Şimdi Ara

gliserin nasıl kullanılır? (kulak için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
46.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gece kulağım tıkandı doktora gittim gliserin al dedi ve yıkatmaktan bahsetti. ben bu gliserini kulağıma 10 damla damlatıp bekletecek miyim? kulağımın dibine kadar gidecek mi? kulak zarına nasıl zarar vermiyor? tek başına gliserin tıkanıklığı geçirir nmi yoksa yine temizletmeye mi gitmem gerek, gitmeyi hiç istemiyorum çünkü en az 1.5 2 ay çınlayacak kulağım, üstüne bir de tekrarı var bunun, bir seferde geçmiyor, benim ikinci gidişim bu.

• bendede aynı sorun var solda bu yüzden duyma kaybı yaşıyorum 10 damla diyorlar ama 10damla kulak almıyor ilk başlarda ben 10 damla döküyordum kafamdan gliserin taşıyordu sakın öyle yapma yatarken 2 damla at yeter birde başkasına yaptır tam deliğin içinden döksün yoksa geri çıkıyor gliserin, garip bir durum haberdar edersin
  • gliserin zarar vermez kulağının içindeki kir yumuşasın diye gliserin kullan demiştir, sonrasında yıkatırsın. 10 damla bekletip bir süre bekleyip diğer tarafa aynı şekilde damlatıyorsun işte.
  • gliserinli oksijen su karışımı var eczacı arkadaşa söyle şişesini 10 liraya hazırlar. kulağa dökünce köpürüp fiziksel etki de yapar. düzenli dökün korkmayın günde 6-8 kez her seferinde 5-10 damla. 11 senedir mevsim geçişlerinde hep kulağım tıkanır artık doktora gitmiyorum çünkü hep bunu öneriyorlar

edit: kulağınızla sakın oynamayın hiçbir şekilde müdahele etmeyin damlaları peçeteyle silip kulağa dokunmayın,kaşımayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlliedSL -- 20 Kasım 2019; 12:25:37 >
  • Doktor bana oksijenli su ile glisiserin vermişti önce gliserinli döküp peşine oksijenli su döküp akitiyordum. Sendeki kır az olmalı kulak temizleme çubuğunu kullanmayi bırak 3-4 güne acilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.