Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafly kartimla kusuratlariniz itina ile ucurulur .
    Bileti bulun anlasiriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuxrey44 K kullanıcısına yanıt
    iki işlemim de tek çekim puana gelince minimum puan verdiler telefonda konuşan görevli de böyle olmaması lazım diyor ama iş sonuca gelince sonuç yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: windsrc

iki işlemim de tek çekim puana gelince minimum puan verdiler telefonda konuşan görevli de böyle olmaması lazım diyor ama iş sonuca gelince sonuç yok

Bugün 944 TL cep telefonu aldim kaç puan alirim

doğru hesaplanırsa 48,88TL paraf para kazanmalısınız yok ysnlış hesaplarlarsa yani %1den 39,44 TL paraf para kazanırsınız :)
  • quote:

doğru hesaplanırsa 48,88TL paraf para kazanmalısınız yok ysnlış hesaplarlarsa yani %1den 39,44 TL paraf para kazanırsınız :)

Sağol hocam

• 28 şubatta kampanya sona eriyormuş sanırıum.
  • arkadaslar yurtiçi konaklamada oran 4 değil mi? setur harici bookingturkey den de otel seçebiliyor muyuz
  • küsüratlar uçurulur
  • Çiçek Sepeti İçin %5 Puan Veriyor Parafly Bilginiz Olsun.

Artı %20 İndirim Kodu Yollamış Bazı Seçili Ürünlerdede %35 İndirim Yapıyor.
  • windsrc W kullanıcısına yanıt
    puan kazanım oranını 2 den %1 e düşürdüler elektronıkte fakat sitede hala düzeltmediler ondan dır .. pegasus olayındada tek çekim yaparsanız %1 puan , 2 taksıt secenegını secersenız % 3 puan kazanıyorsunuz.. gecen hafta yurtiçi 2 bilet aldık tecrübe etmiş olduk.. kayıt actırmadım çünkü halkbank tan bişey çıkacağını sanmıyorum müşteri memnuniyeti gibi bi algıları yok adamların.. zaten ihtiyaçlarıda yok böyle bir bankadan bu kart nasıl çıktı halaa anlamıyorum yaww
  • xrayder X kullanıcısına yanıt
    olayı çok doğru özetlemişsiniz tebrik ederim :D bu şekilde devam ederse yaza kapatırım bu kartı 0 avantaj ve minimum puan olacak bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

quote:

Sağol hocam

39,44 yatan puan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam arayın siz de şikayet oluşturun diyecem de çözdükleri yok yani ama yine de şansınzı deneyin niye halen %2 yazıyor sitede diye belirtin
  • PARAFLY kartımla uçak biletinizin küsüratları uçurulur.

• quote:

quote:

quote:

Sağol hocam

39,44 yatan puan

Merhabalar,
    944 TL taksitli n11.com alışverişine %1 puan verir. 9,44 TL yapar. 5 kat puan kampanyasından 30 TL puana kadar yararlanabilirsiniz. Yani bu da 6 TL'lik puanınızın 5 kat puan kapsamında değerlendirileceğini gösterir. 6*5 = 30 TL puan üst limiti vermişler. 9,44 TL de zaten kazandığınız puan. Toplamışlar, 39,44 TL. bi yanlışlık yok yani.

• Pek çoğunuz karttan memnun değilsiniz ancak ben çok memnunum. Mevcut 71 liralık puanım vardı. Eylülde italyaya gitgel bilet aldım 4'te biri fiyatına. Borçlanabiliyorsunuz avans puanla. Puanlarıda 1 yıl içinde kapatın diyorlar kapatmazsan kalanı 4'te çarpıyorlar.
    Diğer kartlarda puan kazanımı oldukça fazla evet %10lara varıyor ama onlarlada 2,-2,5 arası kat sayılar var ve kampanya dönemlerinde beliritlen şartlarda bilet bulmanız gibi bir sürü ıvır zıvır var.
    Parafly'ın kıymetini bilelim derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

quote:

quote:

quote:

Sağol hocam

39,44 yatan puan

Merhabalar,
    944 TL taksitli n11.com alışverişine %1 puan verir. 9,44 TL yapar. 5 kat puan kampanyasından 30 TL puana kadar yararlanabilirsiniz. Yani bu da 6 TL'lik puanınızın 5 kat puan kapsamında değerlendirileceğini gösterir. 6*5 = 30 TL puan üst limiti vermişler. 9,44 TL de zaten kazandığınız puan. Toplamışlar, 39,44 TL. bi yanlışlık yok yani.

İstanbul bilişimde tek çekim 944 cektim hocam %2 oran yaziyor sitede

• quote:

hocam arayın siz de şikayet oluşturun diyecem de çözdükleri yok yani ama yine de şansınzı deneyin niye halen %2 yazıyor sitede diye belirtin

Arayip şikayet olustururum hocam

• Ekrem09 E kullanıcısına yanıt
    karttan memnuniyetsizlik değil her geçen gün kampanya yerine dezavantaj çıkıyor üstüne bi de puan hesaplamalarını bi türlü dosdoğru yapamamayı nasıl beceriyorlar bunu anlamıyoruz hakkımız olan puanı istiyoruz fazlasını değil zaten
  • Seyahat hattını arayarak Saw-Roma-Saw uçak bileti aldım Eylülde. Mail adresime bilet gönderdiler. Online check in yapamayacak mıyız yada havalimanında sıra beklemeden biletimizi almanın bir yolu yok mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.