Şimdi Ara

Haftada 1-2 sigara..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
24.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keyif için haftada 1 veya 2 tane sigara içmenin sağlığa bir zararı olurmu ??Veya spor yaparken tıkanma çabuk yorulma falan böyle şeylere sebep olurmu

• İç yahu bişi olmaz.Millet günde 40 tane içiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: makul

İç yahu bişi olmaz.Millet günde 40 tane içiyo
    Hep öyle haftada 1-2 ile başlar.
  • quote:

iç ve geber
  • quote:

1-2 tane içceksen hiç içme daha iyi
  • Spora bir olumsuz etkisi olmaz, fakat sağlığa zararı minimum ölçüde de olsa tabii ki vardır. Haftada 1-2 sigara psikososyal nedenler ile günde 1 pakede çıkabiliyor, dikkat etmeni ve sayıyı çoğaltmamanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Spora bir olumsuz etkisi olmaz, fakat sağlığa zararı minimum ölçüde de olsa tabii ki vardır. Haftada 1-2 sigara psikososyal nedenler ile günde 1 pakede çıkabiliyor, dikkat etmeni ve sayıyı çoğaltmamanı öneririm.
    sen sigaraya başlamak için bahane arıyorsun. sonra pişmanlık fayda etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: 03-09-2007

• quote:

Orijinalden alıntı: 03-09-2007

Alıntıları Göster
    Benim arkadaş da nadiren yemek ardına dal sigara alıyordu 1-2 derken 2 günde 1 pakete çıktı cebinde taşıyor artık sigarayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Benim arkadaş da nadiren yemek ardına dal sigara alıyordu 1-2 derken 2 günde 1 pakete çıktı cebinde taşıyor artık sigarayı.

Alıntıları Göster
    İlk başta haftada 1-2 aradan süre geçtikten sonra bakmışsınki haftada 4-5 sonra baktın sana bişe olmuyor haftada 1 paket.Hiç farketmeden Bağımlılığın artıyor haftada 2-3 paket birde bakmışsınki günde 1 paket içiyorsun.dertler, tasalar evlilik çocuk bakımı derken hoop günde 2 . Sonra torun torba diyecekken birde bakmışsın kabrin başında ağlayanlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bırakın şu sigarayı yaa.O kadar içtik de noldu,hiçbişey.Sigarayla karizma yapcam falan diyosan bırak boşver hiç bulaşma.Şimdiye kadar içtim hep zararı oldu bana.Evden çıkarken 5 lira alıyodum 4 lira sigara zaten,sonra 1 lirayla dön dolaş artık.En güzeli hiç başlama boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elk_35 -- 13 Ekim 2009; 15:52:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.saygili

İlk başta haftada 1-2 aradan süre geçtikten sonra bakmışsınki haftada 4-5 sonra baktın sana bişe olmuyor haftada 1 paket.Hiç farketmeden Bağımlılığın artıyor haftada 2-3 paket birde bakmışsınki günde 1 paket içiyorsun.dertler, tasalar evlilik çocuk bakımı derken hoop günde 2 . Sonra torun torba diyecekken birde bakmışsın kabrin başında ağlayanlar.

Alıntıları Göster
    Sigara kullanmadığım halde (4 yılda 10 tane içmişimdir (puro ve nargilenin dışında)) ara sıra benimde canım istiyor. Özelliklede yemekten sonra, hele bir de çay demlenmişse; havada soğuksa...

Ama hayır, asla başlamayacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Sigara kullanmadığım halde (4 yılda 10 tane içmişimdir (puro ve nargilenin dışında)) ara sıra benimde canım istiyor. Özelliklede yemekten sonra, hele bir de çay demlenmişse; havada soğuksa...

Ama hayır, asla başlamayacağım...

Alıntıları Göster
    Haftada 1-2 sigara vücudunun nikotin ihtiyacını karşılamaz zaten. Hergün en az 1 paket tüketeceksin ki vücudun da rahat etsin sen de. Sonra sigara üreticileri nasıl para kazanacak? bakkal amcan evine nasıl ekmek götürecek? böyle 5 -10 yıl içmen lazım ki bir yararı olsun. Şanslıysan ve hala kansere yakalanmazsan 10-15 yıl sonra sigarayı bırakmak için nikotin bandı, şekeri, terapisine para bayılacaksın ki ekonomi canlansın. Hem sigara içince ultra karizmatik ve kızların taptığı bir insan da olacaksın, kim tutar seni

• quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

Haftada 1-2 sigara vücudunun nikotin ihtiyacını karşılamaz zaten. Hergün en az 1 paket tüketeceksin ki vücudun da rahat etsin sen de. Sonra sigara üreticileri nasıl para kazanacak? bakkal amcan evine nasıl ekmek götürecek? böyle 5 -10 yıl içmen lazım ki bir yararı olsun. Şanslıysan ve hala kansere yakalanmazsan 10-15 yıl sonra sigarayı bırakmak için nikotin bandı, şekeri, terapisine para bayılacaksın ki ekonomi canlansın. Hem sigara içince ultra karizmatik ve kızların taptığı bir insan da olacaksın, kim tutar seni

Alıntıları Göster
    Karaciğerleri besler.

• quote:

+1 arkadaşlarım böyle başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

Alıntıları Göster
    diyeceksin ki, ya haftada 1 -2 sigara içiyorum bişey olmuyor, arkadaşın tutacak falan ondan alacaksın, sonra diyeceksin ya bişey olduğu yok iç gitsin , hergün içmeye başlıyacaksın ilk başlar otlanacaksın milletten sonra yetmiyecek eve giderken birgün telekden paket alacaksın ki bittiğin an o andır işte. Artık bir sigara bağımlısısın.

Hiç içmeye yeltenme

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

Alıntıları Göster
    benim bir müşterim var nine 85 yaşında kadın 18 yaşından beri içiyormuş hala turp gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

benim bir müşterim var nine 85 yaşında kadın 18 yaşından beri içiyormuş hala turp gibi

• quote:

Hep öyle 1 tane çıkar zaten, sigaradan ölen milyarlarca kişi sayılmaz nasılolsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

quote:

Hep öyle 1 tane çıkar zaten, sigaradan ölen milyarlarca kişi sayılmaz nasılolsa

Alıntıları Göster
    İçip napcan gereksiz masraf

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.