Şimdi Ara

Hajrovic 4.6 Milyonluk Fesih Bedelini İstedi (KAP Geldi) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
1
Favori
9.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katar'a gider mi ki?Katar neden alsın bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2014

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Futbolculuk hakaten dünyaya gelmiş ve ileride gelecek olan en beleş mesleklerden biri. Parasını verip kontrol edemediğin başka bir işçi sınıfı yok.
    Ben patronum, tonla para veriyorum ve yinede o kişi istediğini yapabiliyor. Böyle bir meslek yok.

Sebebi ise astronomik ücretler.Ve de mahkemelerin hep futbolcunun tarafında olması.

Tamam işte neden bu olay sıradan işçiler için geçerli olmuyor? Aylarca maaşını alamayan insanlar var. Patronuna yağ çekip sürekli aranı iyi tutmak zorundasın. Futbolculukta ise patronunun seninle arasını iyi tutması lazım lol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Amrabati Gönderip bu adami aldik helal olsun amrabat dediğimiz adam kendi maasindan refakat etti

biri de çıkıp "feragat" olacak deseydi püh be
  • quote:

quote:

quote:

Futbolculuk hakaten dünyaya gelmiş ve ileride gelecek olan en beleş mesleklerden biri. Parasını verip kontrol edemediğin başka bir işçi sınıfı yok.
    Ben patronum, tonla para veriyorum ve yinede o kişi istediğini yapabiliyor. Böyle bir meslek yok.

Sebebi ise astronomik ücretler.Ve de mahkemelerin hep futbolcunun tarafında olması.

Tamam işte neden bu olay sıradan işçiler için geçerli olmuyor? Aylarca maaşını alamayan insanlar var. Patronuna yağ çekip sürekli aranı iyi tutmak zorundasın. Futbolculukta ise patronunun seninle arasını iyi tutması lazım lol

Dedim ya işte çok para alıyorlar.Mesela işçiyi patron kovar,yenisini alır yerine.İşçi de ekmek kapısı bulmak zorunda.Ancak Hajrovic'e bu para ömür boyu yeter mesela.Yata yata yese yine bitiremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

quote:

quote:

quote:

Dedim ya işte çok para alıyorlar.Mesela işçiyi patron kovar,yenisini alır yerine.İşçi de ekmek kapısı bulmak zorunda.Ancak Hajrovic'e bu para ömür boyu yeter mesela.Yata yata yese yine bitiremez.

Alıntıları Göster
    Aynı takımda Sneijder, Drogba, Melo ve Muslera'da ödeme sıkıntısı yaşadı, paralarını geç aldı ama tek şikayet eden var Hajrovic, oyuncu haklı birşey diyemeyiz ama maaşının ödenmesinden de sonra işi yokuşa sürüyorsa vardır içinde bir bit yeniği hayırlısı, bildiğim kadarıyla menajer şirketleri için bir yasa çıkarıldı, onlarda ceza alabiliyor. Daha önce Fifa iki menajeri ağır cezaya çarptırmıştı. Umarım Hajrovic'in menajerinede aynı şey olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Bu adam hakliysa 4.6 m € falan alipta gidemez en fazla bonservisini alir gider
    sanki askeri ücretin davasını yapıyor, adi adam bir de trilyonları istiyor. cehenneme kadar yolu var.
    sonra adam ayağı kırılsın yazdı diye ona kem küm ediyorlar. siz burada ahlak bilgilerinizi konuşturun o adam haketmeden paraların içinde yüzsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

sanki askeri ücretin davasını yapıyor, adi adam bir de trilyonları istiyor. cehenneme kadar yolu var.
    sonra adam ayağı kırılsın yazdı diye ona kem küm ediyorlar. siz burada ahlak bilgilerinizi konuşturun o adam haketmeden paraların içinde yüzsün

Alıntıları Göster
    biri refakat yazmış öteki askeri ücret yazmış. Konu fail kaynıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacaveli

Neyi haketmemiş arkadaşım? Adam zorla silah tutup mu para alıyor?

Siz bu adama " yıllık x miktar -garanti- , maç başı x euro para " diye maaş belirliyorsunuz. herif maç başı istemiyor ki. Garanti ücreti yani hak ettiği parayı istiyor.

Mantıklı düşünün biraz. Biraz olsun şöyle oturup ne söylediğinize bakın. Sanki adam Ünal Aysal veya transfer ekibine zorla imzalattı sözleşmeyi, o bedelleri sanki zorla belirlediler. Burada hatalı olan o sözleşmeye imza atıp " hak etmediği " denilen ücreti belirleyen transfer heyetidir. Hajrovic in tek kusuru var o da Türkiye gibi cehaletin kol gezdiği bir ülkeye gelip para kazanmaya çalışmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orijinalden alıntı: pacaveli

Neyi haketmemiş arkadaşım? Adam zorla silah tutup mu para alıyor?

Siz bu adama " yıllık x miktar -garanti- , maç başı x euro para " diye maaş belirliyorsunuz. herif maç başı istemiyor ki. Garanti ücreti yani hak ettiği parayı istiyor.

Mantıklı düşünün biraz. Biraz olsun şöyle oturup ne söylediğinize bakın. Sanki adam Ünal Aysal veya transfer ekibine zorla imzalattı sözleşmeyi, o bedelleri sanki zorla belirlediler. Burada hatalı olan o sözleşmeye imza atıp " hak etmediği " denilen ücreti belirleyen transfer heyetidir. Hajrovic in tek kusuru var o da Türkiye gibi cehaletin kol gezdiği bir ülkeye gelip para kazanmaya çalışmaktır.

Ünal aysalın sonu geliyor hea

• bir terim kazığı daha(!)
  • Sokakta görürsek arabasını çizelim :))
  • Valla kisisel olarak geldigi gun kil olmustum adama. Yaniltmadi beni. Bu saatten sonra kulup umarim fifa ile olayi cozerde a2 de kalan gunlerini gecirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Orijinalden alıntı: Jetway

Ünal başgan kurtarır sizi borç batağından 2 sene içinde beşiktaştan beter olacak galatasaray ben söyleyeyim

Hocam siz şunu anlamıyorsunuz.. borçlanmak demek küçülmek demek değildir. Şirketler kurumlar ülkeler borçlanmadan veya bişeylerden ödün vermeden gelişemezler!

Realmadrid
    barcelona

bu iki kulüp şuan en iyi olarak düşündüğümüz kulüpler. Ama borçlarına bakarsak en borçlu kulüpler de bunlar.

Abd
    ingiltere

bunlarda aynı şekilde borçlarına bakarsan türkiye nin bilmem kaç katı..

Şuan ki hajrovic durumu şansızlık.. Bu yönetim anasının karnından kulüp yöneticisi olarak doğmadı. Tamam iş adamı olabilirler ama iş hayatındaki zorluklarla burda da karşılaşıyo olsalarda burdaki şeyler çok farklı.

Şu takıma messi yada c.ronaldo dışında bi adam kimi getirirsen getir %100 faydalanıcaksın diye birşey yok, en basitinden açıklamak gerekirse en iyi örnek bu.

Hatta messi yada c.ronaldo yu da getirirsin adam gelir 2. günü sakatlanır buna da yapıcak birşey yok.

Yani lafın özü bana göre ünal aysal bu kulüp 'ün başına geçebilecek en iyi adamlardan biriydi. İyiki de bu kulüp 'ün başında...

Alıntıları Göster
    para ödenmezse serbest kalır birde üzerine para mı ödeniyor ribery de ödemişmiydik

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

para ödenmezse serbest kalır birde üzerine para mı ödeniyor ribery de ödemişmiydik

Alıntıları Göster
    Adamın bir suçu yok. Bu adamı o transfer listesine kim yazdıysa o ödesin parasını. Gereksiz herifin teki. (Futboluyla)

• İyi oynuyor bugün
  • ne yapti bu hayri aldimi para,
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOMBO KRALI

ne yapti bu hayri aldimi para,

http://www.fanatik.com.tr/2015/03/30/hajrovic-davasi-sonuclandi-420328
  • Ulan yine alevlendi sandım olaylar, uplamayın söyle şeyler.
  • Yuregimize iniyordum aman didim :D
  • Burdiso
    Criss
    Ontiverio
    Umut gundogan ve niceleri kulubun nasil yonetildigini gosterir.akilli olanda boyle para koparir
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.