Şimdi Ara

Half Life - Karakterler (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
41
Favori
47.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güzel konu takip
  • Episode 3'ün olması saçma olur zaten.Direk HL 3 gelmesi lazım.
    Gerçi gelene kadar ohooo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkannn1

eline sağlık bunlara nazaran yan karakterler felan var onları ekleyebilirsin
    Ayrıca Dr. Keller ide eklersen iyi olur....

gina cross a benzeyen bilimkadını nerdeyse yok gibi zateb onun saç yapısına benzer başka yok decay ın bitişinden sonra belki oda gidiyodur.wikide yazıyorsa bunu inkar etmek saçmalık olur...

episode 3 gelmiyormuş ayrıca direk half life 3 çıkacak ama ne zaman çıkar kimse bilmez belki portal 3 half life 3 tf 3 diye yeni box çıkarırlar kim bilir

birde holywood dan valveye çok film teklifi geliyormuş ama senaristler saçma sapan senaryo yazmışlar half life için

holywood yönetmeni : evet half life 1 budur mükemmel nanokarbon giymiş atlar üzerinde süvariler diğer yandan şovalyeler çarpışırken.....
    gabe:Terket burayı (sen hiç hayatında hl1 oynadınmı be adam ) :D

Senaristlerin kafa güzelmiş. Adamlar oynamadan bakmadan direk senaryo kurgusu yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Half Life serisine ilk defa başlamış bulunmaktayın,normal half life yerine direk Black Mesa'dan başladım yoksa normal haliyle grafikler çok kötü...
    Black mesa'nın Türkçe yamasını buldum diğer serilerinde yaması mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadman87

Half Life serisine ilk defa başlamış bulunmaktayın,normal half life yerine direk Black Mesa'dan başladım yoksa normal haliyle grafikler çok kötü...

Black Mesa Xen bölümüne kadar oynatıyor. Half Life 1'de ki Xen bölümleri ve sonrası Black Mesa Source'da mevcut değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Half Life serisine ilk defa başlamış bulunmaktayın,normal half life yerine direk Black Mesa'dan başladım yoksa normal haliyle grafikler çok kötü...

Black Mesa Xen bölümüne kadar oynatıyor. Half Life 1'de ki Xen bölümleri ve sonrası Black Mesa Source'da mevcut değil.

Tüh ya...
    Ne güzel de başlamıştım...
  • quote:

quote:

quote:

Tüh ya...

Hocam Black mesa ya güncelleme ile Xen geldi diye biliyorum ben. Ayrıca oyun çeviri sitesi Türkçe yama çıkardı bu oyun için

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

quote:

quote:

Tüh ya...

Hocam Black mesa ya güncelleme ile Xen geldi diye biliyorum ben. Ayrıca oyun çeviri sitesi Türkçe yama çıkardı bu oyun için

Oyun Çevirinin Türkçe yama çıkardığı doğru ancak Xen bölümleri malesef eklenmedi. Hala daha Xen'e gidilen bölümde oyun sonlanıyor. Güncelleme gelmedi ne zaman çıkacağını da söylemiyorlar. Beni ilk oyunda en çok etkileyen Xen olmuştu zaten. O garip havası, garip yaratıkları, garip ve ürkütücü ambians sesleri... Source motoruyla çok daha güzel görüneceğini düşünüyorum.

Edit : Bir görüntü sızmış zaten. Xen'de ki mağaralardan birinin içi. Düşündüğüm gibi çok hoş duruyor Source motoru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 1 Mart 2013; 23:47:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

quote:

quote:

Tüh ya...

Oyun Çevirinin Türkçe yama çıkardığı doğru ancak Xen bölümleri malesef eklenmedi. Hala daha Xen'e gidilen bölümde oyun sonlanıyor. Güncelleme gelmedi ne zaman çıkacağını da söylemiyorlar. Beni ilk oyunda en çok etkileyen Xen olmuştu zaten. O garip havası, garip yaratıkları, garip ve ürkütücü ambians sesleri... Source motoruyla çok daha güzel görüneceğini düşünüyorum.

Edit : Bir görüntü sızmış zaten. Xen'de ki mağaralardan birinin içi. Düşündüğüm gibi çok hoş duruyor Source motoru.

Ben çıkmıştır diye yazdım onu. Emin değildim bile .

• Black mesa'yı Türkçe oynuyorum zaten,
    Black mesayı oynayıp Xen ve sonrasındaki bölümleri oynamadan direk HL2 ye başlasam nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 2 Mart 2013; 0:14:38 >
  • quote:

Black mesa'yı Türkçe oynuyorum zaten,
    Black mesayı oynayıp Xen ve sonrasındaki bölümleri oynamadan direk HL2 ye başlasam nasıl olur?

Xen haritaları tamamen survival haritalar. Hikayeyi etkileyen ancak göremeyeceğin 2 şey var. Birincisi Nihilanth yani Xen'in lideri olan varlıkla olan savaşın ve onun Gman hakkında söyledikleri, ikincisi Gman ile ilk kez konuşma ve teklifine cevap verme olayı. Bunları zaten biliyorsan Black Mesa Source'dan sonra direkt olarak Half Life 2'ye başlayabilirsin.
  • Benim bir sorum olacak ilk half-life oyununda aynı tipteki profösörler birden fazla yerde görünebiliyorudu. Bunun nedeni nedir? Klonlanmış olmaları mı (yeni teori attım ortaya bu arada )
  • Valve fazla para vermek istemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor ve Ötesi Sever

Benim bir sorum olacak ilk half-life oyununda aynı tipteki profösörler birden fazla yerde görünebiliyorudu. Bunun nedeni nedir? Klonlanmış olmaları mı (yeni teori attım ortaya bu arada )

İkinci oyunda da şehirde yaşayan halktan bazı insanlar kopya gibi. Binlerce insan ve doktorları farklı farklı tasarlayacak değiller ya. Bir de bu konuda teori konuşmayalım lütfen. Yoksa alır başını gider
  • quote:

Black mesa'yı Türkçe oynuyorum zaten,

Hiç iyi olmaz :) Son bölümler hikayeyi doruğa ulaştıran sahneler içerir onları görmezsen hikayeyi tam olarak anlayamazsın. İstersen Black Mesa'da oynanılabilen yere kadar oynayıp, kalanını internetten video halinde izleyebilirsin. Gerçi Türkçe altyazılı halde internette walkthrough videoları olduğunu zannetmiyorum ama... Biraz zorlamak istersen indirdiğin altyazıyı açıp video ilerlerken Türkçe altyazıdan ne söylediklerini takip edebilirsin.
  • 6 sene geçti ve bn hala bkliyorum
  • 2 gün önce half life 1 e başladım Black mesa olarak değil orjinal halini oynuyorum. Baya bi ilerledim. Çok güzel bir oyun fakat tesisin içinde dolana dolana bi hal oldum. Tüm seri tesis temi geçiyor yoksa bu savaş dışarı yada sıçrayacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nekroses

2 gün önce half life 1 e başladım Black mesa olarak değil orjinal halini oynuyorum. Baya bi ilerledim. Çok güzel bir oyun fakat tesisin içinde dolana dolana bi hal oldum. Tüm seri tesis temi geçiyor yoksa bu savaş dışarı yada sıçrayacak mı?

Xen'e sıçrayacak yani Black Mesa'yı basan yaratıkların gezegenine gideceksin. Dünyada da yeryüzüne çıktığın olacak çöl gibi mekanlara ancak oralarda Black Mesa'ya ait alan olduğu için pek birşey farketmeyeceksin. Tek farklılık Xen'de gerçekleşecek. Ardından ikinci oyunda köy çayır şehir dev kanallar ne ararsan var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nekroses

2 gün önce half life 1 e başladım Black mesa olarak değil orjinal halini oynuyorum. Baya bi ilerledim. Çok güzel bir oyun fakat tesisin içinde dolana dolana bi hal oldum. Tüm seri tesis temi geçiyor yoksa bu savaş dışarı yada sıçrayacak mı?

Xen'e sıçrayacak yani Black Mesa'yı basan yaratıkların gezegenine gideceksin. Dünyada da yeryüzüne çıktığın olacak çöl gibi mekanlara ancak oralarda Black Mesa'ya ait alan olduğu için pek birşey farketmeyeceksin. Tek farklılık Xen'de gerçekleşecek. Ardından ikinci oyunda köy çayır şehir dev kanallar ne ararsan var.

O zaman 1inci oyunu biraz daha hızlı oynayalım. Merak ediyorum ileride ne olacak. Şuan raylar üzerinde araba sürüp durduğum bir bolumdeyim ve cozmesi baya zorluyor.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.