Şimdi Ara

Hamit Altıntop 2014-2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arka arkaya izleyınce daha etkili oluyor mükemmel oynadı bu sezon.

• İzleyince yüzümde bir gülümseme oluştu
  • İyice toparladı kendini seneye çok daha iyi oynayacağına inanıyorum...
  • Farkettiniz mi çok temiz top alıyor. Kötü niyetli müdahalesi yok. Faul yapmadan top kapıyor. Melo'dan en büyük artısı bu zaten. Hava topları ve dikine oynama konusunda Melo'dan geride ama maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melo tercihimdir.. Hava topları olsun rakibi yıldırması olsun dikine pasları kanatlara ters uzun topları oldu tam bir canavardı Melo... Hamit Selçuk orası en yumuşak yerimiz olur, elek oluruz elek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi şu video da Hamit'in üstündeki Gs forması değil de Real Madrid forması olsa ve Hamit bize hiç gelmemiş olsa eminim forumun yarısından çoğu şu videoyu izleyip Melo yerine gelsin çok iş yapar, hem de uyum sorunu olmaz falan diye yorum atardı. İsmini duymadığımız adamları youtube videoları ile süper satar ilan edenler Hamit'in bu videosunu izleyince sallamıyor çok garip değil mi?
  • Joker olarak elimizi güçlendirir ama Hamit'e bel bağlayarak iş yapılmaz. Yaşı ilerledi sakatlık sorunu var ama Selçuk'un yerine oynmasını isterim.
  • Geçen sene en iyi performans gösteren merkez orta sahamız Hamit'ti bana göre. En büyük eksiği devamlılık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son Beşiktaş maçını hatırlıyorum bu adam her topu kapıyordu gene.Gerçekten inanılmaz müdahale ediyor
  • Hamit bence o beklediğimiz katkıyı veremedi, belli maçlarda iyi performans gösterdi fakat yıllık 3 m euro alan bir oyuncu katkısı veremedi.

Geçirdiği sakatlıklarda etkili oldu fakat daha iyi bir Hamit bekliyordum.
  • Melo - Hamit ikilisi iş yapardı ama hiç izleyemedik. Maystromuz her hafta dokunulmaz.

• Hamit 1 milyonluk euroluk oyuncu su pazarda. Fazlasi haram.
    zaten senede 20 mac cikarsa op de basina koy.

• 3:13 Bruma'nın neden başarısız olduğunun kanıtı. Tembel adam.
  • Takımda önemli bir 12.adam.Kadro derinliği Hamit gibi oyuncular sayesinde artıyor. Sakatlıklar atletizmini yerle bir etsede, iyi pozisyon alarak ve futbol bilgisini kullanarak hala verimli oynuyor. Bütün sezon Hamit'le yürünmez ama Hamit gibi bir joker olmadandayürünmez.

• Hamit'e geldiği ilk sezon çok haksızlık yapıldı. Kimse beğenmiyordu oyun tarzından dolayı, ama ben çok faydalı olduğunu düşünüyorum o sene. Topu ayağına aldığında kolay kolay kaptırmaması, takıma nefes aldırması çok önemliydi ama millet Keita tarzındaki kanatları izlemekten hoşlandığı için pek sevilmedi. Şanssız bir sakatlık yaşamasaydı halen 11'e yazardım ben, ama şu an Hamit'e güvenilip de yola çıkılmaz maalesef. Çok iyi bir yedek olur ama "Melo giderse yerini doldurur" demek çılgınlık resmen
  • Kmse kusura bakmasın ama sakatlanmayan ve şut çekmekten çekinmeyen bir hamit olursa hem selçuk kesilir hemde sneijderle beraber kilit olur.

Allah hamiti sakatlıklardan korusun umarım bu sezon sorun çıkarmaz gerçekten çok iyi bir futbolcu..

• İstikrarlı olabilse takımdaki en etkili isim bence.Ama hamite güvenip transfer yapmamak intihar olur.

• Hamit kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultimate Trader

Hamit kim?

Schalke-Bayern-Real-Galatasaray'da oynamış bir oyuncu. Ufak takımlarda oynamadı, ondan tanımıyor olabilirsin. Biraz büyük takımları tutmanı, izlemeni falan öneririm, küçük takım küçük takım nereye kadar.
  • sir balık kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.