Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav bu vuruşu neden bozdular acaba metal bile kasamıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar eklesin yaş 26
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198231573784/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H1Z1 oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler
    Pek oynayan arkadaşım yok malesef

Steam: Uraniumhazee
  • Arkadaşlar merhabalar , Aşağıdaki sistemle h1z1: king of the kill' i ideal bir şekilde oynayabilir miyim sizce ?

Intel Core 2 Quad Q8200
    4 GB DDR2 Ram
    MSI GTX750 TI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maoplx -- 5 Nisan 2016; 11:58:13 >
  • maoplx M kullanıcısına yanıt
    sistemim her anlamda 2 kati ozelliklere sahip olmasina ragmen en düşük ayarlarda oynuyorum o da grafikler atari gibi oluyor iste.

tabi benimki laptop

• queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler fakat şu an bende de masaüstü bilgisayarımdan çok daha üstün bir laptop olmasına rağmen laptop ın performansı masaüstüne göre çok çok düşük oluyor.
  • yarın wipemi gelicek haberi olan varmı
  • Beyler ben oyuna yeni başladım 710m ekran kartı ve i3 2.4 ghz işlemcim var ramım 4 gb bu başlat seçeneklerine kodlar varmış onu yazdım bide userconfigden googledeki 1-2 ayarı yaptım fakat fps 25 30 larda ve anlık donma oluyor nedense bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum rahat oynayamıyorum
  • beyler bu userconfigden ayarlar yaptım fps 35 e kadar cıktı ama ne yaptıgımın farkında degilim tabi özel kodlar yazdım daha ellemeye gerek var mı çünkü herşeyi low yaparsam bu sefer de oyun oynanmayacak hale geliyor yokmu koskoca forumda yardımcı olabilcek.
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    laptopla oynuyorsan kasmalar cok normal. iyi bir laptopum olmasina rağmen ben de en düşük ayarlarda anca oynayabiliyordum.

keyifle oynadığım heyecan veren nadir oyunlardan biriydi sırf bu oyun için masaustu toplamayida düşünüyorum

• ben h1z1 aldım king of the kill e girebiliyorum ama survivar a giremiyorum neden daha önce alan arkadaşlarım girebiliyorlar
  • semihh95 kullanıcısına yanıt
    daha önce dediğin nedir ? oyunlar tek haldeyken alanlar ikisine de girer, ayrıldıktan sonra almışsan neyi aldıysan onu oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

daha önce dediğin nedir ? oyunlar tek haldeyken alanlar ikisine de girer, ayrıldıktan sonra almışsan neyi aldıysan onu oynarsın.

onu şuan farkettim :(
  • Arkadaşlar son güncelleme sonrası servere girerken oyundan atıyor aynı sorunu yaşayan varmı? nasıl düzeltebilirim.
  • 5vs5 te takım arkadaşını vuran dallamalar için yapılacak bişey yok mu? 3 seferdir giriyorum gurup olarak girenler de tekli girenler de ne alakaysa takımı öldürü gidiyor :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    5 kişi girin hocam.Ben de ne zaman kendim girsem vurdular :)

• dün gelen son gülcellemeden sonra survive modunda servere girerken oyundan atıyor yardımcı olabilecek biri var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.