Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasustan alınacak 2 adet 175TLlik bilet için 2X20TL verilir.
  • Paraf günüm THY indirim oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parafly hakki hic kimse de yok.mu

• yakuperd Y kullanıcısına yanıt
    sizin adınıza düzenlenmiş bilet ile zaten başkası uçamaz. Rezervasyonunuzu yapın, rezervasyon numarasını verip, onu biletlemesini isteyin
    Ödeme yapmazsanız adam ne yapacak o biletleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

sizin adınıza düzenlenmiş bilet ile zaten başkası uçamaz. Rezervasyonunuzu yapın, rezervasyon numarasını verip, onu biletlemesini isteyin

Doğan hocam arada gelin aydinlatin bizi,bu puan kazanma konusunda gelişme var mi hocam arada parafly i da dahil etsinler lütfen

• Parafly ile 12 Şubat’a kadar yapacağınız 300-499 TL arasındaki harcamanıza 30 TL sinema, 500 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL restoran indirimi hediye !

Kampanya kapsamında 7-12 Şubat 2014 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, kozmetik, optik, saat, mücevher ve çiçek sektörlerinden tüm yurtiçi banka POS’larından toplam 300 - 499 TL arasındaki harcama gerçekleştiren müşterilerin, 14 Şubat 2014’te alacakları sinema biletlerinde 30 TL, 500 TL ve üzeri harcama gerçekleştiren müşterilerin 14 Şubat 2014’te yapacakları restoran harcamalarında 50 TL indirim hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için SEVGİ yazıp boşluk bırakarak kartın son altı hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan SMS ile kayıt olan müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında yapılacak işlemlerin SMS ile kayıt olunduktan sonra gerçekleşmesi gerekmektedir.

14 Şubat’ta birden fazla yapılacak restoran ya da sinema harcamalarından en yüksek tutarlı olan bir harcama dikkate alınacaktır.

Kampanya müşteri bazlı olup, her müşteri harcama tutarlarına karşılık gelen sinema bileti ve restoran indirimlerinden sadece birini kazanabileceklerdir. Kampanyadan asıl ve ek kartlar ayrı ayrı ödül alamayacak olup, en yüksek tutarlı restoran ya da sinema harcaması gerçekleştiren karta ödül verilecektir.

İki kampanya birbiriyle birleştirilemeyecektir.

Hediye tutarı 18.02.2014 tarihinde müşterilerin işlem gerçekleştirdikleri kartlarına yansıtılacaktır.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sanal işyerlerinden ve sinema salonlarındaki kiokslardan yapılan harcamalar restoran ve sinema indirimi kazanamayacaktır.
    Kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

Doğan hocam arada gelin aydinlatin bizi,bu puan kazanma konusunda gelişme var mi hocam arada parafly i da dahil etsinler lütfen

Doğru söylüyorsunuz. Fakat ben ödeme yaptıktan sonra bileti de almayabilir. Çözümsüz bir konu. Ben fırsatkampanya nick'li arkadaşla birbirimize alışana kadar risk alıp önce kartım ile ürünü aldım. Sonra para geldi.

• yakuperd Y kullanıcısına yanıt
    Uğraşırsınız , ama sonunda halk diliyle "ben bu parayı bu biletler için göndermiştim, başka aramızda ne alışveriş var ki?" diyerek eninde sonunda o parayı alırsınız. Umarım öyle bir şerefsize denk gelmezsiniz.
    Ama bileti alan adam "ben adama bu biletleri aldım" diyerek sizden parasını talep edemez... hele ki dava sürecini de düşünürseniz ve siz o biletler ile uçmazsanız (ya da başka birisi adına bilet alıyorsanız) bileti alan kişinin başvurabileceği / başvursa da kazanabileceği hiç bir konu yok. İlla ki alır karşılığını ama sizinki kadar kolay olmaz...
  • Estağfurullah... fırsat buldukça uğramaya çalışıyorum ama çok da aydınlatacılak bir husus kalmadı...

hep yazmışımdır, ilgili birimde olmadığımdan çok işin içinde değilim, ama bu şekilde gidecek gibi görünüyor...
  • Bu haklar bitince yenisi gelmiyormu arkadaşlar ?
  • Kart ucreti gelen,odeyen yada ıptal ettıren oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Kart ucreti gelen,odeyen yada ıptal ettıren oldu mu?

Evet bu konuda deneyim yasayan oldu mu? Kart ucreti iptal edilebilyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: meier

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Kart ucreti gelen,odeyen yada ıptal ettıren oldu mu?

Evet bu konuda deneyim yasayan oldu mu? Kart ucreti iptal edilebilyor mu?

Ben cok ugrastım ettıremedım ıptal ettircem ozaman teklıf ederlerse ederler yoksa kapasınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet parafly kartım var hiç uçak bileti almadım ve nasıl indirim yapılır bilmiyorum hangi hava yollarından alırsak bu küsüratlar uçuyor birde
    paraf günümde yaparsak bu işlemleri paraf para %3 olarak geliyor mu

20 tl karşılığı ayın 10 u ve 16 sı (paraf günlerimde küsüratlarınızı uçururum işlem nasıl olur bilmiyorum ama öğrenebilirim
  • 296 liralik gidis donus ucak bileti icin teklif pm..

• Arkadaşlar yarin paraf günüm İstanbul bilişimde alisveris yapacak %1 mi yoksa%2 veriyor alisveris yapan olduğu hic

• kuxrey44 K kullanıcısına yanıt
    ben yaptım %1 üzerinden hesapladılar şikayet oluşturdum doğru hesapladık diye yanıt geldi tekrar inceleyin dedim halen sonuç bekliyorum.
    şimdi de pegasustan 120 tl lik bilet aldım sadece %1 verdiler + %3 puan yok ona da şikayet oluşturdum ona da halen sonuç yok anlaşılan kafalarına göre iş yapıyorlar bi işi de düzgün yapsalar şaşarım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: windsrc

ben yaptım %1 üzerinden hesapladılar şikayet oluşturdum doğru hesapladık diye yanıt geldi tekrar inceleyin dedim halen sonuç bekliyorum.
    şimdi de pegasustan 120 tl lik bilet aldım sadece %1 verdiler + %3 puan yok ona da şikayet oluşturdum ona da halen sonuç yok anlaşılan kafalarına göre iş yapıyorlar bi işi de düzgün yapsalar şaşarım zaten

tşklr bilgi için
  • quote:

aynı şekilde bende de öyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

aynı şekilde bende de öyle oldu.

şimdi yine siteye baktım tek çekime %2 veriyor tek çekim yaptınız değil mi
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.