Şimdi Ara

Hamsterım öldü :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.5 yıldır besliyordum.Son zamanlarda iyice yaşlandı.Tekerleğini eskisi kadar hızlı döndüremiyordu.Çabuk yorulup çok uyuyordu.

Bugün sabah son kez besledim.Öğlen marul koydum kafesine akşam baktım yememişti.Uyuyor sandım,tekrar kontrol ettiğimde hareketsiz yatıyordu

Alışmıştım baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İktisadiyat -- 22 Aralık 2011; 4:50:51 >

• Benimde kuşum vardı ötüyordu devamlı birgün açıkta kalmış soğuk aldı heralde..Sabah sesini duymamıştım...Üzüldüm ya aklıma geldi şimdi.
  • Bundan al

• Gene de iyi bakmışsın dostum, ömrü el verdiğince güzel güzel yaşamış
  • Üzüldüm valla ya. Benim kuşumla civcivim ölmüştü.
  • hocam ben 1 yıl evde ördek beslemiştim yav. beraber yahşi cazibe izlerdik düğünlere giderdik. (ciddiyim.)

ölünce ailecek depresyona girdik. resimlerini atabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M60!

Gene de iyi bakmışsın dostum, ömrü el verdiğince güzel güzel yaşamış

Evet vicdamın rahat o açıdan elimden geldiği kadar kadar iyi baktım ömrü bu kadarmış
  • Başın sağolsun gardaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [B]urakB

Başın sağolsun gardaş.

sağolasın
  • gerçekten zor bir durum ,kuşlarım ölünce ağlamıştım sabaha kadar başın sağolsun
  • Allah rahmet eylesin
  • Can sıkıntısından uğraş olsun diye almıştım,sonra alıştım bırakamadım
  • Kuşu ölen arkadaşlara üzüldüm.
  • Bu yüzden evcil hayvan almayı düşünmüyorum. Normalde kedileri çok severim, ama insan oyle yıllarca alıştıktan sonra ölünce çok zor olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde vardı 2 sene kadar yaşadı sonra birtane daha aldım 6 aylıkken karnında ur çıktı veteriner ilaçla düzelmesse kesip alırız fakat kan kokusuna dayanamaz kendi kendini kemirir ağzından çıkan salya da uyuşturucu varmış ölene kadar kendini yer dedi, iyileşirse biz sizi ararız dedi ve aramadı... :..(
    Yani hamster alacak olan varsa almasın çok üzülüyor insan

• yılbaşını göremedi hamster reis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

benimde vardı 2 sene kadar yaşadı sonra birtane daha aldım 6 aylıkken karnında ur çıktı veteriner ilaçla düzelmesse kesip alırız fakat kan kokusuna dayanamaz kendi kendini kemirir ağzından çıkan salya da uyuşturucu varmış ölene kadar kendini yer dedi, iyileşirse biz sizi ararız dedi ve aramadı... :..(

Üzüldüm hocam sizin ve anlatan diğer arkadaşların durumuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbo-Boost

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

benimde vardı 2 sene kadar yaşadı sonra birtane daha aldım 6 aylıkken karnında ur çıktı veteriner ilaçla düzelmesse kesip alırız fakat kan kokusuna dayanamaz kendi kendini kemirir ağzından çıkan salya da uyuşturucu varmış ölene kadar kendini yer dedi, iyileşirse biz sizi ararız dedi ve aramadı... :..(

Üzüldüm hocam sizin ve anlatan diğer arkadaşların durumuna

sağolasın... ömürleri çok kısa oluyor hamsterların

•  Hamsterım öldü :((
  • Kedim öldüğünde çok üzülmüştüm. Daha 1.5 yaşındaydı. Arabanın teki ezmiş gecmis. Bundan sonra kedim olursa evin icinden çıkarmayacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.