Şimdi Ara

Half Life - Karakterler (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
41
Favori
47.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Orijinalden alıntı: AltairIbnLaAhad

hl serisini sindirirerek bitirdim bugün
    portal ı da indirip kursam mı
    ve borealis hl2 de nerde gözüküyor galiba hl2 sızdırılınca değişikliğe gidilmişti
    orijinal hikayesini buldum ama imgiliççe türkçesi yok mudur

hayır bunu söylemedim 2 saat önce bitirdim ep2 yi zaten
    http://half-life.wikia.com/wiki/Half-Life_2_original_storyline bunu kasttettim

• Ayrıca Portal 2 'de tersanede inşa edilen gemi de Borealis, kapıdan çıkınca sola doğru bakarsanız üzerinde The Borealis yazan bir can simidi var. Yani anlayacağınız oyun tam da HL ile Portal'ın kesiieceği yerde bitti. Portal'ın çıkış sebebi Aperture Science'yi tanıtmaktı. Half Life hikayesine damdan düşer gibi girmesin diye bu şekilde bir ara oyun ile ısıttılar ortamı. Zaten oyunda bir çok yerde Black Mesa ve Aperture Science arasındaki çekişmeden bahsediliyor. Toplantı odasında Black Mesa satış grafikleri falan vardı. Bu tip hikaye derinliği olan oyunları apaçi gibi oynamazsanız, biraz etrafı gezerseniz zaten soru işaretleri büyük ölçüde gideriliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Ayrıca Portal 2 'de tersanede inşa edilen gemi de Borealis, kapıdan çıkınca sola doğru bakarsanız üzerinde The Borealis yazan bir can simidi var. Yani anlayacağınız oyun tam da HL ile Portal'ın kesiieceği yerde bitti. Portal'ın çıkış sebebi Aperture Science'yi tanıtmaktı. Half Life hikayesine damdan düşer gibi girmesin diye bu şekilde bir ara oyun ile ısıttılar ortamı. Zaten oyunda bir çok yerde Black Mesa ve Aperture Science arasındaki çekişmeden bahsediliyor. Toplantı odasında Black Mesa satış grafikleri falan vardı. Bu tip hikaye derinliği olan oyunları apaçi gibi oynamazsanız, biraz etrafı gezerseniz zaten soru işaretleri büyük ölçüde gideriliyor...

apaçi gibi oynamadım zaten half life 2 de borealisi hatırlamıyorum sadece düzgün konuş biraz

• vayy be eski günleri hatırladım.
  • teşekkürler güzel konu
  • Konu Hort olacak ama Bu konu Hort olsun.
    Yine Half-life çılgınlığım geldi.Finallerin (aöf) ardından ilk işim oyunları bitirmek olacak.
    Kaç oyun oynadım bilmem ama şunu hep derim bu zamana kadar oynadığım hiçbir oyun Half-Life seri kadar kendine bağlamadı beni.Skyrim , Far-cry , Call of duty , battlefıeld , fifa , pes , crysis ve daha niceleri.Bütün oyunları bitirince unuttum gitti ama Half-life serisini unutmak imkansız.
    Oynamayanlar mutlaka oynamalı Hikayesini de okumalı daha sonra günümüz oyunlarına giriş yapmalarını öneriyorum.

Konuyu takip edeceğim.
  • Beyler Black Mesa Xen trailerı geldi.

• Pc deki her dosyayı her oyunu siliyorum ama half life 1 i silmeye elim varmıyor. Arada çok canım sıkılırsa açıp oynuyorum. Eski güzel anılar aklıma gelip rahatlıyorum. Çok güzel ya anlatılmaz yaşanır. Oyuna girip direk map c1a1 yapıp oyuna başlamak zaman makinesiyle geriye gitmek gibi. Şarap gibi eskidikce yıllandıkça daha tatlı gelen bir oyun. Bazen oynarken yanında alkol içiyorum , işte o zaman boyut değistirip yavaş yavaş kendimi Gordon Freeman olmaya bırakıyorum. Psikopat etti beni Half Life...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A2BAFC2B -- 3 Kasım 2019; 1:39:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7A2BAFC2B

Pc deki her dosyayı her oyunu siliyorum ama half life 1 i silmeye elim varmıyor. Arada çok canım sıkılırsa açıp oynuyorum. Eski güzel anılar aklıma gelip rahatlıyorum. Çok güzel ya anlatılmaz yaşanır. Oyuna girip direk map c1a1 yapıp oyuna başlamak zaman makinesiyle geriye gitmek gibi. Şarap gibi eskidikce yıllandıkça daha tatlı gelen bir oyun. Bazen oynarken yanında alkol içiyorum , işte o zaman boyut değistirip yavaş yavaş kendimi Gordon Freeman olmaya bırakıyorum. Psikopat etti beni Half Life...
    bol bira eşliğinde postal 2 oynadığım, yıllar önceki "o" haftasonum geldi aklıma.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.