Şimdi Ara

Half Life - Karakterler (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
41
Favori
47.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vortigauntlar eklenmiştir

Sırada benim için G-Man'den sonra gelen en gizemli karakter olan Nihilanth var. Varlığı, yaptıkları ve söyledikleri şeyler bana göre hafife alınacak şeyler değil.
  • takip
  • takip
  • Eline sağlık.
  • Nihilanth eklenmiştir
  • Nihilanth güzel olmuş. Teoriler konuda bulunmayacak dediğin için G-man hakkında ne yazacağını merak ediyorum. Teorileri çıkartınca yazacak bir şey kaldığını zannetmiyorum.
  • Çok harika olmuş yine, ölürken söylediği sözler çok iyi. Sıra geldi G-Man'e en merak ettiğim.
  • Çok güzel yazmışsın. Tebrikler.

Bu arada konuya şunu yazabilirsin: Spoiler("Okuduklarınızın daha çok etkileyici olması için arkaplanda şunu dinleyin:http://www.youtube.com/watch?v=wZ4JoovKWCU")
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

Çok güzel yazmışsın. Tebrikler.

Bu arada konuya şunu yazabilirsin: Spoiler("Okuduklarınızın daha çok etkileyici olması için arkaplanda şunu dinleyin:http://www.youtube.com/watch?v=wZ4JoovKWCU")

İyi bi fikir verdin bana. Her karakterin altına o karaktere özel youtube'dan bir müzik ekleyebilirim Gerçi okuyanlara danışmak lazım bunu. Karakterlerin altına müzik koymamı istermisiniz? (tabiki spoiler butonu içinde olacak)

• müzik işi farketmez de hl opfor da oyunun sonunda bir karakter vardı, yaratık, race-x'lerin bossu gibi onunla ilgili yeterli bilgi bulursan ekleyebilirsin
  • Müzik olayı güzel olur bence.
  • Çok ilginç hikayeler var kaçırdığım çok yer varmış. Haliyle oyunları yabancı dilde oynadığımızdan yakalayamıyoruz. Yukarı.
  • Eklediğin için teşekkürler hem foruma yeni üye oldum yalnız bir sorum Half-Life opposing forceyi daha yeni bitirdim son yerde yazılar çıkıyor Adrian Shephard Detaıted galiba pek hatırlamıyorum googledan çevirmiştim tutuklandı yazıyor yoksa xendemi kaldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpl.Adrian.Shephard

Eklediğin için teşekkürler hem foruma yeni üye oldum yalnız bir sorum Half-Life opposing forceyi daha yeni bitirdim son yerde yazılar çıkıyor Adrian Shephard Detaıted galiba pek hatırlamıyorum googledan çevirmiştim tutuklandı yazıyor yoksa xendemi kaldı?

g-man hapsediyor onu karanlık boşluğa. sonrasında ne olduğu bilinmiyor. bu arada g-man yazicen mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

Çok güzel yazmışsın. Tebrikler.

İyi bi fikir verdin bana. Her karakterin altına o karaktere özel youtube'dan bir müzik ekleyebilirim Gerçi okuyanlara danışmak lazım bunu. Karakterlerin altına müzik koymamı istermisiniz? (tabiki spoiler butonu içinde olacak)

g manıda yazıver ya.İng okudum ama bide senden okuyayım hl 3 çıkana kadar kendimizi avutuyoruz işte.

• Valla şu sıralar öyle bir niyetim yok. Onu geçin inanın zamanım bile yok. Artık ne zaman olur bilmiyorum
  • Ya zaten yazsan G-man'den kaç cümle çıkacak ki allasen
  • türkçe yama var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Valla şu sıralar öyle bir niyetim yok. Onu geçin inanın zamanım bile yok. Artık ne zaman olur bilmiyorum

bide şey vardı ya race-x'lerin bossu gibi opposing force sonunda onunla savaşıyorduk, onunla ilgili detaylı bilgi bulabilirsen ekleyebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.