Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalan küsürat hakkını kullanabilen ve indirim mesajı alan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Evet

Teşekkürler hocam.
    199 civarına bilet alıp diğer miktarlarla gece yarısından sonra ikinci işlemi yapmam mantıklı görünüyor.
    Bi de iptal edilebilen, değiştirilebilen biletlerden alsak, iptal edilirse falan sıkıntı olmuyordur di mi?sonuçta havayolu nerden nasıl alındığına bakmıyordur heralde.

• mmavcu kullanıcısına yanıt
    Daha once iptal etmedim ama mantiken boyle :) havayolu tam parasini aliyor

• küsüratlar uçurulur kampanyası devame diyor mu?

ediyorsa;
    hakkım var. pm atabilirsiniz.
  • Üç adet bilet alacağım. 25 tl komisyon ile yardımcı olacak var mıdır? Bugun içerisinde almam gerekiyor. Pm lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi haklarımız sıfırlandımı.
    Yoksa kampanya bizim için artık bir işe yaramaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Şimdi haklarımız sıfırlandımı.

6 Hakkını biterene yeni hak gelmedi. Normalde 31 Aralık'ta kampanya bitecekken, ayak yapıp son kullanma tarihini kaldırıp önünü açık yaptılar.Haklarını kullanmayanlar için iyi oldu ama hakkını bitirip yılbaşında yeni kampanya bekleyen benim gibi seyahatçılara çok kötü oldu.
    Biz yeni kampanyalar yapacaklar yılbaşında diye beklerken sıfırı aldık. Ayrıca %2 tek çekim puan veren hızlıal, teknosa, bimeks gibi bütün %2 lik puan kazanımlarını %1 e düşürdüler.

Kısacası 6-7 ayda bir kampanya yapılmayan bu karta anlaşılan bu sene de kampanya yok.

• puan kazanmak çok zor bu kartta ben yurtdışı alışverişlere bağladım kartı pay falan filan paraf günümüde pay günü ilan ettim kendime sürekli alışveriş yaptığım için ordan ekstra puan ve taksit kampanyasını kullanıyordum acaba yurtdışı 5 taksit kampanyası geçerlimi hala
  • Beyler sizden ricam bu sabiha gokcen lounge uygulamasinin başlaması icin öneri oluşturur musunuz 4440400 den veya bize ulasin kismindan

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Şimdi haklarımız sıfırlandımı.

6 Hakkını biterene yeni hak gelmedi. Normalde 31 Aralık'ta kampanya bitecekken, ayak yapıp son kullanma tarihini kaldırıp önünü açık yaptılar.Haklarını kullanmayanlar için iyi oldu ama hakkını bitirip yılbaşında yeni kampanya bekleyen benim gibi seyahatçılara çok kötü oldu.
    Biz yeni kampanyalar yapacaklar yılbaşında diye beklerken sıfırı aldık. Ayrıca %2 tek çekim puan veren hızlıal, teknosa, bimeks gibi bütün %2 lik puan kazanımlarını %1 e düşürdüler.

Kısacası 6-7 ayda bir kampanya yapılmayan bu karta anlaşılan bu sene de kampanya yok.

Ben de oranları adios premium karttan daha iyi diye yurt dışı uçak biletini parafly ile aldım.
    Adios premium 400 TL lik bilete 2,60 oran verdi. Parafly ile 100 TL yani 1/4 fiyatına avans puan ile aldım.
    Ama puan toplamak çok zor. Adios kartta YKB kampanyalarıyla 1 ayda toplanan puan Parafly kartta 1 yılda bile zor toplanacak gibi.
    Üstelik Paraf bazen kampanya yapıyor. Not olarak bakıyorum, Parafly dahil edilmemiş. Oran iyi ama puan toplama sorunlu.
    Bu yüzden 4 bilet alıyordum. 1 tanesini parafly ile avans kullanarak aldım.
    Diğer 3 tanesini oran daha düşük olduğu halde Adios ile almak zorunda kaldım.

• arkadaşlar acill kusurat silme lazım.15 tl den olursa mutlu olurum sms guzel olur pm dende ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

Beyler sizden ricam bu sabiha gokcen lounge uygulamasinin başlaması icin öneri oluşturur musunuz 4440400 den veya bize ulasin kismindan

çok iyi olur ya sabihaya şart bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

Beyler sizden ricam bu sabiha gokcen lounge uygulamasinin başlaması icin öneri oluşturur musunuz 4440400 den veya bize ulasin kismindan

çok iyi olur ya sabihaya şart bir tane

Ben ilettim sizde iletin lutfen
  • Atatürkhavaalanındada "primeclass" varmış çok iyi haber bu :)
  • küsüratlar itinayla uçurulur, pm
  • Forumdaki Adios grubu baya etkin forumda. Toplantilar filan yapiliyor. Parafly icin de boyle bir dayanisma olup puan taleplerimizi iletsek yarari olabilir bence. Gerci su aralar halkbankta isler karisik, biraz beklemek daha iyi olabilir sanirim bu tur talepleri iletmek icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilet alımında yardımcı olunur. PM.
  • hocam Atatürk'teki prime class çakma biraz haberiniz olsun. Ben gittim. Asıl primeclass olan yere almadılar. Bir tane mini primeclass gibi bişey oluşturmuşlar. Alayına tıklım tıklımdı ve içerde çok fazla ürün yoktu. Bilmiyorum bana mı denk geldi ama bilgi vereyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjkemal

hocam Atatürk'teki prime class çakma biraz haberiniz olsun. Ben gittim. Asıl primeclass olan yere almadılar. Bir tane mini primeclass gibi bişey oluşturmuşlar. Alayına tıklım tıklımdı ve içerde çok fazla ürün yoktu. Bilmiyorum bana mı denk geldi ama bilgi vereyim dedim.

Bu fotolarda gözüken yer değil yani

http://www.primeclass.com.tr/en/Services/Pages/Istanbul-Ataturk-Airport-International-Lounge.aspx

bende var arkadaş iş bank maximiles oradada işe yaramıyor :)

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.