Şimdi Ara

Hajrovic 4.6 Milyonluk Fesih Bedelini İstedi (KAP Geldi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
1
Favori
9.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Şimdi ben anlamadım. Hem 4 milyonu alıp hem de bonservisini mi alacakmış eline . Eğer davayı kazanırsak sözleşmesinin sonuna kadar a2 takımında tutup futbol hayatını bitirelim öyleyse adamın

normali budur zaten. Adamın parasını vermezsen bu hakkı var. Hem parasını verme hem de karşı çık
  • Adamın aldığı para çoksa neden o sözleşmeyi yaptın ? Yabancı sınırı var diye mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Amrabati Gönderip bu adami aldik helal olsun amrabat dediğimiz adam kendi maasindan refakat etti

feragat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsterse ptt ye gitsin nick değiştirmem diyordum ama bu...bu nedir ya! Senin yapacağın işin ben Hajrovic!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: Kral Julien

Bi de her mac basi elini acip dua ediyor soysuz terbiyesiz haram zikkim olsun.bosnada surunuyordun ulan.biz seni cikardik avrupaya biz.Nankor soysuz seni ...

Ne Bosna'da sürünmesi, bir de biz çıkardık seni Avrupaya diyor. Adam Avrupanın en güzel ülkelerinden biri olan İsviçre'de gül gibi yaşıyordu.

Gül gibi mi yaşıyordu Adamın aldığı maaşı biliyomusun ? Hayri isviçrede o maaş ile sürünüyordu.

7-8 TL 1 şişe su sen hesapla

İsviçrede futbolcu olmak, 'Bosnada sürünmek' kavramına oranla gül gibi yaşamaktır bence.

Hocam ne gül gibi yaşamaktan bahsediyordun

Hayri aldığı ücret yıllık 150bin euro

Ay sonunu nasıl getirebiliriz diye düşünmekten futbol 'u düşünmüyordur.

Suya para vermemek için musluktan içiyodur kesin.Suyu tatlıdır.

Adam burda parayı gördü hemen evlendi. Orda o parayla zor evini geçindirdi.Gül gibi burda yaşıyor yani

• Gelen geçen herkes oyuncuya saydırmış dönüp bakalım geriye biz Drogba isimli futbolcuyu nasıl kattık kadromuza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Izet Hajrovic

İsterse ptt ye gitsin nick değiştirmem diyordum ama bu...bu nedir ya! Senin yapacağın işin ben Hajrovic!

Seni her gördüklerinde iyi sayarlar
  • Top sürmeyi oynamayı bilmeyen velede bak hele.
  • gelecek vaadeden bir futbolcu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Gelen geçen herkes oyuncuya saydırmış dönüp bakalım geriye biz Drogba isimli futbolcuyu nasıl kattık kadromuza ?

Drogba parasını almadı.Sadece sözleşme fesih etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

6 ayda kaç milyon euro çöp oldu. hangi takım olduğu önemli değil. milletin parası bi yerde. bu kadar kolay çarçur edilmemeli.

şşş karışma senn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Izet Hajrovic

İsterse ptt ye gitsin nick değiştirmem diyordum ama bu...bu nedir ya! Senin yapacağın işin ben Hajrovic!

SS11 boşta, haberin olsun
  • Aynı şey bu elemanda parasını isteyecek ve biz vermek istemeyeceğiz karşılıklı anlaşılarak sözleşme fesih edilecek.
  • quote:

Amrabati Gönderip bu adami aldik helal olsun amrabat dediğimiz adam kendi maasindan refakat etti

Feragat dostum o feragat..

• Yahu adama kızana kadar birazda bu sözleşmeyi yapana kızmak gerekmiyor mu ? Eğer sözleşmede böyle bir madde var ise adamın bunu istemesi adamın hakkı değil mi? Kurumsallaşma diyorsun öyle diyorsun böyle diyorsun ufak tefek nedenlerden dolayı terimi gönderiyorsun kurumsallaşma adıyla sonra adamın parasını zamanında ödemiyorsun. Ne güzel kurumsallaşma be
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

quote:

Orijinalden alıntı: Amiller

Ayağın kirilir ins sonraki mac.

Oha adam ordan ekmek yiyo sen işi biraktıgında beddua mı yemek istersin

la herif senden alacağı parayla emekli olur, 7 sülalesi de çalışmadan yer o parayı. bu herif 150 bin dolar mı ne alıyordu önceki takımında. çok para herifi insanlıktan çıkardı. herif 6 ayda eski takımında devam etse 30 senede alacağı parayı alıp gidecek :D

üstüne bi de başka takımla sözleşme imzalayacak :D muhtemelen eski takımı olur, onlar da 3.5 milyona sattığı oyuncuyu bedavaya geri almış olacak :) win win olayı yani

ama en ufak bir kazanma ihtimaline karşılık 3. ligden bi takıma kiralanmalı bence. :) ama her türlü o 4 milyonu bi şekilde ödicez. ha kalmış ha gitmiş.

Ya adamda yetenek var abi futbolcu olmuş kolaysa sende öyle ol o kadar kolay kazan paraları neyse suçlu biziz 5 para etmicek adama o kadar para veriyoruz kimseyede beddua etmeyin bence insanın kendisinden çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Aynı şey bu elemanda parasını isteyecek ve biz vermek istemeyeceğiz karşılıklı anlaşılarak sözleşme fesih edilecek.

Aynı şey değil. Drogba karşılıklı anlaşmadı. Fifa ya şikayet edip tek taraflı sözleşmesini fesih etti.
  • Hajrovic'e falan kızmıyorum.Elin oğluna koz verirsen tabi kullanır.Ulan Ünal yiyemeyeceğin muzu niye soyuyorsun?

Yine fena kurumsallaştık.

• İlk geldiğinde şutlarını beğendik videolarla başka artısı yoktu pek yorum yapmadımda bu nedir yahu...

• quote:

kimse de dememiş ki o ''feragat'' olacak diye.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.