Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sün tarihimin en kek br sini oynadım :D

romeros store'a girdim oyun küçültükçe hep üstüme küçüldü :D

2 kişi kaldık üstümdeki medkit ve bandajlara güvenip gaz içinde durayım eleman ölür zaten dedim 2 medkitle 10 sn duramadım gaz içinde :D 3. yü basmaya zaman kalmadı haybeye 1.lik şansını kaçırdık :D
  • Oyun Ayarları hakkında görüşlerim:

Her zaman oyunları en yüksek ayarlarda oynayan biri olarak, H1Z1'i düşük ve yüksek ayarlarda oynamanın farkını bilmeyenlere anlatmak istiyorum.
    Oyunda tüm özellikleri kıstığınızda bariz bir fps artışı oluyor. Ben high ayarlarda userconfig ayarları genelde 3 olmak üzere 80 fps alıyordum. Ancak bu oyunu tüm özellikleri yükseğe alıp oynamak pek akıl karı değil.

Birkaç örnek vereyim. Gölgeler bana göre oldukça dezavantaj yaratan bir durum. Dağda yürürken gölgemigörüp kendi gölgeme ateş ettiğimi biliyorum.
    Gölgenin 1 tek avantajı var o da uzak mesafe ateş etme başarısı. Biraz konuyu açayım. Eğer oyunda gölgeler açıksa, Efekt kalitesi misal 2 ve özellikle ParticleLod 2-3 gibi bir ayardaysa uzun atışlarda merminin nereye düştüğümü görebiliyorsunuz. Msal adam dağda kursun dağda siyah noktalar bırakıyor. Bir burda artısı var ama onun dışında. Yakın ve orta mesafede düşmanları algılamanız çok ama çok düşüyor. Ben gölgeler açıkken adamları seçemiyordum. Misal ormandasın bul aamı bulabilirsen.

Diğer bir aklıma gelen konu arazi ve çim ayarı. Bu çok yüksek olduğunda görüntü güzel gözüküyor ama eğer bir düşman böğürtlenlere girerse onu algılamanız çok zorlaşıyor. Bu ayar FloraQuality olarak geçiyor. Ama bu ayarı kıstığınızda adam çimlerin veya böğürtlenlerin içinde kabak gibi gözüküyor.

Kısacası düşük ayarlarda oynamak fps artışı sağladığı gibi oyunda adamları net seçebilmenizi daha kolay hale getiriyor.
    Oyunda yeniyim. Bunlar gözlemlerim.

100 saat altında bir oynamam var pek bu oyunu oynayan arkadaşım yok ama en son 3. filan oldum. genelde ilk 10a kalabiliyorum.

Steam eklemek isteyen ekleyebilir.
    Uraniumhazee

Beraber oynayacak arkadaşlar olması daha iyi olur sanırım.
  • mecraxp M kullanıcısına yanıt
    flora muhabebti eskiden daha kötüymüş. 0 yağınca etrafta hiç bi şekilde çimen çalı vs gözükmüyor :) sonradan engellemişler bu durumu :)
  • İnanılmaz lag var.
    Benim Pc ile mi alakalı bilmiyorum ama bir türlü düzgün oynayamıyorum.

Lenovo z580 i5 işlemci 6gb ram 2gb ekran kartı var ama fps hep düşük.
    Battle Royale de yere önce paraşütsüz iniyorum sonra birde paraşütle iniyorum, şansa boş araziye düşersem ölmeden 5 dakikada yerin dibinde iniyorum. İn in bitmiyor. :D

En sonunda karaya bastığımda hemen ölüyorum yada şans eseri devam ediyorum.

Çözmedim ben bu oyunu bir türlü, canım acayip oynamak istiyor ama oyun izin vermiyor bir türlü.
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Dün ilk kez king of the kill e girdim. Güncellemeden önce daha fazla gecikme vardı. Avrupa serverlarına girdiğinizden emin olun. Şuan ki durumu öncesine göre daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ilgilenenler varsa Dragon Motorcycle Helmet satılık csgo itemleriyle takas olur pm atabilirsiniz
  • Su br de ilkten parasutsuz yere dusuyorum yere carpmama az kala geri atiyor parasutle iniyorum ve bu yuzden zaman kaybi oluyor.
    Bu parasut acilmama olayini nasil duzelticez.

• Arkadaşlar King of the Kill (battle royale) oynayacak takım arkadaşı arıyorum 2 kişi zevkli oluyor

steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198098791342/
  • selamlar arkadaşlar.şimdi bu oyunu böldüklerinde anahtar vermişler bende açtım kutuyu rare bir item çıktı.Showdown AR15 bir sitede 45$ bir diğerinde 20-35$ olarak görünmekte.o sitelere takas olarak başlık açtım fakat pek rağbet görmedi.ileride satılacakmı bu ürünler sizce?veya nasıl cs go itemina döndürebilirim bunu? teşekkürler.
  • King of the Kill battle royale için oynayacak takım arıyorum. Çoğu kez son 5 e kalıyorum ama tek başıma olduğum için hep düşüyorum

steam id: natipazzi_XIV
  • Arkadaşlar king of the kill de patriotic ar-15 çıktı ilgilenen varsa yazabilir.Cs go item veya para karşılığı satılık...
  • server TSİ ile kaçta açılacak gençler
  • beyler server ne zaman açılacak bir bilgisi olan var mı
  • derece yapınca düşen çantalar artık pazarda satılamıyor mu?
  • lisbon sunucusunda arkadaşlara ihtiyacımız var beraber oynayacak var mı?
  • Beraber oynamak isteyen arkadaşlar için yaş 24 ;

STEAM ID : ShotoWakizashi

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.