Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
43
Favori
83.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim eğer son bölümü izlerseniz tam olarak anlarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezonun o kadar sıkıcı olmasına rağmen finali izlemeye doyamadım.Geriye sarıp sarıp izledim son sahnesini
    Şarkıya diyecek bir şey yok zaten
    Özlicem Hannibal'ı ve Will'i....
  • Hanibal in 5 seconds
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    ahaha çok iyi olmuş
  • Aklıma geldikçe üzülüyorum nasıl bitirdiniz bu diziyi.
  • ilk bölümü izledim efsane geldi dizi, yorumları okuyunca bi R yaptım
  • Spoiler yememek için konuyu okuyamıyorum. 4.bölümde hannibalı bırakmıştım. Aslında bırakmıştım kelimesi yanloş öylesine, bilmiyorum yani izlememiştim.

Her neyse sorum şu 4.sezon olacak mı veya olacağına dair bir umut var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 14 Aralık 2015; 12:17:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x3 teyim.. su an baya iyi gidiyor

• ? yorumlarda ne varmış 3. sezonun ilk yarısının hafif sıkıcılığı dışında ilk 2 sezon efsanedir zaten izleyen herkeste katılır buna bence boşuna R yapmışsınız
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Ilk 2 sezon guzel, kalan kismi gereksiz.. yazik etmisler diziye

• 3X9

Bu sezon kötü mü ? Kötü. Geçen iki sezonun çok mu altında ? Evet. Ama halihazırda piyasa da devam etmekte olan saçma sapan dizilerden daha iyi. Piyasada ki dizilerin ise yüzde 80'inden daha iyi. Bu sezonuna rağmen daha iyi.

Nietzche nin katılmadığım bir sözü var. Ama bu dizi kaldırıldığında acaba mı dediğim bir sözü. Söyledikleri her ne kadar ağır da olsa bu kadar büyük insanların söylesikleri şeyleri kestirip atmayacaksın.

"cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. sadece seçim yaptığını zanneder. cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir "

Bu sözü bu dizinin kaldırılması olayı üstünden düşünebiliriz. Piyasa da gözlerin ateş saçan osurarak adam öldüren saçma sapan diziler devam etsin adam koşarak zamanda geriye gitsin insanlar bunları öyle bir izlesin ki bunlar reyting rekorları kırsın sonra gelsinler şu sanat gibi diziyi kaldırsınlar. 3. Sezonuna bişey demeyecem ama ilk 2 sezonunda dizinin içinde kayboluyorduk. Şu kötü 3. Sezon bile got denen diziyi 5 le çarpıp 10 a böler. Flashı 20 ye bölüp yerin altına gömer. Ayıptır yav rezalet olan o kadar dizinin içinden kalka kalka şu dizi mi kalktı ? Bu dizi mi hak etti kaldırılmayı ? lanet olsun. Şimdi biz bu diziyi artık izleyemeyecek miyiz ?

Bak beni bilen bilir papağan gibi tekrarladığım ve hayatımın içinde uyguladığım bir cümle vardır. Zevkler ve renkler tartışılmaz! Ama şuan sinirlendim ve şöyle diyeceğim ; zevklerinize ve renklerinize sokim.ö

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 16 Nisan 2016; 19:06:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizinin devamına dair ilk açıklama herhalde Mads Mikkelsen şöyle demiş bugün, Bryan Fuller isterse devam edebilir o zaman
    quote:

It all depends on Bryan. He is the key, the base, the heart,"
    "We will wait and see what happens next in his career. But we all know that we can easily pick this up in two or three years, there are breaks in the stories. We could pick it up, say, four years later. If Bryan is up for it, we will all go for it."
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Haydaaa güzel haber :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ilk 2 sezon tadında gibi devam edecekse yeniden başlasın valla dizi, 3.sezonu ne kadar kötü olursa olsun piyasadaki çoğu diziden kaliteliydi fazla aforizma kastılar izleyici sıkıldı haliylen.
  • Benim için her zaman özel bir yeri olacak Hannibal'ın. Zamanında Netflix ile anlaşsaydı çok iyi olurdu. Şu an başlarsa nasıl olur bilemiyorum. Zaten Hugh Dancy (Will Graham) başka dizide oynuyor. Yine de başlama haberini alırsak çok seviniriz tabii ki..
  • yaptığı yemekleri, giydiği takım elbiseleri özledik. keşke devam etse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana Hannibal ı sevdiren filmleridir ne efsaneydi be çocukken izlemiştim ,benim gibi filmleri ile büyüyenlere dizi baya farklı geliyor olmalı.Sanırım Hannibal ı direk diziyle tanıyanlar içinde filmleri garip geliyordur.
    Ayrıca bakınızhttps://www.youtube.com/watch?v=_0eduQH4Cz4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EternalAya -- 15 Temmuz 2016; 16:20:37 >
  • Geçen sene izlemiştim, bu yaz tekrar başladım şuan 1. sezon finalindeyim. Umarım ilerleyen zamanlarda iyi bir şekilde geri döner..
  • Dexterdan sonra ilgimi çekti ama 3 sezonda bitmiş çok kısa. Değermi sizce izlemeye kısa dizileri pek sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Dexterdan sonra ilgimi çekti ama 3 sezonda bitmiş çok kısa. Değermi sizce izlemeye kısa dizileri pek sevmiyorum.

Dexterda aradığım ciddiyeti bulamamış biri olarak ondan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim, özellikle ambiyans ve sanatsal anlamda rakipsiz gibi

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.