Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hak Ettiği İlgiyi Görmeyen ( Underrated ) Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
249
Cevap
9
Favori
18.440
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Hak Ettiği İlgiyi Görmeyen ( Underrated ) Oyunlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15700 Mesaj
    yoktu sannırım böyle bir konumuz , xbox bölümünde karşıt amaçlı açılan başlığı görünce benimde aklıma bu geldi :) özellikle böyle oyunusz dönemlerde güzel fikir alışverişi olur

hemen verelim bir iki örnek

Alone İn The Dark 5

çok fazla hor görüldü kontrollerden dolayı çöp yakıştırmaları aldı , bir survival horror fanatiği olarak kesinlikle söyleyebilirmi ki oynadığım en baba svh lerden biridir ... zorlanıyorum , tırsıyorum falan diye bırakılmaz bu oyun , özellikle svh severler kaçırmasın

Cold Fear

gerilim unsurunu en iyi kullanan svh lerden biride budur , adrenalin tavan yani , ses efektleri ve konrollerden dolayı yerildi genelde

Dark Sector

geow a benzetildi nedense pek tutulmadı , unutuldu ama bana göre geow falan bu oyun un yanında fıs kalır ayrıca temel olarak epey farklı oyunlar ... ilginç saldırı taktikleri olan , çok zevkli çatılamlara sahip action tps + survival horror oyunudur

Curse:The Eye of Isis

kaliteli bir svh daha gerçekten bu aralar böyle güzel svh ler çıkmıyor , gerilim dozuda bir hayli yüksek ilk resident evil lerin tadında

Marc Ecko's Getting Up

aslında 8,5 lar falan almışda bir oyndur ama nedense pek ses getirmedi , pop un şehirlerde geçeni gibi düşünebilirsiniz , yakın dövüş olayları çok harikadır bu oyunda , boss lar da mevcut , birde en olmadık yerlere grafiti yapmaya çalışırız ilginç de bir hikayesi vardı ...

Severance : Blade Of Darkness

işte size kılıç-kalkan konusunda nerdeyse tam simule bir oyun , bu konuda ki hazzı tam anlamıyla verebilcek ender oyunlardan biridir , parmak hünerlerinizle kafa ,kol, bacak götürmek istiyorsanız oyunu kaçırmayın , alışması zordur ama alıştıktan sonra , gerçekten simule oynanışın tadına varılıyor ... çok farklı ortaçağ silahları , fantastik düşmanlar ve action-adventure yönü ile öne çıkanda bir oyundur

Rise & Fall Civilizations at War

çok kötü es geçilen oyunlardan biride bu , sağlam savaş sahneleri ile süslü bomba bir oyundur ( özellikle kale savaşları ve gemi savaşları baya gerçekcidir , gemilerde kürek çeken askerlerden tutun , gemiler arası ok savaşlarına , surlara merdiven dayamaya kadar herşey mevcut ) ... hem rts olup hemde tps oyananabilen ender oyunlardan , hatta bazı rpg leri saymaz isek bu özellikte başka bir strateji oyunu yok sanırım yönnettiğimiz ana karekter belli bir güce ulaştığında onun kontrolünün tps olarak alıp savaş meydanında kelle uçurabiliyorduk ayrıca çeşitli ok atma sitllleri , vuruş şekillerininde kullanıyorduk

birazdaha eskilere gideyim , şuan pek kıymeti olmasada zamanında harcandığını düşündüğüm bir oyundur

Rally Masters

çıktığı zaman göre çok kalite oyundu sürüş zevki , hasar alması vs. on numara atraksiyonları vardı , pistler gerçekleri ile aynı yapılmıştı , deli gibi kapışmalar yapardık bu oyunda CMR den kat kat iyiydi bence

yine eskilerden , en sevdiğim oyunlardan

Evolva

4 adate karekterle oynanan , bunların genetiğine kadar girerek geliştirebildiğimiz , çok renkli ve heycanlı bir oyundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Nisan 2014; 1:56:37 >

|
    |

• Yarbay
    28110 Mesaj
    Zeno Clash

Alone In The Dark 5'e de katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 24 Temmuz 2010; 22:12:56 >
    |
    |

"My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."

"Through the eternal flame, i travel..."

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Zeno Clash

Alone In The Dark 5'e de katılıyorum.
    Alone in the dark 5 e bende katılıyorum şu andada bilgisayarımda yüklü hatta oynuyorum biraz buglu bir oyun ama ps3 de AITD 5 Inferno çıktı ona iyi puan verdiler diye biliyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: arda29

Alone in the dark 5 e bende katılıyorum şu andada bilgisayarımda yüklü hatta oynuyorum biraz buglu bir oyun ama ps3 de AITD 5 Inferno çıktı ona iyi puan verdiler diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    dark sector iniyor hocam %60 oldu umuyorum hakkatende güzeldir
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

dark sector iniyor hocam %60 oldu umuyorum hakkatende güzeldir

Alıntıları Göster
    Dead Space Türkiye'de
    |
    |

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
  • Binbaşı
    1367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Al Capone!

Dead Space Türkiye'de

Alıntıları Göster
    Rally masters gerçekten hariıyka bir oyundu eğer yanılmıyorsam, bu split screen da oynanabiliyordu değil mi?
    |
    |

Orijinalden alıntı: paxal

Rally masters gerçekten hariıyka bir oyundu eğer yanılmıyorsam, bu split screen da oynanabiliyordu değil mi?

Alıntıları Göster
    Resident Evil 5 olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Resident Evil 5 olabilir.

Alıntıları Göster

Hep bu oyun gösterilir böyle konularda daha bende oynayamadım ama aklımda bi ara oynarım
    |
    |

• Yarbay
    3969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GwynBlade

Hep bu oyun gösterilir böyle konularda daha bende oynayamadım ama aklımda bi ara oynarım

Alıntıları Göster
    Disciples ve Capitalism diyebilir miyim :)
    |
    |

and remember respect is everything

maybe one day 73' Beetle

• Yarbay
    15700 Mesaj
    quote:

sanırım oluyordu bende tam hatırlayamdım şimdi , ama biz genelde zaman lı yarışlarda kapışırdık ...

quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

buda harika bir oyundur , hayal dünyasına bayılmıştım bu oyunu yapanların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 24 Temmuz 2010; 23:31:31 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    710 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

sanırım oluyordu bende tam hatırlayamdım şimdi , ama biz genelde zaman lı yarışlarda kapışırdık ...

quote:

Alıntıları Göster

Bence hak ettiği puanı alamadı, animasyonlar kütük gibi olsa da hikayesinden dolayı şans vermenizi tavsiye ederim..
    |
    |

PSN: saros34

• Binbaşı
    1490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Bence hak ettiği puanı alamadı, animasyonlar kütük gibi olsa da hikayesinden dolayı şans vermenizi tavsiye ederim..

Alıntıları Göster

|
    |

• Yarbay
    3969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: P€N€MY

Bizim burda bu oyuna ilgi düşünemediğiniz kadar çoktur.

Cs yerine star wars oynarızz burda.

Isteyen varsa hamachi yapabiliriz bkz : imza
    |
    |

and remember respect is everything

maybe one day 73' Beetle

• Yüzbaşı
    366 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

quote:

Orijinalden alıntı: P€N€MY

Bizim burda bu oyuna ilgi düşünemediğiniz kadar çoktur.

Cs yerine star wars oynarızz burda.

Isteyen varsa hamachi yapabiliriz bkz : imza

Alıntıları Göster
    jedi academynin neresi underrated ?
    |
    |

• Yarbay
    10314 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    |
    |

• Yüzbaşı
    789 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

2 defa bitirdim =)

"Animasyonlar dandik."

"Durmadan diyaloğa giriyoruz."

"Hikayesi iyi değil,çizgisel bir oynanış var."

Hep bunu söylüyorlar.Çizgisel olan bir CoD MW'in hikayesi güzelken,bunun kötü."Fan" lığın bu kadarı =)

Hep diyalog diyenlerde zaten İngilizcesi olmayıp,hikayeyi anlamayanlar...

Animasyonlar da hemfikirim

1.Sırada bu oyun olmalı bence =)
    |
    |

• Onbaşı
    17 Mesaj
    Diğer oyunları bilmiyorumda Fear'ı da bitirdim ama colf feardaki ses efektleri hiç bi oyunda yok korktugum ilk oyun :)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Slokap

Diğer oyunları bilmiyorumda Fear'ı da bitirdim ama colf feardaki ses efektleri hiç bi oyunda yok korktugum ilk oyun :)
    Rise Of The Argonauts __ önermeseniz oyunun varlığından haberim olmayacak. Hemen ediniyorum , beğendim ..
    |
    |

İşlemci: Intel® Core� i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz

Ekran Kartı: AMD Radeon Mobility hd6990M; 2GB GDDR5 256-Bit; DX11;

Ram: 8GB; 2x 4GB; DDR3-1333
  • Binbaşı
    1302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu Kartalı

Rise Of The Argonauts __ önermeseniz oyunun varlığından haberim olmayacak. Hemen ediniyorum , beğendim ..

Alıntıları Göster
    Drakensang..
    |
    |

Orijinalden alıntı: HapLoo

Drakensang..

Alıntıları Göster
    Dark Sector (Üstte yazılmış zaten)

Bionic Commando (Spiderman gibi kancamızla daldan dala atlar, milleti pataklardık vs vs. Bence gayet keyifli oyun ama pek bilinmedi.)

XMen Origins Wolwerine (Savaş sahneler aksiyon kombo falan çok güzel ama hiç bilinmedi bu oyun)

Ford Racing 3 (Çok zevkli oyundu ama az bilindi ve beğenilmedi nedense, ama bence gayet zevkliydi.)

European Racer (Bu da süper oyundu, most wanted'a benzerdi. Polis arabaları, jipleri, helikopterleriyle uğraşırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoUnderstand -- 25 Temmuz 2010; 20:21:35 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.