Şimdi Ara

HAPPY CENTER MARKETTE DEODORANTLAR %50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün hepsi yarı yarıya nivea dahil. 9.95den aldım, duş jeli hediyeli olanlarda var. Diğer ürünlerde de indirim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen sefer gittik rollonlari 2.5 misli fiyata cikartip indirim uygulamislar. Arada tek tuk firsat belki cikar ama gitmeye ve sinir bozmaya degmez

• 9.95 Bu ekonomide tartışılmaz fiyat. Paylaşım için teşekkürler.

Gratis'de izdiham yaratanlara 5 saat sıra bekleyenlere selam olsun.
  • nivea için 9,95 tl güzel fiyat. uzun zamandır 18 lira civarlarında satılıyor.
  • Happy Center Çek kazan var mı?

• nivea nın ortalama fiyatı 14.15'e satılıyor zaten sazan avı yapıp fiyatı 20 ye çıkartıp üstüne yüzde 50 koyuyorlar, Bu deodorantlar da en güzel indirimi çağrı market yapıyor 3 ay önce 7 liradan 5 şişe aldım.
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    hocam dogru diyorsun Çağrı gerçek indirim yapıyor, gratis vb. gibi de rağbet olmadıgından ürünler raflarda oluyor. sana zahmet bir daha Çağrı deo fırsatına denk gelirsen başlık açar mısın? benim yolum markete sürekli düşmüyor.
  • sculptor S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

nivea nın ortalama fiyatı 14.15'e satılıyor zaten sazan avı yapıp fiyatı 20 ye çıkartıp üstüne yüzde 50 koyuyorlar, Bu deodorantlar da en güzel indirimi çağrı market yapıyor 3 ay önce 7 liradan 5 şişe aldım.
    https://www.akakce.com/deodorant-sprey/en-ucuz-nivea-men-invisible-for-black-white-power-150-ml-deo-spray-fiyati,1597390.html

ona bakarsan her yer 10 liraya satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

https://www.akakce.com/deodorant-sprey/en-ucuz-nivea-men-invisible-for-black-white-power-150-ml-deo-spray-fiyati,1597390.html

ona bakarsan her yer 10 liraya satıyor

Alıntıları Göster
    Sprey Değil roll-on

• Alüminyumlu deodorantlardan uzak durun.
  • HAPPY CENTER MARKETTE DEODORANTLAR %50

• Gratiste gecenki indirimde akşam 11 e doğru mağazayı boş görünce girdim aldim 2 tane Nivea 10 TL den. Sonra farkettim ki cek-kazan var. Ordan da fişi okuttum 30 TL Decathlon hediye çeki aldım. Sonra o hediye çekini çek satışta 22 TL den sattım. Sonuç olarak hem 2 deodorantim oldu üstüne de 2 TL karım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferther

Alüminyumlu deodorantlardan uzak durun.
    Alüminyum varsa kansersin, yoksa bir işe yaramıyor. İki ucu b.klu değnek.

• cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    bunlardan kullanıyorum ben yoktur herhalde alüminyum falan.uzun süre gidiyor.nivea deo da kullandım perişan oldum bitip duruyor.17 17 ona verip duracağıma bu daha ucuza geliyor bence.bir de niveada yıkasan da çıkmayan bir tabaka mı diyeyim bir şeyler bırakıyor sağlıklı değil.bunlarda sorun yok sert roll on bunlar ucuz rexona gibi krem değil iki günde biten.

https://www.hepsiburada.com/diesel-only-the-brave-75-ml-erkek-deo-stick-pm-sgdiesel409430

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 11 Ekim 2019; 9:4:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

bunlardan kullanıyorum ben yoktur herhalde alüminyum falan.uzun süre gidiyor.nivea deo da kullandım perişan oldum bitip duruyor.17 17 ona verip duracağıma bu daha ucuza geliyor bence.bir de niveada yıkasan da çıkmayan bir tabaka mı diyeyim bir şeyler bırakıyor sağlıklı değil.bunlarda sorun yok sert roll on bunlar ucuz rexona gibi krem değil iki günde biten.

https://www.hepsiburada.com/diesel-only-the-brave-75-ml-erkek-deo-stick-pm-sgdiesel409430
    Özellikle Alüminyum yoktur yazıyosa kutu üzerinde yoktur. Ama erkekler için olanların yüzde 99'unda var. Dediğim gibi, alüminyum yoksa zaten bir işe yaramıyor. Siveno'da yok ama hiç bir işe yaramadı.

• cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    eyw bilgi için.evde var birkaç tane bakayım bakayım ne yazıyor?
  • Sözkonusu ter kokusunu bastırmak için içersinde; hayatınızda duymadığınız ve telaffuz dahi edemeyecek kadar uzun ve karmaşık isimleri olan bilimum kimyasal maddeleri, üstelik en hassas ve emici olan koltuk altına sıkarak, ter kokusunu bastırmak uğruna sağlığınızdan ödün vermek noktasına geliyorsunuz.

Aynı hatayı ben de yaptıktan sonra yeter artık dedim, aldım elime fısfısı, eşit oranlarda su, sirke ve limon suyunu koydum ve vücuduma sıktım, sonuç gayet tatmin edici: hem çok sağlıklı, hem de ucuz.

Güzel koku istersen bi iki damla limon veya portakal yağı damlat.. İstemezsen beyaz sirke ile karışımı yap.

Basit bir kokuyu gidermek için bu kadar kimyasala ne gerek var, zaten herşey mutfakta var ve sizin onları kullanmanızı bekler.

Bunların teki de iş görür; yani sadece sirk- su veya limon suyu- su karışımı.

Ben çift dikiş olsun diye hepsini birden boca ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 11 Ekim 2019; 10:8:47 >
  • yaw he he
    hergün stress ve radyasyon alıp egzost soluyon kanser olmuyon günde 1 sıktığın şey kanser ediyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.