Şimdi Ara

Hala telefon bağlatmak zorunda mıyız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar taşınacağız ve internetimi de değiştirmek istiyorum uydunet kullanıyordum.
    eve hala telefon bağlatmak zorunda mıyız acaba

• ttnet adsl den bahsediyorsun sanırım..

telefon hattı olmadan sadece yalın internet alabilirsin.onda da 1 yıllık taahhüt vermediğinde işin esprisi kalmıyor.internet parana ek + 15 tl yalın internet hizmet bedeli adı altında 3 kağıt parası alıyorlar.diğer türlü telefon hattı şart.

edit : eksik cümle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtracer -- 2 Ekim 2013; 21:26:09 >
  • 2 yıl taahhütlü 5 ay para ödememe kampanyasına üye olmayı düşünüyorum.
    Net12'ye geceyim diyorum, ne dersiniz?
    Şu an zaten uydunet 3mbit için 50 küsür lira ödüyorum, ttnet 45tl'ymis telefon faturasi da 10 lira olsa hemen hemen dengelenecek.
    eskide olsa akk'ye cok kafayi takardim indirme yapıyordum fakat artık onu da yapmıyorum.
    en uygunu nedir sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

2 yıl taahhütlü 5 ay para ödememe kampanyasına üye olmayı düşünüyorum.
    Net12'ye geceyim diyorum, ne dersiniz?
    Şu an zaten uydunet 3mbit için 50 küsür lira ödüyorum, ttnet 45tl'ymis telefon faturasi da 10 lira olsa hemen hemen dengelenecek.
    eskide olsa akk'ye cok kafayi takardim indirme yapıyordum fakat artık onu da yapmıyorum.
    en uygunu nedir sizce ?

bence öyle yapmayın..o ilk 5 ay bedava kampanyası sizi aldatmasın.sonraki 19 ay boyunca 63 tl ödeyeceksiniz sınırsız internete..

ayrıca dediğiniz tarifede net 12 yok.6 gb kotalısı var. 5 ay sonra 19 ay boyunca 33 tl ödeyeceksiniz..

ayrıca sabit tlf parasıda 17-20 tl civarı.hesabı yapın

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Ilk-5-Ay-Internet-Bizden-Kampanyasi.aspx

• Eğer dediğiniz gibi çok indirme yapmıyorsanız, uydunet'in kotalı ama hızlı tarifelerine geçmenizi tavsiye ederim. Boş yere telefon parası, fiziki hat vs. uğraşmayın. Uydunet'in genel performansı Ttnet'ten iyi.
  • anladım teşekkür ederim, biraz daha bakınayım :)
    belki superonline'a gecebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

anladım teşekkür ederim, biraz daha bakınayım :)
    belki superonline'a gecebilirim

TTNET dışında herhangi bir ISP akar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.