Şimdi Ara

Halı Altı Karbon Isıtma Sistemi ''DONUYORUM''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kırıkkale Üniversitesinde öğrenciyim. Kaldığım daire binanın en üst katı 2+1 60mtkare ve yeteri kadar ısınmıyor. Birçok alternatif denedim, bütün kapı aralıklarına dolgu silikon çektim, kapı bantları yapıştırdım, hava geçirmez kapı-pencere süngerleriyle destekledim ne yazıkki yeterli olmuyor. Kombim 50 derecede yanıyor ve gerekli ısı maalesef yok. Hem çok masraf etmeden hem de biraz daha iyi koşullarda evimde oturabileceğim birtakım araştırmalar yaparken bu sistemi buldum. Birçok firmayı bizzat aradım, sordum genellikle camilerde kullanılan ve elektrikli bir sistem. Birçok firmanın sitesinde çok ucuza ısınılabileceğinden bahsediliyor.
    Daha önce forumda konusu açılmış yıllar evvel başkaca kişiler tarafından da açılmış olabilir. Merak ettiğim ise acaba şu an kullanan var mı aramızda? Durum nedir sadece halıyı mı ısıtabiliyor yoksa ortam sıcaklığını etkisi nasıldır? Yardımcı olabilecek varsa lütfen buyursun.

İyi forumlar.

• yagmurteam Y kullanıcısına yanıt
    Cok isitacagini sanmam ama yer ilik olur.iyi isitsa camiler sicacik olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam camilerde sistem zaman ayarlı. Namaz saatlerinden 10dk önce falan açılıyor, namazdan sonra da kapatılıyor yani ortalama 20-25 dk falan açık kalıyor.
    Ben günlük nerden baksanız 5-6 saat gibi bir kullanım düşünüyorum.
  • yagmurteam Y kullanıcısına yanıt
    Normal isiticilardan hem daha ekonomik hemde daha iyi isitsa camilerde daha uzun sure acik kalirdi diyorum.yer ilik veya sicak olur ama ortam fazla isinmaz gibime geliyor.ama yerlerde oynayan cocuklar varsa usumez tabii.daha once forumda boyle bir konu acilmisti sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkostu -- 24 Aralık 2016; 13:20:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aslında sizle aynı fikirdeyim ama şu an öğrenci halimle tüm paramı ısıtma işlerine yatıracak kadar gözüm dönmüş durumda.
    Muhtemelen dediğiniz gibi en fazla birkaç derecenin dışında bi ısı sağlamayacaktır.
  • Evi değiştirmeyi düşünmelisin Yenişehir de bpş ev bulunur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.