özel mesaj atarsanız sevinirim.Hiç olmazsa forumdan olduğunuzu bileyim.mesaj sayım az olmasına rağmen forumu yıllardır takip ederim.yaklaşık 8 aydırda diablo kısmındaki isimlere aşinayım mutlaka giriyorum hergün.

bana buradan btagınızı yolladıktan sonra goldu ilk ben vericem problem değil.Benden yana güven sıkıntınız olmasın yani.

yabancı kişilere güvenmeyin. normal oran 1:3,5 sen 1:2,2 den almaya çalışırsan dolandırılırsın. battlenet forumundaki adamların %90 ı dolandırıcı.

deyip diğer satıcıları yerdikten sonra kendi reklamımı yapabilirim

30m hc gold var elimde 1:3,5 orandan satılık. 1 kişi en fazla 10m alabilir(maksat fazla kişiye ulaşmak). ve ilk trade i her zaman siz yaparsınız, eğer tanıdık değilseniz

güven sorunu yaşıyorsanız 2m-2m şeklinde yapabiliriz.

battletag imzada

• quote:

quote:

5 dakika önce 22m çarpıldım hc gold trade etmek için.Goldunda değilimde insan ayar oluyo böyle seviyesiz hareketlere.

yabancı kişilere güvenmeyin. normal oran 1:3,5 sen 1:2,2 den almaya çalışırsan dolandırılırsın. battlenet forumundaki adamların %90 ı dolandırıcı.

30m hc gold var elimde 1:3,5 orandan satılık. 1 kişi en fazla 10m alabilir(maksat fazla kişiye ulaşmak). ve ilk trade i her zaman siz yaparsınız, eğer tanıdık değilseniz

battletag imzada

Akşam üzerime item bakmayı planlıyorum ah'dan inferno için ilk kez. =) İhtiyacım olursa ki olur sanırım, yazıyım yine sana oyundan.
    SC gold'un değeri yok artık benim için. =P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 28 Mart 2013; 18:02:12 >

• quote:

quote:

battletag imzada

hocam işin komik tarafı adamın türk olması. Hc party kasarken denk geldim adama yaklaşık yarım saat beraber oynadık ,sohbet muhabbet tokatladı gitti.Bu yüzden koydu biraz ,gözüm kapalı güvendim adama.

neyse ekliyorum oyundan hala varsa 10m golduna talibim :)

• quote:

quote:

battletag imzada

Az önce 10m alış-veriş yaptık, arkadaşa güvenebilirsiniz.
    Tekrar teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mercsteal

quote:

quote:

battletag imzada

Az önce 10m alış-veriş yaptık, arkadaşa güvenebilirsiniz.
    Tekrar teşekkür ederim

aynen bende arkadaşın müşterisiyim :).sorunsuz 2 dakika içinde hallettik takası.Güven sıkıntınız olmasın.iyi forumlar.

• trade başlığına çevirdik valla başlık sahibi kovacak birazdan hepimizi

gold almak isteyenleri buraya alalım, daha fazla kirlenmesin başlık.

http://forum.donanimhaber.com/m_69172187/tm.htm
  • Off 42k HP 500AR 4,4k armor ile archon'dayken öldüm inferno'da. =( Sadece blood magic buff ile 26k dps vardı, 3m gold kadar harcama yapmıştım. Duvarcı, arcane, descreator elite fena sıkıştırdı, ne bahtsızım, archon'u teleport rune olmadan seçmek büyük hatam oldu belki de.
  • hadi ya yazık olmuş. 60k hp 700 ar yapmadan pek dolaşmamak lazım. çok değişik eliteler gelebiliyor bazen. 2 tane birden frozen, jailer, arcane geldiği zaman dağ gibi paragon 30 üstü herolar telef oluyor. bilmiyorum sen nasıl öldün ama soloyu hiç tavsiye etmem. party en iyisi. dc yerseniz bile kurtulabilirsiniz.

hardcore un en sıkıcı yanı da 0-60 level arası. sırf o anları tekrar yaşamamak için daha dikkatli oynuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.