Şimdi Ara

Hangi çay?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendimi bildim bileli hep aynı çayı kullanıyor ve içiyoruz. Çaykur Filiz. Son zamanlarda kalitesinin biraz düşmesi ve tozlu çıkması sonucunda değiştirmeye karar verdik. Kokulu değişik çaylardan hoşlanmıyoruz. Bildiğiniz çay olacak yani. Hangi çayı neden kullanıyorsunuz? Tadı, demi nasıl?

Ekleme: Bergamot kokulu çay, soğuk çay vb. önerecekler sağolsunlar. Kendileri içsinler.

• Biz de Çaykur Filiz kullanıyorduk hala onu mu kullanıyoruz bilmiyorum.Ama hocam gerçekten bergamotlu çay,Earl grey güzel yav bir şans verin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır Çaykur tiryaki.babadan gelme alışkanlık.su sıralar Lipton un düz çayınıda(doğu Karadeniz vb yazanlar değil) içiyorum,hoşuma gitti buda ..Ben keskin aromayi seviyorum çayda,açık icsem pek birşey anlamıyorum.tiryaki bu yönde iyi sanırım yada belki de sadece alışkanlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Ofçay Efsane Filiz" çok övdüler ama marketlerde bulamadım. BİM, A101, KİPA, MİGROS, CARREFOURSA hiç birinde yok. İnternette var. Bu marketlerden birisinde gören var mı?
  • lipton yellow label gayet güzel.
  • rizede konuk oldugum bir işletme sahibi size cayın copunu iciriyorlar gercek cayı kolay kolay marketten alarak icemezsin demişti ne oradaki cayın tadı nede o kişinin sozu aklımdan cıkmaz
  • Bim Berk

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

rizede konuk oldugum bir işletme sahibi size cayın copunu iciriyorlar gercek cayı kolay kolay marketten alarak icemezsin demişti ne oradaki cayın tadı nede o kişinin sozu aklımdan cıkmaz

1.sinif cay ihracata, 2.sinif cay kamu kurumlarına vs, 3.sinif cay marketlere vs yani iç tuketiciye

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bim Berk

Hiç denemedim, hatta duymadım. İlk fırsatta deneyeceğim...

• Caykur caycıcegı

• ozgboy kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum, çamur kıvamında bir şey, çay bile diyemiyorum.

Yıllardır Obaçay içiyorum. Çok memnunum. Şok marketlerde bulabilirsin bir dene derim. Hatta denedikten sonra görüşünü de paylaşırsan sevinirim.
  • eynesil export ( yeşil paket ) 500 gr.
    iç piyasada (marketlerde) satışı yok.sitesinden
    sipariş veriyorum.
    http://caysatisi.com/Eynesil-Export
  • Katılıyorum
  • doğadan ın siyah pakette olanı var tadı demi güzel çıkıyo..ondan kullanıyoruz hep
  • Çaykur altınbaş var 500 grlik paketi 15 civarina satilir çok iyi dem veriyor tavsiye ederim bi alip deneyin derim.

• Lipton siyah inci tavsiye ederim

• Kendimi bildim bileli , (4 5 yaşımdan beri ki bu da 15 yıl felan ediyor) günde min. 3 vakit çay içeriz ailecek.Ve yine kendimi bildim bileli çaykur turist çayı içeriz.Başka çay olunca kokusundan anlıyorum yani.Eakiden daha iyiydi tabi daha yoğundu sanki , belki de merhum papillalarım bende böyle bir algı yaratmıştı.

Özetle sarı turist çayı öneririm.(çaykur)

• 5-6 sene önce Trabzon'da içip çok beğendiğim ve o günden belli tükettiğim ikicay var senin aradığın sade lezzet kızıl büyü aromalı sevenler maranda tercih edebilir teşekkür pmlerini unutmayın

• Çaykur Altınbaş ve Lipton İlk Hasat'ı karıştırıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.