Şimdi Ara

H-100 mü starex mi lutfen yardım edin :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADASLAR COK ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR YENI BIR IS KURDUM ACILEN TICARI BIR ARACA IHTIYACIM VAR 2 ARAC ARASINDA KALDIM YUK TASIMAK AMACLI KULLANICAGIM BU ARADA BENIM ICIN YAKITI VE DAYANIKLILIGI ONEMLI

H-100
    STAREX 140 BG CRDİ

BU ARAÇLAR HAKKINDA BILGISI OLAN ARKADASLAR YARDIMCI OLURSA COK SEWINIRIM FIYATLARI HEMEN HEMEN AYNI

• H-100'ün panelvanıyla starex 140 hp arasında kaldınız heralde.Bizde de L300 var yük taşımak içinse tavsiye edebilirim.Ama tabiki 140 hp starexler daha iyidir
  • H-100 ü bilmiyorum ama starex alırsanız kesinlikle 140 bg crdi olmasına dikkat edin. Eniştemde starex var bi alt versiyonu 2005 model acayip yakıyo. km de 650 binlira yakıyo. piyasada 2 çeşit olanı var ve 140bg olanlar az yakıyo buna dikkat edin. Beygiri düşük olan nası yakıyo anlatamam çekmiyoda.
  • Bizdede starex 140 Bg var CRDİ olan dikkati kullanımda çok ağırtmıyo insanın cebini ama öle 4000-5000 devir çevirirsen yakıyo yük taşımak için mükemmel diebilirim dağ bayır hiç tıkanmaz rölantide 650Kg yükle geri viteste bayırda kaldırdm aracı titreme bile olmadı bakımlarını düzgün yaptır temiz temiz binersin yani al starex rahat et
  • L 300 DUSUNMEDIM DEGIL AMA FIYAT OLARAK BANA BIRAZ FAZLA GELDI ALIRSAM BU 2 ARACIN EN ASSAGI 2005 OLMASINI ISTIYORUM AMA MAZOT KONUSUNDA STAREX CRDİ DE OLSA COK YAKAR DIYORLAR ONDAN AKLIM KARISTI ACABA HANGISI MAZOTTA ERGONOMIK
  • transit diyorum...
  • Tandem fıyat olarak yuksek alacagım araç 2005 altı olmuyacak buda fıyatın yukselmesıne sebep oluyo :)
  • Starexle güncel tokatlayamayacagın 1.6 yoktur(boş olacak ama),bildigin yer uçagı 0-100 hızlanması kaç acaba
  • 2005 model km.si düşük bir t330, yani kısa şasi transit kamyonetin fiyatı 19-20 den başlar
    t350 ise arasında 1-2 milyar oynar

2.5 turbo dizel olan bu arabalar, düz yolda çok iyidir ama çok seri oldukları için eski kasa transitlere bakarak rampada pek randımanlı değildir
    yakıtı biraz fazladır ama kesinlikle çok dayanıklı arabadır

ticari anlamda çift teker h100 iyi olabilir ama kesinlikle starexe yanaşma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.