Şimdi Ara

Hangi Casper Daha İyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.casper.com.tr/ProductDetail_cnq-2630-8m37p_130_1374
    http://www.casper.com.tr/ProductDetail_cni-i640-8m45p_130_1371

Beyler bana Lenovo al yok Exper al yok Acer al muhabbeti yapmayın hangisi daha iyi?

• Üstteki daha iyi...
  • Bu da sorumu ya

Hangi Casper Daha İyi?
  • Birincisi
  • 2. neymiş öyle ya 2. nin ekran kartı yeter 3gb ekran kartınıda ilk defa duydum
    ama 1. nin ekrn kartı daha kaliteli
    bence 2.yi al
  • Ama 2.nin işlemci hızı ve ayrılmış belleği daha iyi 1.nin sadece ekran kartı daha kaliteli? İşlemci hızı oyunlarda etkili olur mu bilmiorm ama ayrılmış bellek işe yarıyor diye biliorm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExxxIT -- 3 Şubat 2011; 10:53:38 >
  • Lenova iyi onlar beş para etmez, zügürt tesellisi amcam.
  • Dostum 2 sinide alma . Isıdan ekranın eriyecek
  • 2. alman daha mantıklı olur.1. laptopun işlemcisi sandybridge ve sandybridge destekleyen chipsetlerin sata kontrolcüsüyle ilgili bir problem var.
  • Hiç biri !
  • birinci seçenek daha iyi.
  • Abi servisi ananı ağlatır yapma etme.
    Git Lenovo al ciddi söylüyorum.
    Casper servisleri berbat ötesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExxxIT

Ama 2.nin işlemci hızı ve ayrılmış belleği daha iyi 1.nin sadece ekran kartı daha kaliteli? İşlemci hızı oyunlarda etkili olur mu bilmiorm ama ayrılmış bellek işe yarıyor diye biliorm?

o nası bi mesaj lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cezeri

Abi servisi ananı ağlatır yapma etme.
    Git Lenovo al ciddi söylüyorum.
    Casper servisleri berbat ötesidir.

Sen şimdi Lenovo Y560 al diyeceksin değil mi?
  • Kendi pc markasını övenlerle dolup taşar konu az sonra

1. yi al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CookieMonster

Dostum 2 sinide alma . Isıdan ekranın eriyecek

Böyle insanlara gülüyorum.masaüstüm casperdı beğenip laptobuda casper aldım.Fakat servisi denemedim.Bilemem.Hiç bozulmadı nazar değmesin

Edit:1,900'e böyle laptop bulun madem.Lenovo alın demişler.Ne alıcan lenovo.y560tan çok daha güçlü bu linkteki casperlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 3 Şubat 2011; 11:27:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: CookieMonster

Dostum 2 sinide alma . Isıdan ekranın eriyecek

Böyle insanlara gülüyorum.masaüstüm casperdı beğenip laptobuda casper aldım.Fakat servisi denemedim.Bilemem.Hiç bozulmadı nazar değmesin

Edit:1,900'e böyle laptop bulun madem.Lenovo alın demişler.Ne alıcan lenovo.y560tan çok daha güçlü bu linkteki casperlar..

Sen hangisi diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExxxIT -- 3 Şubat 2011; 11:29:38 >

• 1.Bana göre.
    Fakat;İntel 10 ocaktan sonra üretilen işlemcileri geri çağırıyordu sanırsam.Bi araştır derim.İşlemcisini duymadım daha önce.2. model çift çekirdekli.İlerde 4 çekirde kullanan uygulamalar artacak.4 çekirdekli almanda fayda var bana göre.Ama 4 çekirdeklilerde ısınıyor.Bendede casper var 60 dereceyi gördüm (4 çekirdekli)
    1.model 4 çekirdekliymiş.Bu durumda 1.model tabiki.Fakat intel işlemcileri geri çağırdı 10 ocaktan sonra üretilenleri.Tekrar söylüyorum bir bakın en iyisi.1. modelde bluerayde varmış.1. modeli al.

Edit:Casper diye kaçmayın.Hiç bir şekilde.Hiç bir sorunla karşılaşmadım 2 senelik bilgisayarımda hiç üzmedi beni.Laptop aldık memnun olduğumuz için oda casper.Servise'de çok küfür ediyorlar.Onun hakkında yorum yazamayacağım denemedim.ama denemek isterim görüşlerimi bildirmek için.Her yerde savunduğum casper markasını birde servisini deneyerek yorum yapmak isterdim Şu anlık i7-740q işlemcim 67 derece maximum sıcaklığı gördü.Vakit olursa 3dmark'ta deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 3 Şubat 2011; 11:40:13 >

• ayrıca lenovo ve casperin menşeileri çin değil mi ?
    casperın servisi de hp kadar rezil değil bir ara amcam bayiliğini yapıyordu ordan biliyorum.
    bu konfigirasyonlarda başka makine 2.5-3.000 tl arasında anca bulursun.
  • 1. daha iyidir.casper marka notebookların %90 ı compal üretimidir.dış kasa anakart tasarımları aynıdır,ayrı ayrı alınır türkiyede birleştirilir,yada firmaya ürettirilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.