Şimdi Ara

Haber verilmeden 3.şahıs gozukme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba edevlet sıfremı yenı aldım haberım olmadan benım 3.sahıs gosterıldıgım icra davaları var bu durumda ne yapmam lazım herhangi birsey olurmu ve ayrıca 1 dava 2013 yılında ozaman ben daha 14 yasındaydım ne alaka dıye baktım ne alacaklıyı tanıyorum ne borcluyu ısmımı kullandıkları ıcın herhangi bi geri surec baslatayım mı ne yapmam lazım??

• Size gelen bir evrak oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap verdiginiz için tesekkur ederimle baslıyım hayır herhangı bı evrak gelmedi zaten 2013 te ıcınde gectıgım davada 2 tarafıda tanımıyorum ve ben ozaman 14 yasındaydım haberım yok ıkıncı davada babamın dedemın babaannemın ve halamın adı gecıyor o ıcra davasıylada ılgılı herhangı bısey gelmedı ve o zamanda yasım 18 değildi...
  • Yaşınızın bir önemi yok. Size tebligat gelmesi hususu önemli olan. Borçlunun borcu sebebiyle 89/1 ihbarnamesi gönderilmiş olabilir. İlgili dosyaları incelemenizi veya bir avukattan hukuki yardım almanızı tavsiye ederim

• sülalenden biri icra davasi açmıştır senide tanik olarak yazmıştır ama sen yine git bi bak davali davacı tanık sanik hangi tarafta yazilmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

sülalenden biri icra davasi açmıştır senide tanik olarak yazmıştır ama sen yine git bi bak davali davacı tanık sanik hangi tarafta yazilmisin

her ne kadar "icra davası" yazmışsa da o çok büyük ihtimalle icra dosyasıdır. o yüzden tanıklıktan ziyade 3. kişidir dosyada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.