Şimdi Ara

Hangi banka kartı iyidir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
10.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • been en para garanti kullaniyorum.Garantiyi kapatip ziraat acmayi dusunuyorum ne dersiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Hocam bulunduğum şehirde kuveyt türk yok. Hem de pek güvenilmez gibi bu bankalara

• İs bankasi

• Enpara tek geçerim

• GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum seni.. O zaman Enpara /Finansbank kullan. Arkasında Katar sermayesi var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bir banka seçerken menşei neresi olduğu önemli mi?

Bu kişiden kişiye değişir.. Benim de tırt bulduğum bankalar var mesela. Geçmişini araştırırım. Hele hele yüksek mevduat gireceğim zaman, iyiden iyiye bakarım.
    Bence sen fazla kafa yorma.
    Ziraat bankası ATM heryede var..
    Finansbank /Enpara. başvur kapına kadar gelsin.
    Akbank tavsiye ederim.. Mobil tarafını çok beğeniyorum.. Atm Heryerde..
    İş bankası aynı şekilde...

• Enpara kullanıyorum memnunum.
    Kuveytin yıkılması için Türkiye'nin batması gerekiyor. Devletten ağır destek alırlar. Ondan da korkacaksan HSBC kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 24 Ağustos 2019; 13:41:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Önerilerin için çok teşekkür ederim. Ziraat ve enpara kartı çıkartmaya karar verdim

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Hocam devletten pybs bursu alırken ilk iş bankası sonra vakıfbank kartı verdilerdi. Bir de ziraat kullandım hayatımda. Diğer bankaları pek bilmiyorum

• Dini değerlerime saygılıyım dersen kuveyt, yok banane dersen Ziraat. Enpara-cepteteb önermem. Evet ücretsiz fakat özellikle cepteteb'in içindeki kişilerin kullanıcı paralarını kullanması skandalının ardından büyük bankalar öneririm.
    Kuveyt'in kredi kartı yılda 50 TL veriyor bu arada.

• Kuveyt Türk Bankasını kimse Hafife almasın.. Orda dönen paraları gözümle gördüm.. Kimlerin hesabı olduğunu.. Nasıl bir para akışı olduğunu hayal edemezsiniz.. Tek kötü yani ATM si yok gibi bir şey.. Bulunması zor..

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Hocam kuveyt türk devlet bankası mı yoksa arap sermayeli mi?

Kuwait finance house üst kuruluşu altında kuveyt sermayeli.
    Ama Türkiye'den iyi destek alırlar.

• Enpara tek geçerim.

• kimseye aldırma. enpara al kurtul eft havale her bok ücretsiz.
  • herkes enpara'yı tavsiye etmiş, çünkü eft/havale ücreti yokmuş, hesap işletim ücreti ve kredi kartı alırsan yıllık kart üyelik ücreti filan da yokmuş, ben de enpara'ya geçmeyi düşünüyorum.

sakın işbankası, garanti bankası vb. düşünme bile, işbankası her eft'ye 7.5TL filan alıyor, hatta aynı şube içindeki hesaptan hesaba havale yapacaksın ona da 2.90TL alıyor, 120 TL filan 6 ayda bir hesap işletim ücreti alıyor, resmen çaktırmadan yavaş yavaş soyuyorlar müşteriyi, kredi kartı için de yıllık gene 80-120TL filan kart üyelik ücreti alıyor, garanti'nin ücretleri de buna yakın.

başka bir herşeyi ücretsiz olan banka kuveyttürk'müş, onu da bir araştırıcam.
  • Bence enpara
    Çünkü hesaplar arası havale/eft işlemleri ücretsiz. Üstelik yıllık hesap işletim ücreti de yok.

• Enpara cikart, deniz bank ve teb atm lerinden de para cekebiliyosun, ayrica ayin enparalisi olunca butun atmlerden ucretsiz cekebiliyosun. Kredi kartinin aidati yok ve duzenli kullanirsan sana 100 lira para verio. Baska avatajlarida var. Hic bi sekilde eft den vs para almiyo.

Reklam gibi oldu biraz ama bence en mantiklisi bu ayrica gunluk vadeli hesabi var babandan gelen para bankada dururken bosa gitmez faizini alir istedigin zamanda faiz bozmadan cekersin paranin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.