Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
1.328
Cevap
13
Favori
35.828
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> FPS >> HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2104 Mesaj
    Artık Türkçe gelmeli.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ayrica amerikada hala okuz gibi oynaniyor avrupalilar pek oynamiyor eskiden daha cok oynayan vardi millet rainbow fortnite vs oynuyo infinite cikinca yine top10'a girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu biraz yaşla alakalı şef, insanların oyunlardan aldığı maxımum keyif biraz yaşla birazda keşfetmekle alakalı. RN basiti bu seri dışından bahsederdek. Streetfighter 3 oyuncularıda 4 ü sevmemiş ama 4 le oyun serisine başlayanda 3 ü sevmez yada eskilerin o oyunda ne bulduğunu çok iyi kavrayamaz.

Açıkcası ben 5 le başladım ve Online dinamikleri inanılmaz güzel ama daha önce halo oynamamış birine heleki çabuk vazgeçiyorsa alışmak falan zor gelir, mutlaka gurupta bilen birileriyle trickleri falan öğrenmek gerekiyor.

Bu arada çıkış yılına bakılırsa oyun bulmak hala zor değil sadece bazı oyun gurupları artık oynanmıyor pek. Ve rakip bulmak birazda seviyeyle alakalı. Başlangıç seviyesi rakip bulmak biraz zor. Slayer ve arena hala kalabalık.

|
    |
    Nunbolg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kotaku Halo 5'İ yeniden incelemiş, çıkışından bu yana nasıl bir değişim geçirdiğini ve mevcut durumunu anlatıyor.Okumak isteyenler için ;

https://kotaku.com/halo-5-the-kotaku-re-review-1828389966
    |
    |
    Yakında dönüyorum bende :) Heyecanla bekliyorum

Orijinalden alıntı: tidus

Yakında dönüyorum bende :) Heyecanla bekliyorum
    DOstum switch çok açmadı galiba seni.Live'da 10 oyun alacağın paraya switch'den bir oyun alınca ters tepti heralde
    |
    |

Yok hocam Switch şahane bir konsol fakat 20 günde oyuna 4 bin tl harcayınca elden çıkardım. Oyun alma hastalığım var çünkü.
    Özledimde aslında şimdi xbox store bakıyorum oyunlar 30 tl 70 tl şaka gibi bana bedava gibi hissettiriyor :)

Aslında hangi konsol olduğu önemli değil a-b-c fark etmiyor döviz durumu nedeniyle her konsola yeni çıkan oyunları almak zor.
    Sonuçta Forza Horizon 4 alacağım o da 300 tl.

Game pass olayı şu an xbox konsolu Türkiye de bulunmaz nimet yapıyor ama işte sevenine tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 31 Ağustos 2018; 15:41:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Spartan 117

Forza horizon 4 ciktiginda eklenicek hemen gamepass'e.

|
    |
    tidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam Switch şahane bir konsol fakat 20 günde oyuna 4 bin tl harcayınca elden çıkardım. Oyun alma hastalığım var çünkü.
    Özledimde aslında şimdi xbox store bakıyorum oyunlar 30 tl 70 tl şaka gibi bana bedava gibi hissettiriyor :)

Aslında hangi konsol olduğu önemli değil a-b-c fark etmiyor döviz durumu nedeniyle her konsola yeni çıkan oyunları almak zor.
    Sonuçta Forza Horizon 4 alacağım o da 300 tl.

Game pass olayı şu an xbox konsolu Türkiye de bulunmaz nimet yapıyor ama işte sevenine tabi :)
    Switch'te özel oyunları oynardın. Satmakla hata yapmışsın. Bir de taşınabilir olması artı özellik.
    |
    |

Durmadan dayanamayıp oyun alıyordum. Onu ve oyunları satıp xbox one x aldım.
    Game pass aboneliği ile bir oyun almayı düşünmüyorum. Şu saatten sonra para vereceğim bir kaç oyun var onlar haricinde game pass ve gold oyunları ile idare edeceğim.

Halo, Forza Horizon 4,yeni çıkacak Battlefield, cod ve fifa beni kış sonuna kadar idare eder :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 1 Eylül 2018; 11:23:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: venomstr

Durmadan dayanamayıp oyun alıyordum. Onu ve oyunları satıp xbox one x aldım.
    Game pass aboneliği ile bir oyun almayı düşünmüyorum. Şu saatten sonra para vereceğim bir kaç oyun var onlar haricinde game pass ve gold oyunları ile idare edeceğim.

Halo, Forza Horizon 4,yeni çıkacak Battlefield, cod ve fifa beni kış sonuna kadar idare eder :)
    Switch almayı ben de çok düşündüm ama çok pahalıya patlıyor doğrusunu yapmışsınız. Horizon 4 çıkar çıkmaz Gamepass'e eklenecek zaten ekstra para vetmenize gerek yok.

|
    |

Ben hala özlüyorum. Geçen gün fiyatlarına bile baktım hatta ama hepsine güç yetmiyor.
    Gönül ister herkes her konsola sahip olsa :)

Evet ön siparişimi iptal ettim sabırsızlıkla bekliyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: Mutlak.Sıfır

izlerken çayımı döktüm
    |
    |
    Spartan 117 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eleman efsane oynuyor,damarlarında sıvı nitrojen var sanki.Hiç kasma yok,gayet sakin bir sonraki hareketini bilerek taktik uyguluyor.Ağzım açık izledim.Son dönemde gördüğüm en iyi Halo oyuncusu.

|
    |
    Spartan 117 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2607 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ParabellumTR

Eleman efsane oynuyor,damarlarında sıvı nitrojen var sanki.Hiç kasma yok,gayet sakin bir sonraki hareketini bilerek taktik uyguluyor.Ağzım açık izledim.Son dönemde gördüğüm en iyi Halo oyuncusu.
    Bu hareketleri yıllardır turnuvalarda mücadele eden tecrübeli prolara karşı yapıyor.İnanılmaz yetenekli bu eleman.
    |
    |
    Amerika'da yaşayıp şu turnuvalara izleyici olarak da olsa katılmak vardı

|
    |
    Aim geliştirmek için gireyim dedim. Cod ve bfv den daha keyifli geldi bana. Oyun dinamikleri çok farklı, aim de de alışmama yardımcı oldu.
    6. Oyun gelsede alsak.

XFX RX570 8GB / Ryzen 5 2600 - Arctic Freezer 34 eSports DUO / MSI B450 Tomahawk/ FSP Hyper 650W / Sharkoon AM5 Window / Samsung 860 EVO 500GB / Kingston 16GB(2x8) HyperX 3200mhz / WD Elements 2TB / LG IPS 21.5" / Xiaomi Redmi Note 5
    Steam
  • Yarbay
    4406 Mesaj

Önceki oyunları oynamadan direk bundan başlasam keyif alır mıyım acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aschil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.