Şimdi Ara

Hamza Hamzaoglu'nun Akhisar'ı bırakması...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih Terim'in ya Akhisar ya da Milli Takım demesi uzerıne sezon sonu bırakıp mıllı takımda devam edecekmıs! Yazık oldu Akhisar'a. Bi sistem oturtuyorlar ve iyide oynamaya başlamışlardı.
    Hamza Hamzaoğlu milli takımı seçti. Yılmaz Atabarut Tesislerinde yapılan basın açıklaması ile Akhisar Beleidyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu 3 yıllık birlikteliği Milli Takım için sonlandırmak zorunda kaldıklarının altını çizdi.
    kaynak :http://www.akhisarhaber.com/hamza-hamzaoglu-milli-takimi-secti-19453h.htm

Galatasaray'ın huzurundan sonra Akhisar' ınki de Sn Fatih terim ve yol arkadaşı sayesınde kactı demek kı.

• En başından beri Ünal Aysaş haklıymış demek ki. Daha ne kadar kendinden nefret ettirebilecek merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih terime olan öfkem hala dinmedi eminim milli takım mevzusu olmasa akhisar şuan daha iyi bir konumda olacaktı mevzuların döndüğü dönemden sonra üst üste seri mağlubiyetler almışlardı yazık ki ne yazık aziz yılldırım demirören f. terim üçlüsünün futboldan uzaklaşması futbolumuzun hayrına olacaktır
  • Arkadaş adam istemiş, kendi kararını vermiş bırakmış Akhisar'ı. Bu mantıkla bakarsanız Fatih Terim değil tüpçü suçlu bizim olayda da.
  • Deprem olsa Terimden bilecekler

• Adam silah zoruyla bırakmamış herhalde.
  • Kendi ne diye hem Galatasarayı hem Milli takımı çalıştırmaya kalktı.
  • Adam milli takımı düşünmek zorunda. Biraz profesyonel düşünün. Tabii ki böyle bir istekte bulunabilir.
  • Kariyer planlamasının önemini bir kez daha anladık böylelikle. Sen super lige de ortalama bir takımda teknik direktörken ve yaptığın işler bir çok insan tarafından takdir toplamisken, ister vatan millet sakarya anlayışı olsun istersen Fatih Terimle arandaki dostluk olsun, gidip milli takımda yardımcı teknik direktör olmayı seciyorsan bir hata var demektir. Ki genç bir teknik direktör de değilsin ki Fatih Terim'in yanında mesleği öğrenmeyim diyesin. Bence kariyerine yazık etmiştir açık ve net.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ssk Emeklisi Ninja

Kariyer planlamasının önemini bir kez daha anladık böylelikle. Sen super lige de ortalama bir takımda teknik direktörken ve yaptığın işler bir çok insan tarafından takdir toplamisken, ister vatan millet sakarya anlayışı olsun istersen Fatih Terimle arandaki dostluk olsun, gidip milli takımda yardımcı teknik direktör olmayı seciyorsan bir hata var demektir. Ki genç bir teknik direktör de değilsin ki Fatih Terim'in yanında mesleği öğrenmeyim diyesin. Bence kariyerine yazık etmiştir açık ve net.

bence milli takımın sonrasında en az 2-3 yerde şans bulur, başarısız olsa bile 2-3 klüp bulur hamza hoca.
  • Bu konuyu açan ve destekleyen yorumlarda bulunan herkese yazıklar olsun.
    Fatih Terim ya Akhisar, ya milli takım demiş Hamza hocaya öyle mi ?

Çok arayacaksınız Fatih Terim'i çok. Bu şekilde karalayamazsınız adamı. En başta Mancini'yi destekleyen grup yavaş yavaş yıkılmaya başladı. Şimdi Fatih Terim yazamadıkları için Lucescu yazıyorlar forumlarda.
  • Bugraloji kullanıcısına yanıt
    Milli takımdan sonra muhakkak şans bulur ama 4-5 sene kaybetti kariyerinden. Akhisar da işler yolunda gidiyordu, gayet başarılı bir takımı vardı, ama bir daha şans bulduğunda aynı şeyleri yaşayacağinin garantisi yok. Milli takımda yardımcı td olmayı basarili bir takımın teknik direktörlüğe tercih eden adam vizyonsuzdur bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

En başından beri Ünal Aysaş haklıymış demek ki. Daha ne kadar kendinden nefret ettirebilecek merak ediyorum.

Hamza Hamzaoğlu 18 yaşında değil dostum ne alakası var Fatih Hocayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

quote:

En başından beri Ünal Aysaş haklıymış demek ki. Daha ne kadar kendinden nefret ettirebilecek merak ediyorum.

Haberi okumadan yorum yapma arkadaşım !

"Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile son kez görüştüklerini belirterek; “Hocamız bana Akhisar Belediyespor yada Milli Takımı seçmemi istedi. Bende bu zor seçimde Milli Takımı seçtim ve yeni sezonda hiçbir takım ile anlaşmadan Milli Takımda devam etmek istiyorum” dedi."

Bak yukarıda basın toplantısında söylediği söz var, adamdan tercih yapması isteniyor, yani tıpkı zamanında Fatih hocaya yapıldığı. Kimse kimseyi kandırmasın bizim geçtiğimiz sürecin tek sebebi yukarıda ki gibi ya takım ya da Milli takım tercihinin yapılmasının istenmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

quote:

"Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile son kez görüştüklerini belirterek; “Hocamız bana Akhisar Belediyespor yada Milli Takımı seçmemi istedi. Bende bu zor seçimde Milli Takımı seçtim ve yeni sezonda hiçbir takım ile anlaşmadan Milli Takımda devam etmek istiyorum” dedi."

Bak yukarıda basın toplantısında söylediği söz var, adamdan tercih yapması isteniyor, yani tıpkı zamanında Fatih hocaya yapıldığı. Kimse kimseyi kandırmasın bizim geçtiğimiz sürecin tek sebebi yukarıda ki gibi ya takım ya da Milli takım tercihinin yapılmasının istenmesi.

Tamamda ne var bunda profesyonel iş yapıyorlar Fatih Terim seçim şansı vermiş o adamda bunu seçmiş Fatih Terim'in Hamza Hoca'nın beynini yıkayacak hali yok altı üstü yardımcı yani

• Manciniyi sonuna kadar destekliyorum.. Yukarıda ki arkadaşa ithafen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

quote:

Tamamda ne var bunda profesyonel iş yapıyorlar Fatih Terim seçim şansı vermiş o adamda bunu seçmiş Fatih Terim'in Hamza Hoca'nın beynini yıkayacak hali yok altı üstü yardımcı yani

Hem milli takımı hem Galatasaray'ı birlikte yürütürüm diyordu. Yalanmış demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Bu konuyu açan ve destekleyen yorumlarda bulunan herkese yazıklar olsun.
    Fatih Terim ya Akhisar, ya milli takım demiş Hamza hocaya öyle mi ?

Çok arayacaksınız Fatih Terim'i çok. Bu şekilde karalayamazsınız adamı. En başta Mancini'yi destekleyen grup yavaş yavaş yıkılmaya başladı. Şimdi Fatih Terim yazamadıkları için Lucescu yazıyorlar forumlarda.

Neden yazıklar olsun kardesım? Fatih Terimsporlu olmadığımız için mi?Biz F.Terim'in başarılarını ve Galatasaray'a yaptıgı katkıları ınkar etmıyoruz! Kimsenin emeği yoktur O'nun kadar.Ancak ayrılıs surecı ve yasananlar F.Terim ismine asla yakışmadı..Gecen yıl konya macından sonra tanımıyorum bu federasyonu.Fatıh Terimi itiibarsızlastırmaya çalısıyor bu federasyon dedıkten sonra o herıfle ısbırlıgı ıcıne gırmesını bız sındıremıyoruz. Ne mutlu kı sız sındırmıssınız. Fatıh Terım'ın dedıgı gıbı Galatasaray yerde kalmaz!

• yardımcı teknik adamlık için süper lig teknik adamlığını bırakmak.vizyon yok maalesef.
  • Akhisarda 5 senede alacağı parayı milli takımda en fazla 2 senede alır. Paranın yüzü sıcaktır :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.