Şimdi Ara

Hala bu ülkeden umudunuz var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkenin ekonomisinin ve toplumunun düzelceğine inanan var mı?Görüyorum ki bazıların var gibi.Adam lise son üniversite sınavına hazırlanıyor ya da üniversite okuyor hala.Böyle durumlar içerisinde üniversite düşünmek ya da okumak saçma geliyor açıkcası.Tabi üniversite de yurtdışına açılmak için bir kapı onun için okuyanlara değil lafım.

Şahsen ben umudu kestim çoktan yurtdışı planlarım var onlara yoğunlaşıyorum.Geri dönememek de umrumda değil artık.

• Eee napim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğonomomiz şu an oldukçe eyi 2800 lüra askeri ücret çok rahat eyi her şey.

• Yurtdışını cennet sanıyorsun galiba. Orda da sıkıntılar, dertler var haberin olsun.
  • o degil birde artık suriyeliler afganlar afrikalılar ürüyor memlekette bizimkileri gectim artık

• dsaewq D kullanıcısına yanıt

hahahaha öyle dediğimi nerden çıkardın.her tarafta bir zorluk olur tabi ama bu türkiyedeki durumlar ekstrem.

• Var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quax77

hahahaha öyle dediğimi nerden çıkardın.her tarafta bir zorluk olur tabi ama bu türkiyedeki durumlar ekstrem.

Yani ekonomik sorunlar var şu an ama hep böyle kalmayacak. Daha dibi yaşamadık dibi yaşadiktan sonra tekrar bir düzelme olacak sonra yine bozulacak döngü halinde devam edecek. Bunlara takılmadan ağlamak yerine ben bu şartlarda ne yapabilirim diye düşünmek lazım. Yurtdışındaki insanlarda ellerini açıp sana hoşgeldin demiyecek. Irkçılığa uğrayacaksın. Ayrıca yurtdışındaki rakiplerin çok güçlü, Türkiye'de sıyrılmak daha kolay
  • dsaewq D kullanıcısına yanıt

Ne olursa olsun bu ülkeden daha iyi olcağı kesin.Tek problem ekonomi değil zaten toplumda sorunlu.Gerçi ekonomi kötüleştikçe toplumu daha beter oluyor

• Napalim kendimizi mi asalim M
  • 3 5 troll attigini sanan bebeler konudan gibtirip gidebilirmi allasen.

• Nato dan Türkiye yi çıkarma çabaları var. Tabi siz bu olayları medya da göremezsiniz. Göstermezler. Google a Pompeo nato çavuşoglu kriz yazarsanız..
    Pompeo Türkiyeyi sevmeyen bir adam. Adam sevmiyor yani bu çok açık. Şimdi Biden yönetiminde defense secretarynin kim olacağı önemli +Biden ın tutumu da önemli. Eğer eskisi gibi giderse es kaza nato dan atarlarsa o zaman dünyadan ülke seçebilirsiniz. 2023 seçimleri de önemli tabi. Soruna gelecek olursam ben kendi adıma "nötrüm" biraz daha karamsarlık ağır basıyor

• 1923'de bitti ümitler.

• Daha kötülerini de gördük bu ne ki? :)

• Umut bu topraklardan gideli çok oldu
  • Akp partisine oy atmaktan vazgeçenler ekonomik ve hukuk çöp diye vazgeçiyor yoksa siyasal İslam gibi virüs düşünceleri maalesef benimsiyorlar. Hiç yoktan iyidir gerçi ama Akp yerine başka parti gelse bile çok değişiklik olmaz. Elbet olur ama fazla bir şey beklememek lazım. Yurtdışı ülkeleri diğer partilere FAZLA sıcak bakıyor.

• Beni de götür

• quote:

Orijinalden alıntı: unraveling

Eğonomomiz şu an oldukçe eyi 2800 lüra askeri ücret çok rahat eyi her şey.

O nasıl şive la ? :D

Kürt şivesi gibime geldi ya neyse :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 14 Ocak 2021; 10:56:54 >
  • Tam olarak ne bekliyorsun ki? Lise öğrencileri umutsuzuz diye kalemlik atma eylemi falan mı yapsınlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.