Şimdi Ara

Hangi macbook?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hem işte hem de günlük yaşamımda kullanmak için bir macbook alacağım. Daha önce hiç kullanmadım(aktif olarak iphone kullanmaktayım)

Hali hazırda monster marka bir diz üstü bilgisayar kullanmaktayım.Ancak akım kaynaklı bir sorun nedeniyle değişim yapmam gerekiyor.

Günlük 9 saat kadar işte bilgisayarı kullanıyorum , hafta sonları da kafa dağıtmak için 1-2 saat oyun oynamaktayım.

Yurt dışından getireceğim bir ürün olacağı için bütçem Türkiye'ye kıyasla kısıtlanmamış durumda.

Hangi macbook ürününü almamı önerirsiniz?

• "Yurt dışından getireceğim bir ürün olacağı için bütçem Türkiye'ye kıyasla kısıtlanmamış durumda."
    Burayi çözemedim. Yurt disindada ayni fiyat macbooklar hatta Tr de su an daha ucuz Tl nin deger kaybetmesinden dolayi. Apple yakinda zam yapar. Dun baktim fiyatlara.
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    Alacağım yerde bir fuar mevcut. Türkiye'den %20 avantajlı olmakta fiyat bakımından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütçenizi yazarsanız daha spesifik bir şeyler yazabiliriz.

Eğer başta çok para kacirmak istemezseniz, beğenmezsem çok zarar etmeden satayım derseniz ki ben sanmam, o durumda 13" macbook air alın derim. hem pili en uzun giden onlar. cidden 12 saatin üzerine çıkabiliyor sadece internette dolaşarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MacBook Pronun en üst modelini almanızı öneririm. Yalnız yurt dışından alacağınız için tuşların bazıları uyumsuz olacak. Klavyeyi Türkçe yaptıktan sonra değişen tuşları değiştirmeniz veya üzerlerine kağıt yapıştırmanız gerekecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Şu an herhangi bir bütçe kısıtlamam bulunmuyor hocam.

http://uae.souq.com/ae-en/macbook-air/s/ bu site üzerinden ortalama %15-20 daha uygun fiyatlarla alabiliyorum(site fiyatlarından da düşük olarak)

Sizin takdiriniz ve öneriniz ile almak isterim.

10 saate yakın iş yapılıyor , arada dizi izlemek için kullanacağım ve farklı bilgisayarlara uzaktan bağlantı programlarını çok kullanmaktayım.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Fiyatlara baktım da hiç cazip değil. Döviz bu kadar yüksekken Türkiye'den almanız daha bile ucuza gelebilir peşin ve öğrenci indirimiyle alırsanız. Hem Türkçe klavye hem de 2 yıl garantiniz olacak.
    Bu arada çabuk karar verseniz iyi olur, çünkü Apple çok büyük ihtimal kısa süre içerisinde ürünlerine zam yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 11 Ocak 2017; 23:46:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende baktim fiyatlara. Aldigim macpro toucbar li modele ben indirimle 6300 verdim. Sitede 6900 dirhem diyor// Neredeyse 1000 tl daha pahali
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.