Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
10
Favori
42.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İlk defa konsol alarak bu dünyaya giriş yaptım. Modeli Xbox One S. Tabi FPS oyunları çok zor geldi. Birazcık araştırdığım kadarı ile alışmak için Halo oyunlarını tavsiye ettiler. Gamepass'im var. Burada sadece Halo 5 var. Önceki oyunların olduğu paket sanırım The Master Chef Collection. Bunu tavsiye eder misiniz? İndirimlere giriyor mu? Fps oyunlarına alışmak için oyun tavsiyelerinize açığım. EA Access ve Xbox Gamepass aboneliğim var. Şimdiden teşekkürler.
  • Valla alışma hepsi ile olur önemli olan seri oyun modları deathmatch gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saab9000 kullanıcısına yanıt
    Daha önce pc de klavye maus oynuyor san ilk başlangıç olarak halo çok zor gelebilir(online) . Diğer fps oyunlardan herşeyi farklı. Silah mantığı oyun mantığı vs. Ayrıca tricklerine alışman lazım önce. Muhtemel karşına biraz bilen birileri gelince küfredip bırakabilir sin. Bence önce oyun hikayeleri vs oyna kolla oynamaya sıkı çalışma ile 2 haftada alışabilirsin. Sonrasında party chat yaparak online a alış derim.

• Merak ettim önceden hiç turnuva yapıldımı burada?

Gerçi kaç takım kuruldu diyede sormak lazım :)

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Merak ettim önceden hiç turnuva yapıldımı burada?

Gerçi kaç takım kuruldu diyede sormak lazım :)

Oyun çıktığında nerdeyse her akşam custom games yapıyorduk kalabalık oluyordu baya.Halo 6 çıkınca ekibi toplarız yine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halo 6 ya ne kadar var bilemiyorum ama şu sıralar halo5ten başka oyunda ilgimi çekmiyor.;)

• Bu cuma beklerim gelecekler varsa

• quote:

Bu cuma beklerim gelecekler varsa
    Bu cuma değilde 3 cuma sonra sahalara dönüyorum,deli Halo özledim. MCC için de çok büyük bir patch geliyor çok uzun zamandır hazırlanan.4K 60 FPS Halo 3 multi de fena olur
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Kendi kendini gaza getirme sanatı Önce bir askerliği bitir de

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Kendi kendini gaza getirme sanatı Önce bir askerliği bitir de
    eğlendim yusuf
  • Sen gelde oynarız bir şekilde :d
  • Hiçbir Halo oyununu oynamadım. Direk 5 den başlasam kaybım çok mudur ? Yoksa 5 in hikayesi iyi mutlaka oyna der misiniz ? :) Xboxu yeni aldım. Kafamda deli sorular.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı sebepten başlamıyorum aslında. Şu an master chief collection var onu önce oynayıp ardından halo 5 oynamak daha mantıklı galiba.

• 1, 2, 3, reach, 4, 5 yapın

• quote:

Sen gelde oynarız bir şekilde :d
    Hocam senin yüzünden tekrar başladım ben de, ne güzel bırakmıştım
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok sağolun bir de bende manyaklık var bir seriye başladım mı tüm oyunları oynamadan bırakmıyorum istediği kadar sıksın. Gears misal 4 ile başladım game pass alınca 1-2-3 şu an bitti. Bioshock var game passte ama bioshock 2 ve infinity var sadece 1 yok malesef onu oynayayım mı 1 olmadan bir anlamı olur mu sizce ? Ek olarak resident evil serisi en son 7 çıkmış galiba bayağı da iyi duruyor ama bunun sırası nedir direk 7 oynanırsa abes mi kaçar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

Eyvallah hocam çok sağolun bir de bende manyaklık var bir seriye başladım mı tüm oyunları oynamadan bırakmıyorum istediği kadar sıksın. Gears misal 4 ile başladım game pass alınca 1-2-3 şu an bitti. Bioshock var game passte ama bioshock 2 ve infinity var sadece 1 yok malesef onu oynayayım mı 1 olmadan bir anlamı olur mu sizce ? Ek olarak resident evil serisi en son 7 çıkmış galiba bayağı da iyi duruyor ama bunun sırası nedir direk 7 oynanırsa abes mi kaçar ?
    Bioshockları oynamadım ama her oyunun kendi içerisinde farklı bir hikayesi var diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltsinler. Re serisi karışık. 7 ile başlayabilirsin diğer oyunlar çok eski ama re 1-0 remake oynanabilir 2 ve 3 oynanacak gibi değil 4-5-6 da size kalmış. Birbiriyle bağlantılı aman aman bir hikayesi yok. Genel hatlarıyla araştırın bilin yeter.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.