Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hak Ettiği İlgiyi Görmeyen ( Underrated ) Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
249
Cevap
9
Favori
18.440
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Hak Ettiği İlgiyi Görmeyen ( Underrated ) Oyunlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2317 Mesaj
    1997

1998

Yalnızca devamı SC ile aynı yılda çıktı gene de oyundan alınan zevk benim için değişilmez hiçbir RTS'ye...
    |
    |
    |
    |
    |

Fan Club
  • Yarbay
    2317 Mesaj
    yukarı !
    |
    |

geçen seneden de

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nayifhakan -- 19 Nisan 2014; 1:35:19 >
    |
    |

• Yarbay
    7563 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

daha önceki sayfalarda söylenmiş ama ben tekrar söyleyeyim time shift bu katagoriye giren bir oyun dur bence yağmur gibi oyun çıktığı bir dönemde çıktığından olsa gerek oyunun kalitesi ve getirdiği yeniliklere kıyasla gerekli ilgiyi görmediği kanatindeyim ne kadar sattı bilmiyorum ama bence daha fazla ilgiyi hak etmişti yıllar geçti üzerinden o kadar oyun oynadım tadı damağımda oynamayanlara ısrarla tavsiye edilir ama kesinlikle 1.01 patch yapın veya oyunun options menüsüne hiç girmeyin ayar menüsüne bir sefer girdiniz mi oyun menüde sürekli çökmeye başlıyordu

beğenerek oynadığım bir oyundu vakti zamanında . kesinlikle burada yer alması gerekenlerden... 3 senelik alıntı oldu :) kusura bakmayasın.

PSN : OKANATLI

• Yarbay
    3270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

daha önceki sayfalarda söylenmiş ama ben tekrar söyleyeyim time shift bu katagoriye giren bir oyun dur bence yağmur gibi oyun çıktığı bir dönemde çıktığından olsa gerek oyunun kalitesi ve getirdiği yeniliklere kıyasla gerekli ilgiyi görmediği kanatindeyim ne kadar sattı bilmiyorum ama bence daha fazla ilgiyi hak etmişti yıllar geçti üzerinden o kadar oyun oynadım tadı damağımda oynamayanlara ısrarla tavsiye edilir ama kesinlikle 1.01 patch yapın veya oyunun options menüsüne hiç girmeyin ayar menüsüne bir sefer girdiniz mi oyun menüde sürekli çökmeye başlıyordu

beğenerek oynadığım bir oyundu vakti zamanında . kesinlikle burada yer alması gerekenlerden... 3 senelik alıntı oldu :) kusura bakmayasın.

ne kusuru bana bu güzel oyunu tekrar hatırlattın .
    |
    |

• Yarbay
    10090 Mesaj
    1997
    İ7 4790k(4.4) 16 GB DDR3(1600MHZ)RAM MSI GeForce RTX 2070 Ventus 8GB GDDR6 GİGABYTE B85M-HD3 240 GB SSD +120GB SSD SAMSUNG HARDDİSK 1TB 7200 RPM HDD Asus ROG Swift PG248Q 24" 1ms (HDMI+Display) Nvidia G-Sync 750W CORSAİR
  • Yarbay
    15700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fero01

1997

bu oyunu hatırladım evet , ama denk getiripte oynayamadım hiç ozaman , bak baya da sene olmuş vay be

Aynen oyunu anlayamamıştım sırf 3dfx e destek veriyor diye almıştım uçup duruyodum sağa sola
    |
    |
    evohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İ7 4790k(4.4) 16 GB DDR3(1600MHZ)RAM MSI GeForce RTX 2070 Ventus 8GB GDDR6 GİGABYTE B85M-HD3 240 GB SSD +120GB SSD SAMSUNG HARDDİSK 1TB 7200 RPM HDD Asus ROG Swift PG248Q 24" 1ms (HDMI+Display) Nvidia G-Sync 750W CORSAİR
  • Yarbay
    2910 Mesaj
    yukarıda arkadaşların paylaştığı oyunlardan bazıları hakkaten çok çok iyi oyunlardı .

The Sabetour - yapımcı stüdyon kapandığında çok üzülmüştüm.
    alice madness returns çok iyi oyundu uzun süre oynadım formatta save gitti bi daha başlamaya cesaret edemedim ağır bi hikayesi var .
    spec ops the line çok büyük bi zevkle bitirmiştim . Hakettiği değer çok daha fazlaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda29 -- 27 Eylül 2014; 23:51:56 >
    |
    |

Divinity Original Sin
    Eski neslin next generation teknolojiyle yoğrulmuş turnbase RPG oyunu...

Gerek görseli, gerek hikayesi, gerekse de barındırdığı mizah yapısıyla güzel işler başarmış ve oyun otorilerinden yüksek puanlar almış bir oyun. Ancak aksiyonun sıra tabanlı oluşu ve dil satırlarının ağır olması nedeniyle dışlanmıştır. Yüzyıllardır oynanan ve çok önemli bir yere sahip olan satrançta sıra tabanlıdır ve stratejiye dayanır. Burada da elindekilerinin yeteneklerini kullanmak bu esnada da o görsel şöleni seyretmek keyifli olsa gerek.

Oyuna olan bu ilgisizlik nedeniyle, forumda bizi takip edenler de bilirler elimizdeki işi nihayetlendirmek için bir ekip dahi oluşturamadık. tabi yapımcının da buna etkisi büyük.

Ne diyelim; yenilenecek olan haliyle oyuncular bu oyuna belki bir şans daha verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1733 Mesaj
    Vay arkadaş, "underrated", yani hak ettiği değeri görememe durumu..

Bazıları şu oyunları yazmış:
    -Age of empires
    -Battlefield serisi
    -Mafia serisi
    -Diablo
    -Prince of Persia

Lan olm bunlar yok sattı yav. Bu oyunlar underrated ise diğerleri ayvayı yemiştir

Neyse benim en underrated oyun olarak niteleyeceğim oyun şudur>>> King's Bounty Legend

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Vay arkadaş, "underrated", yani hak ettiği değeri görememe durumu..

Bazıları şu oyunları yazmış:
    -Age of empires
    -Battlefield serisi
    -Mafia serisi
    -Diablo
    -Prince of Persia

Lan olm bunlar yok sattı yav. Bu oyunlar underrated ise diğerleri ayvayı yemiştir

Neyse benim en underrated oyun olarak niteleyeceğim oyun şudur>>> King's Bounty Legend

Aynen
    |
    |
  • Yüzbaşı
    942 Mesaj
    Mafiayı wolfensteini yazanlar olmus vay amk hangi magarada yaşıyorlardi acaba neyse driver san francisco kesinlikle oynamalisiniz bu oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

yüksek puanlar aldı ama oyuncular pek yüzüne bakmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 25 Haziran 2015; 1:12:05 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.