Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: windsrc

istanbulbilişimde %2 görünen tek çekim paraf parayı %1 olarak hesaplamış halkbankası bi kere de doğru hesaplama yapsınlar ya el alışkanlığı mı %1 yapmıslar anlamadım şikayet oluşturdum sonuç bekliyorum

Diğer bütün %2 ler yaklaşık 10 gün önce %1 e düştü. İstanbul Bilişim %2 gözüküyor Parafly'ın sitesinde. Muhtemelen oda %1 e düştü ama sitede düzeltmeyi unuttular. Herzaman ki gibi mağdur etme hat safhada bu bankada.

Ben de dün parafgunu dahilinde burdan alışveriş yaptım. %2 oran sadece burda vardı. Bugün musteri hizmetlerine sorduğumda puanlar %1 den hesaplanip yatmış. Ben de kayıt oluşturdum. Bakalım ne olacak cevapları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• insomniacc İ kullanıcısına yanıt
    hocam benim şikayet sonuçlandı puan doğru hesaplanmıştır diye kısacası halkbank kafasına nasıl eserse öyle hesaplıyor birşey anlamadım bu işten
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    Üstad tebrikler! biz de öğrenmiş olduk, iyi uçuşlar dilerim
  • Küsurat ucurulur pm ile ulaşabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: igidu

Üstad tebrikler! biz de öğrenmiş olduk, iyi uçuşlar dilerim

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

kendi soruma cevap veriyorum:)
    23:55'de rezervasyon ekranını açtım.
    işleme devam ettim.
    yavaş yavaş işlemi 00:04'de bitirdim ve 23:55'deki fiyatlardan ödemiş oldum.
    parafly küsürat indiriminden de yararlandım, sms geldi:)

5 kişi ist-konya 1 mayıs gidiş, 4 mayıs dönüş toplam 200 TL ye mal oldu:)

• arkadaslar.. adıos sayfasına mil puanlar ile ilgili bir yazı yazdım.. okuyun sizde oyuna gelmeyin.. zira bendede parafly var ve onada güvenmıyorum bu puan kullanımları kazanımları konusunda!!!!
  • parafly ile küsurat uçurabilirim. 5 hakkım var. isteyen özelden ulaşsın.
  • parafly ile kusurat uçurabilirim özelden ulaşın lütfen. 5 hakkım var.
  • küsüratçı aranıyor hakkı olan arkadaş pm atarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

parafgünüm olduğu için 400 tl ve üzeri pegasus biletletinizin kusuratlarını ücretsiz uçurabilirim

399 tlye kadar değil miydi küsürat uçurma ?
  • jam23 kullanıcısına yanıt
    öyle bir sınır yok.
  • 3 hakkım kaldı arkadaslar dün ve bu gece itibariyle 2 tanesini arkadaslara kullandirdim. Pazar Pazartesi ve salı günleri son haklarımı da bitirmek istiyorum. Ilgilenenler mesaj atabilir. Kusuratlar uçurulur

• Arkadaşlar bir sorum var İstanbul bilişim tek cekime %2 veriyor mu site de %2 ama guvenemedim. Alisveris yapan varmi son gunlerde

• Ben de sitye güvenerek alışveriş yaptım ama %1 yüklendi.
    Mh den kayıt oluşturdum fakat daha cevaplanmadı.
    Forumdan bir arkadaş daha yaşamış bu durumu ve itiraz da sonuç vermemiş %1 olarak kalmış yatan puan
  • Merhaba Arkadaşlar,

1 Şubat itibariyle THY dışındaki diğer yerel havayollarında %3 parafpara kampanyası tekrar başlamış.

Anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve uçak bileti alımlarında 6 Taksit ve % 3 ParafPara!

- Kampanya, 1-28 Şubat 2014 tarihleri arasında anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
    - Kampanya koşullarını sağlayan 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecektir.
    - %3 ParafPara kampanyası müşteri bazlı olup, kazanılacak ParafPara tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
    - Kampanya Atlasjet, Bora Jet, Onur Air ve flypgs.com'da geçerlidir.
    - Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil olup, fiziki POS’tan yapılan işlemler, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal ve iade işlemleri dahil değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: btfn34

arkadaşlar merhaba;

finans sektöründe yoğun olarak çalışan biri olarak parafly kusurat haklarımı kullanamadım. işten güçten uçucak vakit bulamıyoruz
    25tl karşılığı kusuratlarınızı uçurabilirim.
    en azından yıllık 50tl kart aidatını çıkaralım zarar yazmayalım :)

ihtiyacı olan arkadaşlar mesaj atarsa haftaiçi gün içerinde hızlı şekilde halledebiliriz.

iyi akşamlar herkese

30 dakikalik uye..lutfen dikkatli olun murat aydin adina odeme gecmeyin..

hocam parafly forumunu normalde arada yeni kampanya var mı diye kontrol ediyordum.
    şuana kadar ihtiyaç olmadığından kayıt olmamıştım.
    25tl karşılığı kusurat uçuran arkadaşları görünce kullanmadığım kusurat haklarımı satarak kart aidatını çıkaralım diye kayıt olduk.

sıkıntı olmaz bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: SMPS

Merhaba Arkadaşlar,

1 Şubat itibariyle THY dışındaki diğer yerel havayollarında %3 parafpara kampanyası tekrar başlamış.

Anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve uçak bileti alımlarında 6 Taksit ve % 3 ParafPara!

- Kampanya, 1-28 Şubat 2014 tarihleri arasında anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
    - Kampanya koşullarını sağlayan 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecektir.
    - %3 ParafPara kampanyası müşteri bazlı olup, kazanılacak ParafPara tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
    - Kampanya Atlasjet, Bora Jet, Onur Air ve flypgs.com'da geçerlidir.
    - Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil olup, fiziki POS’tan yapılan işlemler, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal ve iade işlemleri dahil değildir.

parafgününe denk gelirse ne olur?

• mmavcu kullanıcısına yanıt
    parafgününe denk gelirse kampanya geçerli değildir. Program Ortakları sayfasında belirtilen parafpuan yüzdeleri üzerinden kazanılan puanın 5 katını kazanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panick666

parafgününe denk gelirse kampanya geçerli değildir. Program Ortakları sayfasında belirtilen parafpuan yüzdeleri üzerinden kazanılan puanın 5 katını kazanırsınız.

Emin misiniz? Bu kampanyada mı değişti?

Ben geçen kampanyada 190 TL lik bilete paraf günümde 15 TL puan kazanmıştım. (küsüratı düşerek 100 TL ödemiştim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 3 Şubat 2014; 13:53:42 >
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.