Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hak Ettiği İlgiyi Görmeyen ( Underrated ) Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
249
Cevap
9
Favori
18.440
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Hak Ettiği İlgiyi Görmeyen ( Underrated ) Oyunlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: byvzdlr7

Dark Sector hakikaten güzeldi, Midtown Madness var birde günümüzde sorduğum herkes bu oyun için "hiç duymadım" yanıtını verdi

Ben duydum :) GTA 3 çıkana kadar baya oynanıyodu o oyun aslında, türün ilk örneklerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Alone in the dark hey gidi hey.

Playstation 1 'de çocukken ne oynardık aynı zamanda ne tırsardık be.Zorluk seviyesi ise saç baş yolduracak kadar zordu.Takılmadan ve korkmadan geçtiğim bir bölüm hatırlamıyorum

Edit: Videosunu buldum

Şimdiki oyunlar doğru dürüst zevk vermiyor.(3-4 seri harici)

Yahu midtown madness bilinmezmi ya.Ne oynardık be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelkurmay89 -- 25 Haziran 2015; 13:10:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: byvzdlr7

• Yarbay
    4531 Mesaj
    Geçmiş sayfalarda atılmış
    History Civil War serisi, 2 oyunu vardı sanırım,Amerika iç savaşı ile ilgili epey zevkli oyunlardı...

Birde Face Of War ve Men Of War seriside pek ilgi görmedi (Men of war belKi ilgi görmüştür ama Face Of War'I pek bilen yok) gibi yada Coh'un gölgesinde kaldılar...Halbuki çok kaliteli ve detaylı rts oyunlarıydı...

Steam indirimlerinde çok uygun fiyatlara düşmüştü Men Of War 2TL'ydi ben hemen kapmıştım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 25 Haziran 2015; 13:48:37 >
    |
    |
    "Aşırı sol ve aşırı sağ, her ikisi de demokrasiye muhaliftir, her ikisi de hürriyete hasımdır, karşıttır: Birisi işçi diktatoryasına dayanan tahakküm sistemini, diğeri hilâfet ve saltanat sistemine dayanan "istibdat" rejimini ister. Birisi aklın, hürlüğünü ve serbestliğini değil fakat şeriât'ın kalıplaşmış ve değiştirilmez hükümlerine göre kararlar almasını, diğeri ise materyalist ve determinist doktrinin dogmatik ölçülerine uymasını emreder."

• Yüzbaşı
    396 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evohan

unutmuşum bunu , çok baba oyundu gerçekten ... diğer Indiana Jones oyunları gibi sıradan bir oyun sanıldı genelde ama yapay zakası bile yeterdi bu oyunun , dövüş harektleride ozaman için baya bir yenlikçiydi diyebilirz ve Tomb Raider ın bazı oyunlarından da çok daha iyi bir oyundur bence bir bölümüde istanbulda geçiyordu :)

+ sonsuz pc oyun tam çözümünüde vermişti ayrıca
    |
    |

• Binbaşı
    1445 Mesaj
    Benim için rise of nationstur. Strateji türünün en sağlam oyunudur. aoe ın gölgesinde kalmasına hala anlam veremiyorum
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Delta force
    School Tycoon

Bu 3 oyun zamanında bende ve oynayan herkeste güzel etkiler bırakmasına rağmen hiç gelişemedi hiç tanıtılamadı.
    |
    |

he still waiting for god's choice
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    hortlatmış olacağım ama tam böyle oyunlar arıyorum :D ama ingilizce bilgisi az-orta arası :/

Orijinalden alıntı: qsdc35

hortlatmış olacağım ama tam böyle oyunlar arıyorum :D ama ingilizce bilgisi az-orta arası :/
    The Thing

|
    |
    CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3200MHz CL16 RGB Pro Led Dual Kit Ram
    Samsung 500GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
    ASUS 27" MG279Q 4ms 144Hz 2K HDMI+DP IPS
  • Yarbay
    2424 Mesaj
    Spec Ops: The Line diyeyim. Mindf*ck teriminin oyunlardaki karşılığı olabilecek bir oyun. Oynamayan varsa kesinlikle denesin. Playstore'dan taksitli almıştım, onu da hiç unutmam.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.