Şimdi Ara

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
18
Favori
29.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saolun hocam ellerinize sağlık.
  • Ellerine sağlık hocam
  • usta benim oyun steam sürümü ve nasıl kuracağımı bilmiyorum, çünkü oyunu klasörlerde bulamıyorum
  • Teşekkürler hocam yama için ellerinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

usta benim oyun steam sürümü ve nasıl kuracağımı bilmiyorum, çünkü oyunu klasörlerde bulamıyorum

Steam'de Hollow Knight'ı seç, sağ tıklayıp Özellikler'e gir. Yerel Dosyalar sekmesinde Yerel Dosyalara Göz At'ı seç. Karşına çıkan adresi not et (Örneğin benimkinin kurulduğu adres: D:\Steam\steamapps\common\Hollow Knight) ve yamayı kurarken o adrese kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufresneee

quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

usta benim oyun steam sürümü ve nasıl kuracağımı bilmiyorum, çünkü oyunu klasörlerde bulamıyorum

Steam'de Hollow Knight'ı seç, sağ tıklayıp Özellikler'e gir. Yerel Dosyalar sekmesinde Yerel Dosyalara Göz At'ı seç. Karşına çıkan adresi not et (Örneğin benimkinin kurulduğu adres: D:\Steam\steamapps\common\Hollow Knight) ve yamayı kurarken o adrese kur.

hay Allah razı olsun usta, tşk ettim eline koluna gönlüne emeğine sağlık
  • Elinize sağlık, daha nice yamalar yapmanız dileğiyle
  • Helal, elinize sağlık, hemen deniyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Kasım 2017; 20:45:10 >
  • The Game Has Crashed hatası alıyorum maalesef.
  • yamayı yapmışlar ancak virüslü indirmenizi tavsiye etmem.

Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI)
  • @U2ME2

Oyununuzun sürümü nedir?

@r0ket

Yamada virüs bulunmuyor.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    3 farklı programda denedim ve herhangi bir virüs söz konusu değil.Acaba hangi saçma programı kullanıyorsunuz da virüs buluyor merak ettim.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    windows 10 defender saçma bi program mı?
  • Yamada virüs bulunmuyor. Ben steam versiyonu kurdum sorunsuz bir şekilde oyunu oynuyorum. Bazen defender virüs olmayan programları tehlikeli görebiliyor ayarlardan o programı görmemesini seçebilir bu sayede kurulumu gerçekleştirirsiniz. İçinize sinmezse kurulumdan sonra yama programını kaldırırsınız. Bende de aynı sorunu verdi kurulumdan sonra oyunu tarattım bir sorun göstermedi.Korkmanıza gerek yok arkadaşım. Bu arada yama çok güzel olmuş yaşlı böceği normalde hiç dinlemiyordum ama meğer neler neler söylüyor her gelişimde farklı bişeyler anlatıyor. Böceklere Türkçemizi öğrettiğin için sonsuz teşekkürler çevirmenim oyundan aldığım keyif katlanarak arttı.
  • Yeni bir güncelleme geldi ve oyunun yaması çalışmıyor. Ya ne çok güncelleme getiriyorlar anlamış değilim bir ağız tadıyla oynayamıyoruz lütfen yamayı günceller misiniz?
  • Eğer yapımcısı izin verirse bence resmi olarak ekletmeye çalışın. Şayet çok güncelleme gelen bir oyunsa, çok baş ağrıtır. Naçizane tavsiyemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Doğru demişsin ama adamlar mutlaka iletişime geçmeye çalışmışlardır birçok yapımcı buna yanaşmıyor. Hazır yama işte satışlarınıda yükseltecek bir durum ama bazıları ilgisizlikten bazıları da kasti olarak resmi yama yapmıyorlar. Örnek verirsek telltale games adlı firmaya o kadar ısrar etseler de Türkçe yamaya yanaşmadılar. Kendileri Walking dead serisinin yapımcıları olur.
  • Hallow Knight tarzı tavsiye edeceğiniz oyun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufresneee

@U2ME2

Oyununuzun sürümü nedir?

@r0ket

Yamada virüs bulunmuyor.

Hocam bende GOG sürümü vardı. Steam versiyonunda sorunsuz çalıştı. Elinize sağlık.
  • Hata alıyorum nedenideHallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI) büyük ihtimal ile bu gün gelen yama sürüm uymuyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.