Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
43
Favori
83.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Dexterdan sonra ilgimi çekti ama 3 sezonda bitmiş çok kısa. Değermi sizce izlemeye kısa dizileri pek sevmiyorum.

Dexterda aradığım ciddiyeti bulamamış biri olarak ondan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim, özellikle ambiyans ve sanatsal anlamda rakipsiz gibi

Dexter'dan çok farklı gözüküyor atmosfer, dediğin gibi ciddiyet, daha korkunç olaylar görecekmişim gibi hissetim fragmanda. 3 sezon kısa sürmüş ben diziye 1 sezonda anca alışıyorum tam alıştım derken dizi bitecek anlaşılan. 3. sezon içinde iyi değil diyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

Dexterdan sonra ilgimi çekti ama 3 sezonda bitmiş çok kısa. Değermi sizce izlemeye kısa dizileri pek sevmiyorum.

Dexterda aradığım ciddiyeti bulamamış biri olarak ondan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim, özellikle ambiyans ve sanatsal anlamda rakipsiz gibi

Dexter'dan çok farklı gözüküyor atmosfer, dediğin gibi ciddiyet, daha korkunç olaylar görecekmişim gibi hissetim fragmanda. 3 sezon kısa sürmüş ben diziye 1 sezonda anca alışıyorum tam alıştım derken dizi bitecek anlaşılan. 3. sezon içinde iyi değil diyorlar.

Ben de dexter gibi dizilerin aksine, kısa ve ağır dizileri seviyorum dexterı bıraktım bu yüzden. Polisiye arıyorsan hannibal ve true detective bu işin en iyilerinden diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam, şimdi şöyle düşün. En azından benim için Dexter ' in birinci sezonu efsanevidir. Hah, şimdi , Hannibal var ya, efsanelerin efsanesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robin_nightwing -- 6 Ağustos 2016; 1:46:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robin_nightwing

Hocam, şimdi şöyle düşün. En azından benim için Dexter ' in birinci sezonu efsanevidir. Hah, şimdi , Hannibal var ya, efsanelerin efsanesidir.

İzlemeyi düşünüyorum ama diziyi erken sonlandırmışlar o baya kötü olmuş. Yinede izleyeceğim ilk sayfadaki trailer pek kendine çekemedi beni.

quote:

Ben de dexter gibi dizilerin aksine, kısa ve ağır dizileri seviyorum dexterı bıraktım bu yüzden. Polisiye arıyorsan hannibal ve true detective bu işin en iyilerinden diyebilirim.

Dexter'ı niye bıraktın tam anlamadım. Polisiye türünü özellikle seven birisi değilim ama dexter dizisini yeni bitirdim kendini özletiyor. Dexter'ın konuşmaları, babasının hayaliyle konuşması gibi diyaloglar diziyi sevme sebeplerimden birisi.

• 2.sezondan sonra 1 sene gibi bir ara vermistim ve bugun anca bitirmeyi basarabildim diziyi.Puanlarina bakmistim izlemeden once ve heyecanlanmistim ozellikle son bolum icin 9.8 almis imdb'den fakat ben daha epik bir sey bekliyordum son 10 dakikasindaki olaylar haric gereksiz uzamis gibi geldi.Sezon boyunca yer yer elime telefonu aldigim oldu diger iki sezonda bunu yapmamistim.Genel olarak bakarsak ama oyunculuk olsun sanatsal yapisi olsun izlenmelik bir dizi oldugunu dusunuyorum. Film serisine de bu vesile ile bakmaya karar verdim. 4.sezon cikmasini istemem sahsen planlanmis hikaye disina cikildiginda batirilabiliyor diziler.

Bu arada yazmadan edemicem son sahne neydi oyle ya bir opusme sahnesi eksikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaxson Ryker -- 3 Ekim 2016; 3:08:40 >
  • bu dizi elbet bir gün yeniden başlayacak. bittiğinden beri öyle hissediyorum

• yapımcı Bryan Fuller mini seri istiyormuş
    quote:

“I think the film adaptation is a perfect film, but there’s a lot of interesting nooks and crannies to explore in a television series. I hope we get to tell the story … I think, ideally for the cast, it would be as a mini-series, here and there. Let’s do 6 to 8 episodes of that, and 6 to 8 episodes over here. And do it as an irregular thing.”
  • of of of her bölüm şok geçiriyorum

yok böyle bir şey ya
  • Burada gördüğüm iyi oldu. 3. sezonun 3. bölümünde bırakmıştım derslerden dolayı izleyemedim. Diziyi adam gibi izlemek gerekiyor kafanın dolu olmaması gerekiyor yoksa hiçbir şey anlaşılmıyor :) Bakalım yakın zamanda geri başlıyorum
  • Vikings'den sonra buna mı başlayayım Suits'e mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Vikings'den sonra buna mı başlayayım Suits'e mi?

ikisinin de vikings ile pek alakası yok ilk aklıma gelenler
    Game of Thrones
    Marco Polo
    Black Sails
    Spartacus
    Da Vinci's Demons
  • Bu yaz Amazon'un elindeki haklar bitiyor. Diziyi devam ettirmek için oyuncular ve ekip istekli gözüküyor. Amazon'un elinden çıkarsa Netflix alabilir. En iyi ihtimalle de 2019'da izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 20 Şubat 2017; 16:43:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Game of Thrones
    Marco Polo
    Black Sails
    Spartacus
    Da Vinci's Demons

dostum alakası yok biliyorum ama 2'sinden hangisi sana göre güzeldi?
  • quote:

quote:

quote:

Game of Thrones
    Marco Polo
    Black Sails
    Spartacus
    Da Vinci's Demons

ben ikisini de izleyen birisi olarak ikisini de seviyorum. suits tamamen diyalog üzerine bir dizi yalnız herkes sevmeyebilir. hannibal ile devam et bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

Game of Thrones
    Marco Polo
    Black Sails
    Spartacus
    Da Vinci's Demons

ben ikisini de izleyen birisi olarak ikisini de seviyorum. suits tamamen diyalog üzerine bir dizi yalnız herkes sevmeyebilir. hannibal ile devam et bence

Teşekkürler.

• Hannibal'ın havası başkaydı. Bir Sherlock kadar sevmesem de karakterlerin psikolojilerine derinlemesine incelemelerine bayılıyorum. Umarım devamı daha iyi bir senaryo ve Mikkelsen bey'e destek niteliğindeki yeni oyuncularla gelir.

• Hâlâ birileri çıkıp dizi geri dönüyor demedi değil mi? diyecekler
  • Ben yeni bitirdim, dikkatli izlenmesi gereken bir dizi ipin ucunu kaçırmamak gerekiyor yoksa anlayamıyorsunuz çoğu şeyi. dizideki bazı diyalog sahneleri gerçekci değil ve bu beni rahatsız etti, hannibal hariç :D onun dışındakiler sırıtıyor. Uzun bakıyorlar birbirlerine izlerken arada aklıma türk dizileri geldi. Ayrıca bu diziyi izlerken sürekli salak yerine koyulduğumu hissettim. Böyle sanatsal bir diziye yakıştıramadım. Salak yerine konulmak derken şunu demek istiyorum
    2.sezon finalinde, jack, will ve alana ölmeliydi bu çok net. bu 3'ünden en az 2'si ölmeliydi bence. hadi will in yaşamasını hannibal istedi tamam eyvallah, jack ve alana? öldürmeyen allah öldürmüyor mu eyy bryan fuller. 3. sezon finaline gelince de yine aynı şey. 4. sezon gelirse will %100 ölmeli bu kadarda olmaz. o atlayıştan hannibal sağ çıkmalı. bu arada dizide türlü türlü mantıksızlıklar vardı örneği chiyoh un italyanın ortasında will i omzundan sniper la vurması? bu ne arkadaş polis, kamera vs yok mu bu memlekette?dahada sayarım ama neyse daha fazla uzatmayacam genel olarak iyidi diyebilirim
    mads mikkelsen hatrına 7.5/10

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.