Şimdi Ara

Hangi İSS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan TT kullanıyorum 15 gün sonra taahhüt bitiyor ve kurtuluyorum.
    Hangi iss ye geçmeliyim süperonline çok pahalı geliyor onu eliyorum
    türknet uydunet vodafona kalıyor geriye bunlardan hangisi en sorunsuz servis verebilecek kapasitede
    Ping olayı çok önemli benim için pingi en düşük ve verdiği servisi son hızına kadar verebilecek bir iss arıyorum

• Uydunet alt yapısı varsa en iyi seçenek bulunduğun bölgede Superonline fiber alt yapısı varsa Superonline... fakat yoksa Vodafone ve turknet zaten Telekom altyapısını kullanıyorlar hiç bulaşma ttnetle devam et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varsa Uydunet Altyapısı uydunet. Yoksa TTNET altyapısından Vodo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiber altyapı yok sadece adsl var superonline adsl geçmeyi düşünüyorum.@lite fear@®eis
  • Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    Sol adsl'e bulaşma hocam ben geçen sene 1 ay bekledim bağlanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lite fear

Sol adsl'e bulaşma hocam ben geçen sene 1 ay bekledim bağlanmadı.

Görüştüm sol ile şuanki taahhüt üm bittikten 2-3 içinde bağlarız dediler
  • Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    hocam 1 ayda bağlarız diyecek halleri yok ya banada öyle demişlerdi kurulum yapıldı internet gelmedi iptal ettirdim
  • Dsl de ne solo ne vodofone hicbirine gecme turknet tahhutsuz oldugu icin deneyebilirsin begenmedin geri cikarsin sonucta hepsi ttnet altyapisi kullaniyor 10lira daha fazla ver ttnetle devam et yada hocam ikna kampanyasi denilen bir sey var cok daha ucuza teklif alirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anteke31

Dsl de ne solo ne vodofone hicbirine gecme turknet tahhutsuz oldugu icin deneyebilirsin begenmedin geri cikarsin sonucta hepsi ttnet altyapisi kullaniyor 10lira daha fazla ver ttnetle devam et yada hocam ikna kampanyasi denilen bir sey var cok daha ucuza teklif alirsin.

Türknet ve uydunet kullanan tanıdıklarım ikide bir internet kesiliyor diyorlar ttnete tekrar hayatta geçmem.
  • Hocam uydunet varsa gecin derim lakin sonucta bu issler dslde ttet alt yapisini kullanir bir sikinti ciktigi zaman siz m.h aradiginizda onlarda ttnetinariyor bildiriyor siz baska isslerde uvey evlat olursunuz once kendi cocuklar sonra siz kac gun beklersiniz bilinmez ben vodafone gecis yapim dedim yapmaz olaydim tam 20 gun netsiz kaldim 18 gunde netimi baglayamadilar iptal ettirdim ayriva forumu arastirin bakalim kimler neler demis issler hakinda tabi en son karari siz vereceksiniz biz sadece oneri sunariz. Gerisi size kalmis.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.