Şimdi Ara

Hangi Takviyeyi Önerirsiniz ? ( Yağ Yakımı İçin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar.Sporu bırakıp ygs lys üniversite hazırlık üşengeçlik dönemlerinden sonra artık ciddi ciddi tekrar başlamaya karar verdim.Bıraktıktan sonraki maceramda oldukça fazla kilo aldım ve artık rahatsızlık duyuyorum.Şuan 100 kilo civarındayım.Ptesi spora başlıycam.Diyet programımı hocamla ayarlarım sıkıntı olmaz fakat hangi supplamenti alsam kararsızım ? Zamanında hardline l carnitin kullanmıştım.Fıyat olarak uygun duruyor.Ayrıca ben bıraktıktan sonra galiba hardline l carnitin turbo çıkmış.L cartinitin bittikten sonraki aylarda ise Muscletech Hydroxycut Hardcore kullanmıştım ve baya faydasını görmüştüm.Siz ne önerirsiniz? Uzun zamandır bu konulardan habersizim.Yardımcı olursanız sevinirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarican10 -- 18 Şubat 2016; 12:52:35 >

• tarican10 kullanıcısına yanıt
    Mantık basit aslında hocam ki sen daha iyi bilirsin 3 seneni vermişsin. Alman gereken kalorinin aşağısında alırsan veya kardiyo yaparak bunun altına inersen vücut mecbur yağları yakacak başka çaresi yok. Ben araştırmalarıma göre l-carnitinin öyle fazla etkili olmadığını gördüm yağ yakma konusunda. Kendini iyi hissedeceksen al yinede ama vücut az bir miktarda olsa bunu kendi üretebiliyor siz üretebildiğinden çok daha fazla l carnitine ni vücuda sokunca bir zaman sonra hazır geliyor nasıl olsa deyip üretimi durduruyor. Dengeleri bozmamak gerektiğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Mantık basit aslında hocam ki sen daha iyi bilirsin 3 seneni vermişsin. Alman gereken kalorinin aşağısında alırsan veya kardiyo yaparak bunun altına inersen vücut mecbur yağları yakacak başka çaresi yok. Ben araştırmalarıma göre l-carnitinin öyle fazla etkili olmadığını gördüm yağ yakma konusunda. Kendini iyi hissedeceksen al yinede ama vücut az bir miktarda olsa bunu kendi üretebiliyor siz üretebildiğinden çok daha fazla l carnitine ni vücuda sokunca bir zaman sonra hazır geliyor nasıl olsa deyip üretimi durduruyor. Dengeleri bozmamak gerektiğini düşünüyorum

Hocam kendimi yanlış ifade etmişim özür dilerim hemen düzelticem.Orada 3 senelik maceradan kastım spor değil sınavlar okul vs ile idi.Spor maceram 1 yıllık kadardı.Anladğımı kadarıyla l cartinitin yerine diğer yardımcı ürünlere yönel diyorsunuz doğru muyum ?

• tarican10 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gereksiz şişirilmiş bir supplement hocam. Paranıza yazık ona vereceğiniz parayı beslenmenize ayırabilirsiniz. Şu video size daha fazla yardımcı olacaktır
    https://www.youtube.com/watch?v=qaxAQns0jwk
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Kesinlikle gereksiz şişirilmiş bir supplement hocam. Paranıza yazık ona vereceğiniz parayı beslenmenize ayırabilirsiniz. Şu video size daha fazla yardımcı olacaktır
    https://www.youtube.com/watch?v=qaxAQns0jwk

Teşekkürler cevaplarınız ve zaman ayırdığınız için.Videoyu inceliycem
  • Lipo6
    Hydroxycut
    Grenade Thermo
    Universal Animal Cuts

dördünden biri işini görecektir gidipte l-carnitine ye boş yere para verme

hicbiri fayda etmezse .
    clenbuterol+stanolozon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 18 Şubat 2016; 17:19:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.