Şimdi Ara

Hangi banka kartı iyidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
1
Favori
10.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu seneye üniversiteye gideceğim için banka kartı almam lazım. Sizce hangi bankadan çıkarayım? Babam ziraatten al dedi. Başka birisi enparayı önerdi. Ayrıca okulda bana yapıkredi play kart çıkardı. Siz ne önerireiniz?

• Bankaların hiç bir zaman iyisi olmaz. Hangi bankanın ürünleri çıkarına göre, karına göre ise o bankayı tercih et. Ben prensip olarak arap sermayeli bankalar dışında bankaları tercih ediyorum. Tercihimi de İŞ Bankasından yana kullanıyorum. Size de önerim, İşte Üniversiteli kredi kartı olabilir.
  • Up
  • Kredi burs alirsan zaten kyk ziraatten hesap acar. Kamu bankalari ortak atm hizmeti veriyor zaten, bu bankalardan biri olabilir.
  • Şehir dışına gidiceksen oturacağın yerde en yakın hangi bankanın atm si varsa o bankadan çıkar en mantıklısı bu bank kartlarda birbirlerine karşı pek üstünlükleri yok.
  • Bankaların hiç bir zaman iyisi olmaz. Hangi bankanın ürünleri çıkarına göre, karına göre ise o bankayı tercih et. Ben prensip olarak arap sermayeli bankalar dışında bankaları tercih ediyorum. Tercihimi de İŞ Bankasından yana kullanıyorum. Size de önerim, İşte Üniversiteli kredi kartı olabilir.
  • Hocam ziraat her yerde olur. En küçük ilçede bile.
  • yunus00541 Y kullanıcısına yanıt
    Ziraat açayım o zaman
  • En para en iyisi. Istedigin bankamatikten ayda 3 kere para cekebiliyorsun.
  • enpara veya cepteteb
  • Ziraat ve Enpara yeterli.
  • Enparayı her türlü almanı tavsiye ederim internetten 2 dakika form dolduruyorsun evine getiriyorlar uğraşmazsın sırf eft havale ücreti olmaması yeter yanına başka bir kartta alabilirsin ben iş bankası ve enpara kullanıyorum.
  • Ahzdars A kullanıcısına yanıt
    Hocam babam ziraat kartından enparaya ücretsiz para gönderebilir mi?
  • Ziraat var hocam üniversitenin yanında
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Hocam neden iki kart ? Bir kart alsam yetmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenelKültürAbidesi -- 24 Ağustos 2019; 13:2:41 >
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Ziraat Combo'nun güzel kampanyaları oluyor, zaten genel bankacılık işlemlerini de buradan yürütürsünüz. Enpara da aidatsız, ücretsiz havale işlemleri, internet ortamında kişisel alış-satışların genelinin bunun üzerinden yapılması ve iadat iade gibi avantajları var.
  • enpara
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam babam ziraat kartından enparaya ücretsiz para gönderebilir mi?
    Enpara tüm kartlara ücretsiz gönderebiliyor tersi mümkün değil Finansbank ATM'sinden senin enpara hesabına ücretsiz gönderebiliyor olması lazım. Evinize yakın finans varsa enpara hesabıda açarsan sorunu çözersin.
  • Sağlam Bankacılık mı Arıyorsun.

Kuveyt Türk

Hiç Bi güç Bu bankayı Yıkamaz.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    O zaman ikisi güzel ikili olur hocam
  • Ahzdars A kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten küçük şehirde yaşıyoruz. Ben bu sene İstanbulda üniversite kazandım. Ziraat+enpara iyi ikili olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.