Şimdi Ara

HAMILE BIR KADININ DARP EDILMESI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
7.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle geçmiş olsun. Çok zor bir durum. Allah kimsenin başına vermesin.

Her ne olursa olsun şikayetinizi geri çekmemeliydiniz.

Adamlar zaten size verebilecekleri bütün zararı vermişler. Almadıkları bir canınız kalmış.

En azından olay büyüyük twitere taşınsaydı hertürlü cezayı zaten alırlardı.

Şimdi olayın üstü kapanır, mobese vs den bişi çıkmaz. Nasılsa şikayet yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

anladığım kadarıyla kadının kocası da az değilmiş.

diğer araca kaya fırlatmasına mazeret olarak: "ama onlar da 6-7 kez arkadan çarpmışlar" diyoruz ama 6-7 kez çarptıklarına dair video yoksa bu rakamlar abartı olabilir.

kendini korumanın ilk adımı tehlikeden uzak durmaktır. bu arkadaş (6-7 kez çarpmış olsalar bile) hamile eşinin yaşayacağı büyük travmaları düşünüp arabasından inmeyip polise başvurabilirdi, çok daha az olay ile atlatmış olurdu. ancak, kendisi söylediğine göre aracından inip diğer araca kendi saldırmış. 6-7 kez çarpmış olsalar dahi bu durum yangına körükle gitmektir (söylediğine göre kendisi saldırana kadar diğer kişiler araçlarından inmemişler zaten)

"sadece sollama yaptık" demiş ama bence bu magandaların küfürlerine karşılık sinilenip karşılık vermişlerdir (el-kol hareketi, ya da sert kornalar falan)

"şansına yaşıyoruz" diyene kadar sinirlenine hakim olsan yaşama ihtimalin baya artar.

ülkeyi savunmuyorum ama ben bu arkadaşın da saldırgan ve egolu biri olduğunu düşünüyorum. hamile kadın sadece magandaların değil, kendi egolu eşinin de kurbanı olmuş. sadece kadına yazık. kadın dışında hepsi aynı mok.

biz de şehirler arası otomobil kullanıyoruz. pahalı otomobillere sahip kişilerin ne kadar saldırgan ve egolu olduklarını biliyoruz. senin altında eski otomobil olacak olsa zaten hepsi ezmeye çalışıyo. senin otomobilin yeni ise, magandalık katsayıları azalıyo ama bitmiyo. bu ülkede manyak olmayan insan çok az. bence bu hikayeyi anlatan kişi de sıkıntılı. dediğim gibi, sadece kadına acıdım.

Kocasının savunma şekli çok akıllıca değil evet yani cüsseli birine taş atılmaz ama önceden arabaya vurması ve hamile bir kadını dövmesi benim damarıma dokundu yani mağdur kişinin kocası olmak istemezdim düşünsene eşinin yüzüne bakamıyorsun çaresizsin ölüm tehditleri, 2 piçin de anasını s*keyim tekrardan, umarım mağdur şikayetini yeniler ve bebeğe bir şey olmaz çünkü düşük riski varmış kadıncağızın. Yani ne diyeyim bilmiyorum hatta geçenlerde bir kadına tecavüzcünün sanığı mağdur çığlık atmamış diye serbest kalmıştı adalet falan bitmiş Muz Cumhuriyetine koşar adımlarla ilerliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DEC45E33 -- 4 Ağustos 2020; 15:1:5 >

• UP

• Hastanede adamın teki bağıra bağıra herkese ana avrat söverek hastaneyi terk etti. O sırada hastane polisi ve hükümlü bir hastayı getiren jandarmalar da oradaydı. Hiçbir şey yapmadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosmic Love

Hastanede adamın teki bağıra bağıra herkese ana avrat söverek hastaneyi terk etti. O sırada hastane polisi ve hükümlü bir hastayı getiren jandarmalar da oradaydı. Hiçbir şey yapmadılar.

Siz gördünüz mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DEC45E33

Kocasının savunma şekli çok akıllıca değil evet yani cüsseli birine taş atılmaz ama önceden arabaya vurması ve hamile bir kadını dövmesi benim damarıma dokundu yani mağdur kişinin kocası olmak istemezdim düşünsene eşinin yüzüne bakamıyorsun çaresizsin ölüm tehditleri, 2 piçin de anasını s*keyim tekrardan, umarım mağdur şikayetini yeniler ve bebeğe bir şey olmaz çünkü düşük riski varmış kadıncağızın. Yani ne diyeyim bilmiyorum hatta geçenlerde bir kadına tecavüzcünün sanığı mağdur çığlık atmamış diye serbest kalmıştı adalet falan bitmiş Muz Cumhuriyetine koşar adımlarla ilerliyoruz.

Alıntıları Göster
    haklısınız. bir de insan o anki sinirle kontrolü kaybedebiliyor. kocası belki sonradan düşünüp yaptığı bazı şeylerden pişmanlık duymuş da olabilir. ne olursa olsun çok kötü bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UP

• Hangi akla hizmet arabadan iniyorsun ? Manyak olduğu zaten belli basıp gidecektin.Olay anlatılan gibiyse o herifi biri bulsun.İbreti alem için tüm kemiklerini kırsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 4 Ağustos 2020; 17:55:58 >
  • kural 1 ne olursa olsun arabadan inme

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

O yazilanlara neden inanayim ? Karsi tarafida dinlemek gerek

Orada verilen bilgiler belgeli ve haberlere bile çıktı gerçekten sahte bir belge olsaydı ve bunlar gerçekleşmeseydi bırakır mıydı adam öylece olayı anlamıyorum, kadın ağzını açamıyormuş vahşet gibi bir olay. 2 tarafı da dinlemek önemli ama ilk başta hiç kimse birine yol vermese bile arka tamponun a**na koysa hamile eşinize dayak atsa gerçekten bu durumda siz ne yapardınız?

• bace3434 kullanıcısına yanıt

Umarım senin başına gelir bu olay ve burada yardım edebilecek birilerini ararken birisi konuna uydurma yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DEC45E33

Orada verilen bilgiler belgeli ve haberlere bile çıktı gerçekten sahte bir belge olsaydı ve bunlar gerçekleşmeseydi bırakır mıydı adam öylece olayı anlamıyorum, kadın ağzını açamıyormuş vahşet gibi bir olay. 2 tarafı da dinlemek önemli ama ilk başta hiç kimse birine yol vermese bile arka tamponun a**na koysa hamile eşinize dayak atsa gerçekten bu durumda siz ne yapardınız?

Alıntıları Göster

link at hocam

• valla büyük konuşmayım evli değilim fakat ya öldürürüm ya ölürüm. abartmıyorum pusu kurarım dağa kaçırır 1 ay boyunca türlü türlü akla gelmeyecek işkence yaparım sıkılana kadar

• ekşi sözlükde her yazılan dramatik paragraflara inanırsanız işiniz zor

• ya eksik, ya uydurma var bazı yerlerinde.

en fazla emekli olursun dediği darp var, tehdit var polis de olsan kanun açık ve net.

doğruysa ve anlatıldığı gibiyse peşinin bırakılmaması lazım, ama dediğim gibi arkadan vurunca mağara adamı gibi taş atmalar falan pek inandırıcı gelmedi.

• Yapilan siddet dogru olabilir ama oncesi bana hikaye gibi geldi. Ben birinin aracina arkadan 7-8 kez carpacak kadar sinirliysem, carptigim aractaki adamin inip bana tas atmasini beklemem.
    Mobese kayitlari var deniliyor. Bekleyelim bakalim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

(Bu yazı tamamen başka bir bakış açısı vermek amaçlı yaşanmışlıklardan örnekle yazılmıştır. Tarafların haklılığı ile ilgili değildir!)

Düşünsene önünde yavaş giderken, sırf hızlı gittiğin için bunu fark ederek, bilerek fren yapıyor. Bunu 10-15 dk devam ettiriyor daracık virajlı yolda.

Sonra fırsat bulup geçiyorsun ardından son gaz arkandan gelip tekrar sollayıp agresif agresif kornaya basıyorlar. Bu sefer direk inadına önüne gelip hafif yavaşlayıp direk frene basıyor çarpsın diye. Artık ne düşüncesi var bilmiyorum. Yolun ortasında bir insan neden durur.

Ya sabır çekip devam ediyorsun.

İlerde trafikten dolayı durunca kendi aracından çıkıp senin arabaya taş atıyor. Arabadan inince başka taş alıp sana da atmaya çalışıyor. O ara eşi çığlık çığlığa -bide ağzı bozuk-. Adamı taş atmasın diye tutuyorsun tekme atıyor.

O dakikadan sonra film kopuyor. Kadın da kavgaya giriyor. 2 Aylık hamile, hamile olduğunu da söylemiyor. Anlamıyorsun zaten kadın başına kavgaya neden girdiğini.

Sonra şikayet derken polis merkezinde bakıyorsun mahkemesi falan uğraştıracak bir sürü. Eski polis olduğun için durumu kontrol altına alacağını söyleyip meslek arkadaşlarından 5 dk müsade istiyorsun. İş uzamasın diye de kapatıp devam ediyorsun.

Aslında adam dövmek de neşeli bir şey değil ama artık olan olmuş bi kere.

-Hikayenin sonu-

Direk başıma böyle bir olay geldi benim. Sığır önümde direk frene asıldı yolun ortasında durdu. Zor durdum çarpmamak için sonra da sağa çekti beni bekliyor. Yavaşlar gibi yapıp yanından geçtim gittim.

İşin özü trafikte hata yapabilecek, agresif hareketler yapan herkesten uzak duracaksın. Üstüne yürüse bile çekilip yol vereceksin. Arabadan da inmeyeceksin.

• eflatun45 E kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki olayların aslını bilemiyoruz işte. bu yüzden aslında sosyal medyada insanları hedef alarak bazen büyük hatalar yapmış olabiliriz.

ben sosyal medyanın linç gücünü şu olayda farkettim:

ben iş için sabah 05:40'ta uyanan biriyim, ve, iş dönüşü metro kullandığımda metro içindeki ışıklandırma gözlerime doğrudan vuruyor. öyle rahatsız ediyor ki, göz kapakları kapalı olsa bile rahatsız oluyorum. bu yüzden otururken çok defa elimde gözlerimin üzerini örterim.

belki hatırlarsınız, geçen sene migren hastası ihtiyar bir adam metro'da böyle gözlerini eliyle örttü diye mini şortlu bir kız tarafından video kaydına alınarak hedef alınmıştı. adamcağınızın kimseye zarar vermeden uyuklayan halini internette paylaşan kız: "bacaklarımı görmek istemiyorsan başını başka yöne çevirmen yeterli, böyle aklınca bana mesaj vermek için gözlerini kapatman senin ne kadar cesaretsiz olduğunun kanıtıdır" gibi bir şey yazmıştı. ekşisözlük ve DH dahil birçok mecrada bu ihtiyar adam "şeriatçı" ve "mini şort giyen kadına gizli mesaj göndererek onu rahatsız eden" olarak linç yemişti.

durumdan habersiz adamcağız ise, olayları haberlerden duyduktan sonra migren hastası olduğunu ve konuyla ilgili şikayette bulunduğunu söylemişti. olay mahkemeye gidince de mini şortlu kız tüm sosyal medya hesaplarını kapatmıştı.

bu yaşlı adamın yerinde ben de olabilirdim. kimseye zarar vermediğim halde (ve ateist olduğum ahlde) şu anda ülkede "şeriatçı" diye her yerde görüntülerim yayınlanmış olabilirdi.

sosyal medya böyle bir acımasız idam yeri. yukarıdaki trafik kavgasında hangi adamlar haklıdır bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 5 Ağustos 2020; 11:31:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Darp raporları ve ifadeler var.Mobese görüntüleride var deniyor.Bakalım olay nasıl ilerleyecek bundan sonra.Öncesi vardır diyenler olmuş,bakın önüme kırdı diye sadece 1 kez uzunca bile değil kornaya dokundum diye durdurmaya çalışan bi hanzoya denk geldim.Önümde anı frenler yaptı üzerime kırdı,yanımda kardeşim ve onun arkadaşı olan kızcağız var diye camı kapatıp devam ettim.Yanimdakilere çaktırmadan takip edeyim sonra tek başıma gelip derdi neymiş diye sorayim derken makas ata ata gözden kayboldu

Yani böyle bi olay oldu diye öncesinin olmasına gerek yok,etraf manyak kaynıyor.Yan baktı diye adam öldüren tipler var,bi olay olmuş olmamış önemli değil bunlar için.Baklavacı kardeşleri hatırlarsınız trafik tartışmasında ellerinden gelse karı kocayı öldüreceklerdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.