Şimdi Ara

Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
1
Favori
24.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asus Dual OC RX 580 8 GB

Nisan ayında 1173 TL fiyatla aldım. Memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Dual RX 580 8gb kullanıyorum memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VS18 -- 6 Ekim 2019; 22:47:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilqinturks

Zamanına göre iyi bir kart,bu zamanlarda bile yeterli bir kart.
    1050 ti den güç olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum 770'in ama 2gb olması bazı oyunlarda sıkıntı yaratıyor son zamanlarda ama her işimi görüyor hiçbir sıkıntım yok yetiyor.
    İşlemcimde FX 8350 hafif bir overclocku bastım oda her işimi görüyor hiç upgrade aklımın ucundan bile geçmedi 5 sene oldu format bile atmadım.
  • Sapphire Nitro+ Vega 64 kullanıyorum. Bomba gibi bir kart. Soğutması çok iyi. Ayrıca benim şansıma mı bilmiyorum harika bir binning'i var. Resmen yazılımın izin verdiği en düşük voltaja çektim, üzerine bir de HBM belleğe hız aşırtma uyguladım. 60 dereceyi geçmiyor kart kolay kolay. 150-170 watt gibi bir güç tüketimi var yük altında. Performansta da hiçbir kayıp yok hatta voltaj ve sıcaklık düştüğü için daha yüksek frekanslara çıkıyor kart.

Sapphire Vega'larda en iyi kartı yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 6 Ekim 2019; 22:51:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Gigabyte GTX1070 Ti GAMING kullanıcısıyım. 2K günlük kullanım için sorunsuz.

RDR2 için 2080 Süper alacağım. 11.11 ve Black Friday kampanyalarını bekliyorum.
    1070ti ile dene derim hocam. Gta5 ayarında bi oyun gibi görüyorum. Bu kartla rahat oynarsın.

Bende gigabyte gtx1080 turbo kullanıcısıyım tek sıkıntısı blower olması :)

• cilqinturks C kullanıcısına yanıt
    Her mesaja alıntı yapmasan da bizde millet ne yazmış görsek olur mu?
  • RX590

Uzun süre sonra masaüstü pc kullanıyorum sanırım 1 ay oldu alalı. Fakat çözemediğim bir olay var bilgisayarı kapatınca monitör kapanmıyor illa tuşundan kapatmak lazım. Ayrıca parlaklık ayarı da yok bunu da monitör tuşundan yapıyorum. Bu nasıl iştir arkadaş. Laptopta ne güzel klavyeden ayarlanıyordu. AMD ayarlarındaki parlaklık ayarı da yazılımsal karartıyor ekranı. Var mıdır çözümü?
  • 10 yıllık masa üstü pc im var muhtelemen ekran kartı diğer donanımların içine karışıp gitmiştir... Pes 17 yi full ayarda hiç kasma donma yapmadan açıyor. 2018 ve üstünü açmadı maalesef :(

• Gigabyte Windforce Rtx 2060 Oc Ekran kartını kullanıyorum. 1 Ay oldu alalı memnunum şuana kadar. En yüksek aldığım derece 70 Oynadığım oyunlar. Dying light ,Dead by daylight,Forza horizon 4,hellblade sauna hepsi ultrada
  • Sapphire RX570 4GB kullanıyorum. Sorun sıkıntı yok. Ekran kartlarına fahiş fiyatlar vermeyin kullanma amacınıza göre alın. Çoğu arkadaş 1080 1080ti rtx 2080 vb kartlar alıyor çok iyi diye ya işlemci anakart uyumunu yakalayamiyorlar yada bu kartlarla sıradan işlemler yapıyorlar. Önerim 2k ve üstü monitör ile ağır oyunları oynayacaklar satın alsınlar. 1080pde rezil etmeyin bu kartları

• Sli gtx titan x

• RX580 Nitro+ 8GB çok memnunum.

• Asus GTX 1070 Strix 1080p için ideal. Hiçbir sorun yaşamadım. Asus servisi de güzel ufak bir arıza şüphesi üzerine faturası yok bu arada. İnternet üzerinden arıza kaydı açtım. UPS kargo evime geldi aldı gitti serviste testler yapıldı geldi sorun çıkmadı çokta uzun sürmedi.

• nVidia 32 MB TNT 2 ekran kartı.

Şaka bir yana Msi Armor Rtx 2070, r7 1700...
    Şu an için bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 6 Ekim 2019; 23:8:18 >
  • Msi 1070ti kullanıyorum , yük altında yüksek dereceleri görüyor tahminim stok macunundan dolayı
  • anakart alırken oc ile işim olmaz dedim hemde param yoktu ama insaniz 30 tl için b350 tercih etmemiştim. bazen işlemci anakart kombin satılıyor ucuza. denk gelirse dediğin gibi ikisinide degistiririm

• Gtx950 2gb sıkıntı yok.
  • Evga 1080ti ftw3.

Gürültüsü dışında şikayetim yok.
  • Pny Rtx 2060 Gaming OC var bende mayıs ortasında aldım 2450 tl ye sanki biraz acele ettim gibi amd rx 5700 ü görünce sanki biraz acele ettim gibi geliyor ama genede memnunum sorunsuz sessiz ve buz gibi bir kart
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.