Şimdi Ara

Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
200
Cevap
8
Favori
53.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeşim yamayı açıyorum hades exe yi seçiyorum x64 deki yama kuralamadı diyor

• olm 1 adım atmadan bug reporter çıktı

• steam olanı kaldırdım v1.36401 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır yama güncel olmadığından hata almaktasınız

• yama steam için ne zaman güncellenecek

• güncelleme için beklemedeyiz hocam

• steam için script klasöründeki RoomData olanları orjinalleriyle değiştirerek oynayabilirsiniz oyunun genel dil dosyaları diğerleri olduğundan arada pek bir fark olmıyacaktır

• v1.36401 sürümünü indiricem şimdi, yama güncellemesi olacak mı versiyon için. Emeğiniz için teşekkürler.

• güncelleme yapmıyacağım maalesef çok fazla dosya var ve düzenlediğimde hangisinin crash verdiğini bulmak ve yeni eklenen metinlerde nereye ne eklendiğini bulmak uğraştırır çok zaten türkçe yaması bir çeviri grubu tarafından çevriliyor ücretli çıkarırlarsa ilerde güncelleyebilirim şimdilik böyle idare ediverin

• hangi konuda devam ediyor veya hangi grup yapıyor yamayı acaba?

• Harika çeviri. Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

• Ben MacOs kullanıyorum, exe dosyası benim için işe yaramıyor. Elle atmam gerekiyor yamayı. Ne yapmamı öneriyorsun, şifre olmadan yamayı yapamıyorum.

• MacOS kullanmadığım için bilemicem ama nintendo switch için koyduğum şifresiz onu indirip deneyebilirsin eğer ayarlayabilirsen birde verdiğim version dışında bir sürümse sendeki crash verecektir şimdiden söyleyim oyun 2020 yapımı olduğundan sürekli güncelleme alıyor ve sürekli güncellemek bu oyun için biraz zor

• Dediğiniz gibi yamayı yaptım, bir sorun görünmüyor salonun açılma kısmına kadar oynadım yani ilk boss dövüşüne kadar oynadım oyundan atma vs. yapmadı steamden oynuyorum son sürüm yüklü. Teşekkürler yama için.

• steam'daki crash veriyo yazılarıyla dolu bu konu nasıl çalıştı sende anlamadım çalıştırabildiysen iyi ilerleyince hata verebilir crash alırsan sadece yamadaki büyük dosyaları kullanarakda sorunu çözebilirsin

• Tamamdır, şu an da sorun yok. Mac kullandığım için belki de crash vermiyordur. Bir de ilk direkt klasörleri atınca nedense açılışta crash verdi, dosya doğrulaması yaptım sonra klasörlerin içindeki dosyaları tek tek attım crash vermedi. Sanırım klasörleri direkt kopyalayınca düzgün olan dosyaları da siliyordu. Şimdi sorun yok dediğim gibi tekrar teşekkürler. İlerde sorun yaşarsam dediğinizi yaparım.

• Translete mi? xd Görsellerden anlaşıldığı gibi yama baya leş boşuna indirip denemeyin bile

• Eline koluna sağlık

• gamepasste çalışmıyor sanırım.oyuna başladığın zaman bug report hatası veriyor ardında oyuna tekrar girince oyun içi gamepad çalışmıyor sadece menüde çalışıyor.bu sorunu aşabilen var mı ?

• arkadaşlar oyunun switch için olan yamasının dosyası uçmuş. destek olabilecek var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.