Şimdi Ara

H1Z1: King of the Kill Steam'de 19TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftalık indirimde şuan arkadaşlar.Uzun süredir bekliyordum, güzel oldu. Bilginize...

• 21 e almistim indirimden cok sikayet gelince dustu fiyati demek ki almanizi onermem cok iyi bir bilgisayariniz yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu eklentimi, yani sahip olmak için önce elimizde H1Z1 adlı oyunmu olmalı, twitch'te gördüm birkaç defa ama incelemedim fazla.
  • Taa betayken daha iki oyun ayrılmadan ikisini de toplam 15 liraya almıştım
  • PUBG çıkınca buna ilgi azaldı, düşürür fiyatı tabi uyanıklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 19 Nisan 2017; 23:28:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

PUBG çıkınca buna ilgi azaldı, düşürür fiyatı tabi uyanıklar.

Bende pubg'den sonra bu oyunu denemek için satın aldım.Birde son hafta güzel bir update gelmiş.Deneyip göreceğiz.
  • Hep almak istedim ama çok karasız kaldım. İstek listemdeydi bildirim geldi indirime girdi diye. Yorumlarda iyi değil. Birde bu ikiye ayrılma mmorpg deki gibi PVP ve PVE ayrışmasımıdır?
  • playerunknown's battlegrounds baya bi darbe vurdu bu oyuna resmen
  • Ben alıp denedim.bir pubg kadar değil tabi ama fiyatına göre idare edilmelik bir oyun olduğunu düşünüyorum.
  • berbat bir oyun hem görüntüsü çöp hem fiziği çöp hemde bilgisayarı ağlatıyor bunlara rağmen..

pubg varken 2 lira vermem biraz kasın pubg alın ben oyunu aldım parasını çıkardım item satarak
  • Oyun pubg ye kıyasla berbat görüntü kötü silah mekaniği kötü benim pc iyi ama oyun kötü.
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Hocam günde 2-3 saat oynasam ne kadar zamanda parasını çıkarırım sizin gibi , fena değilimdir oyunlarda
  • Arkadaslarin da dedigi gibi pugb ciktiktan sonra para verilmez bir ara bedava yapcaklardi bu oyunu belki ilerleyen zamanlarda yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.