Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thundere

300 tl üstü Atlasjet, Bora Jet, Onur Air biletleri için ücretsiz küsürat uçurulur.

Borajet'te küsüratlar uçurulmuyor bilginiz olsun.
  • Aralık ayında aynı kampanyadan Parafgünümde bilet almıştım, 5 kat yansımıştı.

şimdi tereddüte düşüp aradım, 264TLlik bilet için yaklaşık 13TL civarında parafpara yansımış.
    bu durumda 5 ile çarpılmamış gibi görünüyor.

niye çarpılmıyor diye sordum, biz parafpara hesaplamasıyla ilgili işlem yapamıyoruz dedi görevli, ne kadar saçma değil mi :)
    ekstre çıkınca belli olacakmış ne olacağı.

geçen sefer ben bunu ekstrede görmüştüm, acaba parafgünümde kazanılanlar ekstre çıkınca mı yükleniyor?
  • cartok kullanıcısına yanıt
    2014 itibari ile kampanya bu şekilde değişti diye biliyorum. MH aracılığı ile teyit etmekte fayda var.
  • SMPS S kullanıcısına yanıt
    cartok kullanıcısına yanıt
    13 TL parafpara kazanmanız normal işte. bu durumda MH den onaylatmaya gerek kalmadı.

264 TL lik biletlemenizi parafly program ortaklarından yaptığınızı ve %1 puan kazanımı olduğunu varsayarak yapıyorum.

264 * 0,05 = 13,2 parafpuan eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panick666 -- 3 Şubat 2014; 15:29:30 >
  • haklısınız, yanlış hesap yapmışım.

bu durumda iki kampanya birden işlemiyor demek ki, ama Aralık ayındaki kampanyada almıştım :(
  • panick666 kullanıcısına yanıt
    2014 de değiştiyse olabilir. Benim işlemi buldum aşağıdaki şekilde olmuş.

19.11.2013 E/PEGASUS AIRLINES İSTANBUL 48,72 TL 146,18 / 4 - 1. Taksit 15,60 (Parafpuan)
    19.11.2013 Parafly Uçak Bileti Kampanyası İndirimi +94,90 TL
  • Arkadaşlar selam,

2 kişi
    26-27 nisan istanbul gidiş
    3-4 mayıs prag dönüş olacak şekilde

II. opsiyon

2 kişi
    26-27 nisan istanbul gidiş
    3-4 mayıs viyana dönüş olacak şekilde

Aslında parafly ile 2 hak kullanımıyla ( (280 gidiş dönüş 200'e düşüyor x 2 = 400 TL'ye alınabiliyor)

en uygun tekliflerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: SMPS

Merhaba Arkadaşlar,

1 Şubat itibariyle THY dışındaki diğer yerel havayollarında %3 parafpara kampanyası tekrar başlamış.

Anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve uçak bileti alımlarında 6 Taksit ve % 3 ParafPara!

- Kampanya, 1-28 Şubat 2014 tarihleri arasında anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
    - Kampanya koşullarını sağlayan 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecektir.
    - %3 ParafPara kampanyası müşteri bazlı olup, kazanılacak ParafPara tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
    - Kampanya Atlasjet, Bora Jet, Onur Air ve flypgs.com'da geçerlidir.
    - Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil olup, fiziki POS’tan yapılan işlemler, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal ve iade işlemleri dahil değildir.

parafgününe denk gelirse ne olur?

Parafly ile paraf günümdenTHY bileti alsam indirim oluyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,

1 Şubat itibariyle THY dışındaki diğer yerel havayollarında %3 parafpara kampanyası tekrar başlamış.

Anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve uçak bileti alımlarında 6 Taksit ve % 3 ParafPara!

- Kampanya, 1-28 Şubat 2014 tarihleri arasında anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
    - Kampanya koşullarını sağlayan 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecektir.
    - %3 ParafPara kampanyası müşteri bazlı olup, kazanılacak ParafPara tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
    - Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil olup, fiziki POS’tan yapılan işlemler, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal ve iade işlemleri dahil değildir.

02.02.2014 E/PEGASUS AIRLINES İSTANBUL 298,00 TL 2,98

bu kampanyadan haberim yoktu, yapmış olduğum işlem 298 TL.
    2.98 TL puan yatmış.
    hem de o gün parafgünümdü.

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,

2.98 TL puan yatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: insomniacc

Ben de sitye güvenerek alışveriş yaptım ama %1 yüklendi.
    Mh den kayıt oluşturdum fakat daha cevaplanmadı.
    Forumdan bir arkadaş daha yaşamış bu durumu ve itiraz da sonuç vermemiş %1 olarak kalmış yatan puan

Sitede %2 ama koca banka 3-5 puanin peşinde yakismiyor boyle bankalara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

2.98 TL puan yatmış.

benim 5 kat puan yattı, sizin de yatmış olması lazım, arayıp bir kayıt açtırın isterseniz.

bu arada kampanya şartlarında kesin olarak belirtilmemiş ancak %3 puan almak için acaba taksitli mi yapmak gerekiyor?
    ben tek çekim yapmıştım, sizin işlem tek çekim mi yoksa 2 taksit + otomatik ekstra 4 taksit mi yaptınız?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

2.98 TL puan yatmış.

benim 5 kat puan yattı, sizin de yatmış olması lazım, arayıp bir kayıt açtırın isterseniz.

bu arada kampanya şartlarında kesin olarak belirtilmemiş ancak %3 puan almak için acaba taksitli mi yapmak gerekiyor?
    ben tek çekim yapmıştım, sizin işlem tek çekim mi yoksa 2 taksit + otomatik ekstra 4 taksit mi yaptınız?

benim işlem de tek çekimdi.
    webten kayıt oluşturdum..
    düzeltirler inşAllah.

• Arkadaşlar gib.gov.tr den paraf veya parafly ile mtv ödeyen oldu mu? Olduysa % kaç paraf para verdi. Bilgi verebilir misiniz? Ona göre bugün yüklü bir ödeme yapıcam ve paraf günüm ayrıca . Avans kullandım bitirmeye çalışıyorum. Cevap verene şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaslar paraf günümde uçak bileti almayı dusunuyorum parafly la indirim alan oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: abuzerkurt

Arkadaşlar gib.gov.tr den paraf veya parafly ile mtv ödeyen oldu mu? Olduysa % kaç paraf para verdi. Bilgi verebilir misiniz? Ona göre bugün yüklü bir ödeme yapıcam ve paraf günüm ayrıca . Avans kullandım bitirmeye çalışıyorum. Cevap verene şimdiden teşekkürler.

25.01.2014 E/GİB NAKİL VASITA V İSTANBUL 90,00 TL 450,00 / 6 - 1. Taksit 1,35

540 TL ödemeye 1,35 Tl parafpara.
    parafgünümde ödemedim, parafgününde de fark etmiyor diye biliyorum.
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abuzerkurt

Arkadaşlar gib.gov.tr den paraf veya parafly ile mtv ödeyen oldu mu? Olduysa % kaç paraf para verdi. Bilgi verebilir misiniz? Ona göre bugün yüklü bir ödeme yapıcam ve paraf günüm ayrıca . Avans kullandım bitirmeye çalışıyorum. Cevap verene şimdiden teşekkürler.

25.01.2014 E/GİB NAKİL VASITA V İSTANBUL 90,00 TL 450,00 / 6 - 1. Taksit 1,35

540 TL ödemeye 1,35 Tl parafpara.
    parafgünümde ödemedim, parafgününde de fark etmiyor diye biliyorum.

Bende paraf günümde MTV odedim ama puan gelmedi mh vergi ödemeleri geçerli değilmiş dedi

• 5 kat para puan sadece paraf uye işyerlerinde gecerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

5 kat para puan sadece paraf uye işyerlerinde gecerli

MTV öderken paraFi seçtim zaten paraf postan çektim ama vergi dahil degilmis

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.