Şimdi Ara

Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
200
Cevap
8
Favori
53.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic games versiyonuna da uyumlu mu acaba?

• Neuromeister N kullanıcısına yanıt
    Hakkını vererek çevir de bizde nasiplenelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 22 Ekim 2020; 18:46:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşa hiç yoktan anlayabildiğiniz bir dilde çevrildiği için teşekkür etmek yerine daha iyisi olmadığı için sitem etmeye ve daha iyisini yapamadığını kabul edip geliştirmeye çalışan arkadaşa daha iyisi için hakaretvari isteklerde bulunmaya HİÇ HAKKINIZ YOK. Sadece arkadaşın hevesini kırma isteğiniz olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Eline sağlık sayende ben oyunu oynayıp bitirebildim. Makyaj takıntısı ya da yüksek bir dil çevirisi isteyenlerin de başka konulara baksınlar, öğrenip kendileri çevirsinler. Ama "bunun virgülüne takılmam translate olduğunu biliyorum ona göre anlamaya çalışırım en azından ingilizce değil" diyorsanız deneyebilirsiniz.

• hocam programı nereden kurucaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurmakiçin programı nereden kurucaz hocam

• unknownelement kullanıcısına yanıt

hocam krulum için programı nereden indiriceğiz

• translate nin ne olduğunu bilmeden yorum yapan arkadaşlar iyi örgütlenmişler beğenmeyenler normal türkçe yama çıkmasını bekleyebilirler normal bir yama çıkaranında olacağını hiç bir zaman zannetmiyorum daha iyi yaparım diyeneler switch olan linkteki şifre istemiyo onu düzenleyip oynayabilirsiniz translate'de ne imlası arıyosa :D robot çeviriyo sonuçta imla hatası yapmayan bir robotmu var ben bilmiyorum ne anlatsak size az bildiğiniz gibi kalcak çünkü herşey aklınızda bence translate sizi zorlar ingilizce oynamaya devam etmenizi öneririm translate yamalar 18+ dır diye uyarı koycam bundan sonra Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) beyniniz yanmasın Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate) 

birdaha söylüyorum belki anlarsınız oyunu çeviren bir robotHades Türkçe Yama Çıktı (Translate) 

Merhaba, discord tarzı size ulaşabileceğim bir yer var mı? Buradaki pm'den yazamıyorum telefon numaramı vermediğim için. Bir şey sormak istiyordum da.

Özel mesaj yazamıyorum, foruma telefon numaramı vermem gerekiyor özel mesaj atabilmek için, buradan sorayım eğer discordunuz yoksa

Yamayı nasıl sileceğiz?

• yedek almadınmı kurulum notlarında yazıyor yedeği üzerine tekrar kurman gerekiyor

• kral steamden oyuna girince bug veriyor düzelte bilir misin rica etsem @unknownelement

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salaryx -- 4 Kasım 2020; 20:4:42 >
  • steam'dakini oyun her güncellendiğinde yamayıda türkçeleştirmek gerekiyor normal çıkacak türkçe yamayı bekleyebilirsin

• Sol taraftaki aldığımız özellikleri nasıl aktif edebiliyoruz?

Seçince işaretleniyor ama tekrar açtığımda yine pasif görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Kasım 2020; 22:28:38 >
  • normal türkçe yaması çıktığında yamayı bedava çıkarırlarsa konu silinecektir

• Eline sağlık kardeşim.

• Selamlar hocam. Eline sağlık öncelikle. Ancak oyuna giremiyorum. Böyle bir hata veriyor. Steam versiyonu mevcut bende. Cevaplarsan sevinirim

Hades Türkçe Yama Çıktı (Translate)
  • steam version'u için yama güncel olmadığından hata veriyo olabilir normal yamasını forumda çeviren var çıkmasını bekleyebilirsin yada ilk mesajda belirttiğim version'u yükleyerek sorunsuz oynayabilirsin

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.